П ідприємство утворюється компетентним органом державної влади в розпорядчому порядку на базі відокремленої частини державної власності і входить до сфери його управління:



Сумський національний аграрний університет

Кафедра правосуддя Дисципліна «Господарське право», Екзаменаційна робота

Для студентів 3 курсу, спеціальності «Менеджмент організацій»

Завдання 1 рівня (чотири варіанти відповіді, з яких лише 1 правильний).

1.Предметом господарського права є:

2.Господарський кодекс України визначає:

3. Господарська діяльність, що може здійснюватись і без мети одержання прибутку :

Основними засобами регулюючого впливу держави на діяльність суб'єктів господарювання є:

6. Поставки  продукції для пріоритетних державних потреб забезпечуються за рахунок коштів :

7. Здійснення підприємницької діяльності забороняється :

8. Господарська діяльність, що здійснюється для досягнення економічних і соціальних результатів та з метою одержання прибутку, є:

9. Перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, а також перелік видів діяльності, підприємництво в яких забороняється, встановлюються:

10. Некомерційна господарська діяльність здійснюється суб'єктами господарювання :

11. Діяльність суб'єктів господарювання у сфері суспільного виробництва, спрямована на виготовлення та реалізацію продукції, виконання робіт чи надання послуг вартісного характеру, що мають цінову визначеність:

12. Фізичні та юридичні особи , які мають суб’єктивні права та несуть юридичну відповідальність в сфері господарського права, це:

13. Держава, органи державної влади та органи місцевого самоврядування :

14. Учасники господарських відносин, які здійснюють господарську діяльність, реалізуючи господарську компетенцію, мають відокремлене майно і несуть відповідальність за своїми зобов'язаннями в межах цього майна, це:

15. Які з перерахованих осіб не відносяться до суб’єктів підприємницького права:

Не є засобами регулюючого впливу держави на діяльність суб'єктів господарювання:

17. Самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб'єктами господарювання з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку:

18. С амостійна систематична господарська діяльність, що здійснюється суб'єктами господарювання, спрямована на досягнення економічних, соціальних та інших результатів без мети одержання прибутку :

19. Підприємство , якщо законом не встановлено інше, діє на основі :

20. Залежно від форм власності в Україні можуть діяти підприємства таких видів:

21. Залежно від форм власності в Україні можуть діяти підприємства таких видів:

22. Залежно від форм власності в Україні можуть діяти підприємства таких видів:

Залежно від способу утворення (заснування) та формування статутного капіталу в Україні можуть діяти підприємства таких видів:

24. Залежно від кількості працюючих та обсягу валового доходу від реалізації продукції за рік в Україні можуть діяти підприємства таких видів:

25. Підприємство утворюється, як правило, двома або більше засновниками за їх спільним рішенням, діє на основі об'єднання майна та/або підприємницької чи трудової діяльності засновників, їх спільного управління справами, у тому числі через органи, що ними створюються, участі засновників у розподілі доходів підприємства

У разі якщо в статутному капіталі підприємства іноземна інвестиція становить не менш як десять відсотків, воно визнається :

П ідприємство утворюється компетентним органом місцевого самоврядування в розпорядчому порядку на базі відокремленої частини комунальної власності і входить до сфери його управління:

28. Добровільне об'єднання громадян на засадах членства з метою спільної виробничої або іншої господарської діяльності, що базується на їх особистій трудовій участі та об'єднанні майнових пайових внесків, участі в управлінні підприємством та розподілі доходу між членами об’єднання відповідно до їх участі у його діяльності:

29. Підприємства можуть створюватись для здійснення :

30. Залежно від форм власності в Україні можуть діяти підприємства таких видів:

31. Залежно від форм власності в Україні можуть діяти підприємства таких видів:

32. Залежно від форм власності в Україні можуть діяти підприємства таких видів:

33. Залежно від способу утворення та формування статутного капіталу в Україні можуть діяти підприємства таких видів:

34. Залежно від кількості працюючих та обсягу валового доходу можуть діяти підприємства таких видів:

35. Підприємства, в яких середньооблікова чисельність працюючих за звітний рік перевищує 250 осіб, а обсяг валового доходу від реалізації продукції за рік перевищує суму 100 мільйонів гривень, визнаються:

П ідприємство утворюється компетентним органом державної влади в розпорядчому порядку на базі відокремленої частини державної власності і входить до сфери його управління:

37. К орпоративне або унітарне підприємство, що діє на основі колективної власності засновників :

38. Унітарне або корпоративне підприємство, створене за законодавством України, що діє виключно на основі власності іноземців або іноземних юридичних осіб, або діюче підприємство, придбане повністю у власність цих осіб:

39. Договірне об'єднання, створене на основі поєднання виробничих, наукових і комерційних інтересів підприємств, що об'єдналися, з делегуванням ними окремих повноважень централізованого регулювання діяльності кожного з учасників органам управління:

40. Самостійний суб'єкт господарювання, створений органом державної влади або органом місцевого самоврядування, або іншими суб'єктами для задоволення суспільних та особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої, науково-дослідної, торговельної, іншої господарської діяльності:

41.Підприємство є :

42. Залежно від форм власності в Україні можуть діяти підприємства таких видів:

43. Залежно від форм власності в Україні можуть діяти підприємства таких видів:


Дата добавления: 2019-02-12; просмотров: 348; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!