РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИКОНАННЮ КУРСОВОЇ РОБОТИ



Nbsp;

Чернігівський НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

КОЛЕДЖ транспорту та комп’ютерних технологій

 

                                                                                     ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                     Голова методичної ради
                                                                                     
коледжу
                                                                                     __________В.М. Радченко

                                                                             « _____»_______2018 р.

 

 

МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК

по виконанню курсової роботи з дисципліни

«Організація та планування підприємств»

для студентів спеціальності 5.07010602

«Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»

(для дільниць поточного ремонту АТП, на базі

предмету «Технічна експлуатація автомобілів»)

 

                                                                                             

СХВАЛЕНО

Протокол засідання

циклової комісії

«_____» ____ 2018р. №___

 

2018 р.

 

 

ЗМІСТ

 

 1 Пояснювальна записка                                                                                            3

 2 Вимоги до оформлення                                                                                           3

 3 Рекомендації по виконанню курсової роботи                                                      7

 Додатки                                                                                                                         21

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

 

        Курсова  робота виконується  студентом з ціллю закріплення, систематизації

і поглиблення  теоретичних  знань з предмету «Організація та планування  підприємств», вироблення  уміння  застосовувати  їх при рішенні конкретних практичних задач по організації  роботи структурних  підрозділів  підприємств  автомобільного транспорту.

Виконання курсової роботи  на тему «Ефективність організації підрозділу ав-тотранспортного підприємства» дозволить  краще освоїти основи організації роботи  виробничих  підрозділів підприємств автомобільного транспорту; придбати  на-вики самостійного рішення питань, пов’язаних з виявленням і використанням резервів підвищення  ефективності  роботи підрозділу; навчить  користуватись  нормативною і довідковою  літературою, надасть можливість краще підготуватись до захисту дипломного проекту.

Вихідні данні  для виконання курсової роботи базуються на розрахунках кур-сового проекту з предмету  «Технічна експлуатація автомобілів».

 

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ

       

       2.1 Загальне оформлення курсової роботи

     Комплект документів курсової роботи включає:

     - титульний лист;

     - завдання на курсову роботу;

     - зміст;

     - вступ;

     - розрахунковий та теоретичний матеріал;

     - висновок;

     - перелік посилань;

     - рецензію.

       Курсову роботу (КР) виконують на аркушах формату А4 (210×297 мм) без рамки, з одного боку, рукописним або друкарським способом з застосуванням ПЕОМ.

     Друкарські помилки, описки, неточності, які виявилися в процесі написання КР можна виправляти коректором і нанесенням на тому ж місці виправленого тексту. Допускається наявність не більше двох виправлень на одній сторінці.

Обсяг курсової  роботи  повинен  складати 25 - 30 сторінок  друкованого тексту.

2.2 Титульний лист. Завдання на курсову роботу

 

   Титульний лист виконується згідно додатку В. Номер аркушу на титульному листі не проставляється. Написи виконуються чорними або синіми чорнилами (пастою) рукописним способом основним креслярським шрифтом за ГОСТ 2.304-81 або друкарським способом з застосуванням ПЕОМ шрифтом “GOST type B”, “Calibri” чи “Times New Roman”, заголовок - розміром 22, інші написи – 14.

Завдання  на  курсову  роботу  –  спеціальний  бланк, заповнений  керівником, видається за 1,5 місяця до захисту. У нумерацію сторінок КР воно не включається.

 

 2.3 Зміст. Нумерація сторінок. Рецензія

Зміст включає найменування розділів та підрозділів з вказівкою номера сторінки. При цьому слово «Зміст» записують у вигляді заголовку (симетрично тексту) з прописної літери.

    Нумерацію сторінок потрібно ставити у правому верхньому куті аркуша, починати її необхідно з титульного листа, який як правило не нумерується. Завдання слід підкладати після титульного листа, воно в нумерацію не входить, далі йде «Зміст» (друга сторінка). Рецензія на курсову роботу (додаток Г) підкладається останньою, теж не нумерується.

 

2.4 Текст курсової роботи

 

     Текст КР пишеться чорним чи синім чорнилом (пастою) або з застосуванням ПЕОМ шрифтом “GOST type B”, “Calibri” чи “Times New Roman” розміром 14, чітко й охайно без скорочень слів, за винятком загальноприйнятих.Текст слід друкувати (писати), дотримуючись таких розмірів берегів: верхній, лівий і нижній - 20 мм, правий - 10 мм. Відстань між заголовком і подальшим текстом має бути 15 мм (один рядок), між рядками тексту – 8 мм. При виконанні тексту друкованим способом допускається застосовувати відстані близькі до вказаних інтервалів. Абзацний відступ повинен бути однаковим впродовж усього тексту і дорівнювати п'яти знакам. Усі лінії, літери, цифри і знаки повинні бути однаково чорними (синіми) впродовж усієї курсової роботи.

