ІІІ. Фінансування підготовки фахівців



І. Загальні положення

1.1. Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»  оголошує прийом на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо–кваліфікаційними рівнями, напрямами (спеціальностями), формами навчання відповідно до ліцензії в межах ліцензованого обсягу, у тому числі у відокремленому структурному підрозділі Кримському економічному інституті ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» та вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації, що є у структурі (див. Додаток 1 та Додаток 10.1-10.7):

-   Економічному коледжі ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»;

- Коледжі інформаційних систем та технологій ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»;

- Коледжі економіки і управління ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»;

-   Сімферопольському коледжі ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»;

-  Криворізькому коледжі економіки та управління ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»;

-    Роменському коледжі ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

 

1.2. До ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту. Іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах (враховуючи іноземців та осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні, а також яким надано статус біженців або осіб, які потребують додаткового захисту), мають право на здобуття вищої освіти, крім права на здобуття вищої освіти за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

 Прийом до ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»  на всі освітньо-кваліфікаційні рівні здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування.

             

ІІ. Вимоги до рівня освіти вступників

2.1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, бакалавра, приймаються особи з повною загальною середньою освітою (див. додаток 1).

2.2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти (прийом здійснюється у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації, що є у структурі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (див. Додаток 1 та Додаток 10.1-10.7)  приймаються особи з базовою загальною середньою освітою.

2.3. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра відповідного напряму (спеціальності) (див. Додаток 4).

2.4. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра або спеціаліста відповідного напряму (спеціальності) (див. Додаток 4).

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра в межах галузей знань «Економіка та підприємництво» та «Менеджмент і адміністрування», за умови виконання пункту 6.9 розділу VI цих Правил, приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра з будь-якого напряму підготовки галузі знань «Економіка та підприємництво», «Менеджмент і адміністрування» та окремих напрямів підготовки галузі знань «Міжнародні відносини» (див. Додаток 4).

Прийом осіб на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра за специфічною категорією 8.18010014 «Управління фінансово-економічною безпекою», за умови виконання пункту 6.9 розділу VI цих Правил, приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра з галузі знань «Економіка та підприємництво», «Менеджмент і адміністрування», «Право» та окремих напрямів підготовки галузі знань «Міжнародні відносини» (див. Додаток 4).

Прийом осіб на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра за специфічною категорією 8.18010016 «Бізнес-адміністрування», за умови виконання пункту 6.9 розділу VI цих Правил, приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра з галузі знань «Економіка та підприємництво», «Менеджмент і адміністрування» та окремих напрямів підготовки галузі знань «Міжнародні відносини» (див. Додаток 4).

Здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра за специфічними категоріями здійснюється за кошти фізичних або юридичних осіб.

Прийом осіб, які мають повну вищу освіту, спеціальність яких не відповідає обраній спеціальності освітньо-кваліфікаційного рівня магістр, здійснюється у Центрі магістерської підготовки університету на умовах другої вищої освіти за окремими правилами.

2.5. «ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» приймає на другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули повну загальну середню освіту для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови виконання положень розділу VI цих Правил (прийом здійснюється у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації, що входять до структури ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» – див. Додаток 10.1-10.7)».

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність (прийом здійснюється у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації, що входять до структури ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» – див. Додаток 2 та Додаток 10.1-10.7).

2.6. ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) курс осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за умови вступу на споріднений напрям підготовки(див. Додаток 3).

2.7. ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року та Положення про порядок переведення студентів та поновлення відрахованих осіб ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» від 24 лютого 2014 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які повертаються після академічної відпустки.

2.8. Поселення вступників та студентів до гуртожитку здійснюється відповідно до затвердженого у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» положення, яке оприлюднюється на офіційному сайті університету.

   

ІІІ. Фінансування підготовки фахівців

3.1. Фінансування підготовки фахівців у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» здійснюється:

за рахунок видатків державного та місцевих бюджетів - за державним замовленням;

за рахунок державних цільових пільгових довгострокових кредитів;

за ваучерами (згідно постанови КМУ від 20 березня 2013 №207 «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці»);

за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб.

3.2. Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі, якщо певний освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває вперше.

3.3. Громадянин України має право безоплатно здобувати вищу освіту за другим напрямом (спеціальністю) у державних та комунальних навчальних закладах, якщо він за станом здоров’я втратив можливість виконувати службові чи посадові обов’язки за отриманою раніше кваліфікацією, що підтверджується висновками медико-соціальної експертної комісії.

   


Дата добавления: 2020-04-08; просмотров: 103; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!