Екстракт китайського лимонникаЕкстракт ягід лимонника протягом багатьох століть використовується в китайській медицині для підвищення концентрації уваги, поліпшення пам'яті і загострення сприйняття. І всі ці ефекти досягаються без небажаних наслідків, наприклад, тривоги і занепокоєння. Навпаки, повідомляється, що лимонник надає «заспокійливу» дію і викликає відчуття спокою та благополуччя. Крім того, він володіє потужним антиоксидантним і протизапальним ефектом.

Сінефріна гідрохлорид

Природний рослинний алкалоїд, який отримують з шкірки гіркого апельсина, діє як адреномиметик (подібно адреналіну) і стимулює центральну нервову систему. Інший ефект реалізується через активацію бета-3 адренергічнихрецепторів, які знаходяться в жирових клітинах і відповідають за розщеплення жирів.

Гуперзін А

Природний алкалоїд, який міститься в рослині баранець пильчатий (Huperzia serrata). Вважається, що гуперзін А покращує когнітивні функції і підвищує розумові здібності за рахунок збільшення вмісту ацетилхоліну і блокування розпаду цього нейромедіатора. Ацетилхолін - один з нейромедіаторів, що беруть участь у передачі нервового імпульсу в головному мозку, м'язах і інших органах і тканинах.


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 224;