     Текст КР ділять на розділи і підрозділи. Розділи і підрозділи повинні мати заголовки. Заголовки слід починати з абзацного відступу і друкувати маленькими літерами, крім першої великої, не підкреслюючи, без крапки в кінці. Якщо заголовок складається з двох і більше речень, їх розділяють крапкою. Перенесення слів у заголовку розділу не допускається. Не допускається розміщувати назву розділу, підрозділу, а також пункту й підпункту в нижній частині сторінки, якщо після неї розміщено тільки один рядок тексту.

Розділи повинні мати порядкову нумерацію і позначатися арабськими цифра-ми без крапки, наприклад: 1, 2, 3 і т.д. Кожен розділ курсової роботи повинен почи-натись з нового аркуша. Кожен розрахунковий розділ повинен мати  теоретичне об-  грунтування, тобто в  кожному з них потрібно  розкрити сутність понять, що розраховуються.

Підрозділи повинні мати порядкову нумерацію в межах кожного розділу. Номер підрозділу складається з номера розділу, відокремленого крапкою, і порядкового номера підрозділу. Після номера підрозділу крапку не ставлять, наприклад: 1.1, 1.2 і т.д.

Використання жирного шрифту, курсиву, підкреслювання в тексті КР не допускається. Виключення становлять заголовки, написання яких допускається виконувати жирним шрифтом.

В тексті можуть бути використані переліки. Перед переліком ставиться двокрапка. Перед кожною позицією переліку слід ставити дефіс або малу літеру української або латинської абетки з дужкою (перший рівень деталізації). Для подальшої деталізації переліку слід використовувати арабські цифри з дужкою і розміщувати їх з абзацного відступу по відношенню до першого рівня.

Приклад:

а)_____________;

б)_____________:

     1)________;

     2)________;

в)_____________.

      

     2.5 Формули та розрахунки

        

Формули розташовують посередині аркуша, для них застосувають стиль ,,Текст”. Значення символів і числових коефіцієнтів, які входять до складу формули, повинні бути наведені безпосередньо під формулою. Значення кожного символу дають з нового рядка в тій послідовності, в якій вони наведені у формулі. Перший рядок розшифрування повинен починатися зі слова “де” без двох крапок після нього. Формули потрібно виділяти з тексту вільними рядками вище і нижче її. Всі формули нумерують арабськими цифрами в границях розділу. Номер формули складається з номеру розділу і порядкового номеру формули, які розділяються крапкою, наприклад, формула (1.3) - третя формула першого розділу. Його зазначають на рівні формули в дужках у крайньому правому положенні на рядку.

Переносити формули на наступний рядок допускається тільки на знаках виконуваних операцій, повторюючи знак операції на початку наступного рядка. Коли переносять формули на знакові операції множення, застосовують знак "х" .

Формули, що йдуть одна за одною й не розділені текстом, відокремлюють комою.

Розрахунки записуються з абзацу. Вони виділяються одним вільним рядком з верху і з низу.

 

Таблиці

 

Цифровий матеріал, як правило, оформлюють у вигляді таблиць.

Таблицю слід розташовувати безпосередньо після тексту, у якому вона згадується вперше, або на наступній сторінці.

Таблиці слід нумерувати арабськими цифрами порядковою нумерацією в межах розділу. Номер таблиці складається з номера розділу і порядкового номера таблиці, відокремлених крапкою, наприклад, таблиця 2.1 - перша таблиця другого розділу. 

Таблиця повинна мати назву, яку друкують малими літерами (крім першої великої) і вміщують над таблицею. Слово “Таблиця” пишуть з абзацу і вказують один раз зліва над першою частиною таблиці, над іншими частинами пишуть: “Продовження таблиці” із зазначенням номера таблиці. У продовженні таблиці назви граф повторюються.

Заголовки граф таблиці починають з великої літери, а підзаголовки - з малої, якщо вони складають одне речення з заголовком.

Підзаголовки, що мають самостійне значення, пишуть з великої літери. У кінці заголовків і підзаголовків таблиць крапки не ставлять. Заголовки і підзаголовки граф указують в однині.

 

Посилання

 

У тексті курсової робоьи повинні бути посилання визначень, понять і використаних формул на літературні та довідкові джерела. Посилання слід зазначити порядковим номером за переліком посилань, виділеним двома квадратними дужками.

     Послідовність  переліку посилань  повинна відповідати алфавітному порядку прізвищ авторів.

    

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИКОНАННЮ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Вступ

 

     Вступ  виконують  на 1;2 сторінках. В ньому  відображається  характеристика автомобільного транспорту України, аналізуються  проблеми і завдання автотранспортних підприємств в сучасних умовах господарювання, обгрунтовується актуаль-ність  обраної  теми,  визначається  об’єкт та  предмет дослідження, формулюються мета та завдання курсової роботи.

 


Дата добавления: 2019-02-22; просмотров: 141; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!