Розрахунок витрат на виконання робіт в виробничому пiдроздiлi



ВСТУП

 

В наш час неможливо уявити життя міст та села без автомобіля, що виконує різноманітну роботу. Автомобілі стали незамінним засобом сучасного вантажного та пасажирського транспорту – крупнішою галуззю господарства, яка забезпечує стійку роботу промисловості і будівництва, сільського господарства, торгівлі, покращує побут і культуру людей. Значення автомобільного транспорту для нашого суспільства важко переоцінити і не тільки тому, що без його участі не один вид господарської діяльності, а й тому що ним перевозиться більше 80% всіх народно - господарських вантажів, що перевозиться всіма видами транспорту. Автомобілі виконують або весь процес перевезень вантажів від виробника до споживача, або взаємодіючи з іншими видами транспорту, початкову, помічену або інші його фази. Автомобіль проник у всі середовища нашої діяльності.

Основні задачі автомобільного транспорту – це швидка і своєчасна доставка вантажів, забезпеченість і збереженість, а по пасажирським перевезенням – регулярність руху автобусів, задоволення споживачів в автобусних і таксомоторних перевезеннях, зручність, комфортабельність проїзду пасажирів. Основою організації руху автобусів являється графік.

Ефективність автомобільного транспорту в усіх сферах його діяльності в більшості визначається рівнем технічної готовності рухомого складу.

В процесі тривалої роботи автомобіля, в його механізмах, агрегатах та системах виникають несправності, що приводять до погіршення його експлуатаційних властивостей і зниження ефективності використання.

Технічні служби кожного АТП та автомобільного транспорту в цілому повинна забезпечити процес перевезень необхідною кількістю рухомого складу в номенклатурі.

Рішення цієї задачі залежить, по-перше, від виробничої потенціальної можливості, тобто від ступеня відповідності виробничої потужності та ресурсного забезпечення терміну і об’єму операцій що пов’язані з підтриманням працездатності

рухомого складу, по-друге, від інтенсивності використання виробничих потужностей, матеріальних та трудових ресурсів, що є в наявності.

Важливими елементами рішення проблеми управління технічним станом автомобілів являється удосконалення технологічних процесів виробництва ТО та ремонту автомобілів, що включають в себе технічні прийоми обладнання постів і робочих місць, наукову організацію праці, а також широке застосування засобів механізації та автоматизації процесів.

Аналізуючи сучасну теорію надійності та її взаємодію з науками, що розглядають технічне обслуговування, виробництво і ремонт автомобілів, неможливо не звернути увагу на те важливе місце, яке в проблемі забезпечення надійності і скорочення витрат на технічне утримання автомобілів займає профілактика (до неї слід віднести не тільки традиційні операції технічного обслуговування, а й попереджувальний ремонт, що має по суті ті ж задачі).

Дійсно, так як мета профілактики – попередити виконання відмов і несправностей, то від правильно вибраних її режимів (періодичності, переліку операцій, а також трудомісткості суттєвим чином забезпечити рівень безвідмовності автомобіля).

Періодичність і склад профілактичних робіт значно впливають на інтенсивність зміни параметрів технічного стану деталей, вузлів, агрегатів, тобто на їх довговічність. Так як в залежності від прийнятого рівня безвідмовності і довговічності змінюються і режими профілактики, то очевидний взаємозв’язок профілактик з експлуатаційною технологічністю (ремонтопридатністю) виробу. На кінець склад профілактичних робіт впливає на потребу виробничої бази, визначає в АТП технологію і організацію виробництва. Це означає, що профілактика активно впливає на надійність, являється основою технології і організації виробництва, а також проектування автотранспортного підприємства.

1. Вихідні дані для розрахунку курсової роботи

№ п/п Назва показників Одиниці виміру Значення
1 Марка автомобілів   ГАЗ – 3110
2 Кількість автомобілів за списком   шт 280
3 Дні роботи автомобілів день 254
4 Коефіцієнт випуску автомобілів на лінію αв 0,95
5 Добовий пробіг автомобіля; км 220
6 Трудомісткість робіт виробничому пiдроздiлi; люд. -год 1668
7 Площа прим; м 2   24
8 Кількість робітників в виробничому пiдроздiлi   1
9 Річна трудомісткість виконання:    
9.1  - поточного ремонту люд. -год 80224
9.2  - ТО-2 люд. -год 14672
9.3  - ТО-1 люд. -год 11594
9.4  - ЩО люд. -год 24000
10 Загальна трудомісткість виконання ТО і ремонту; люд. -год 130490
11 Режим роботи   1 зміна
12 Потужність установленого обладнання; кВт 3,5
13 Категорія умов експлуатації.   2

 


Розрахунок витрат на виконання робіт в виробничому пiдроздiлi

 

Всi витрати пов'язанi з виконанням робiт в виробничому пiдроздiлi грунтуються по статтям:

1. Сировина i матерiали;

2. Енергiя технологiчна;

3. Основна та додаткова оплата працi виробничих робiтникiв;

4. Утримання машин та механiзмів;

5. Загальновиробничi витрати;

6. Пiдготовка та освоєння виробництва;

7. Позавиробничi витрати.

 


Дата добавления: 2019-07-15; просмотров: 122; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!