ПОРЯДОК НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ ОЛІМПІАДИ



Додаток 11

Проект

ПОЛОЖЕННЯ

Про студентську олімпіаду Луганського національного університету

Імені Тараса Шевченка

Загальні положення

1.1. Положення про студентську олімпіаду Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (далі Положення) розроблене відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Положення про Всеукраїнську студентську олімпіаду, що затверджено наказом Міністерства освіти і науки України № 1188 від 23.12.2008 р.

1.2.   Положення регламентує організацію та проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.

1.3. Дане Положення поширюється на діяльність кафедр інститутів і факультетів, а також на відокремлені структурні підрозділи.

1.4. Олімпіада проводиться з навчальних дисциплін, спеціальностей (напрямів), за якими здійснюється підготовка фахівців з вищою освітою в ЛНУ імені Тараса Шевченка.

1.5. Олімпіада має відкритий характер, таким чином, в олімпіаді можуть брати також участь студенти-громадяни зарубіжних країн, які отримують олімпіадні завдання зрозумілою мовою за узгодженням з оргкомітетом олімпіади.

ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАДИ

2.1. Олімпіада проводиться щорічно з метою виявлення, відбору та підтримки обда­­ро­ваної студентської молоді, розвитку й реалізації здібностей студентів, стиму­лю­вання творчої праці студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників, під­вищення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, системного вдосконалення навчального процесу, відбору учасників для Всеукраїнського етапу олімпіади.

2.2. Загальну координацію щодо організації та проведення студентської олімпіади здійснює ректор університету.

2.3. Загальне керівництво організацією та проведенням І етапу Всеукраїнської олімпіади здійснюється організаційним комітетом, персональний склад якого затверджується наказом ректора університету на початку кожного навчального року. Очолює оргкомітет проректор з науково-педагогічної роботи.

2.4. Організаційний комітет:

· контролює проведення організаційних заходів щодо забезпечення їх  технічними засобами, приміщеннями, методичними та наочними матеріалами;

· аналізує та підводить підсумки олімпіади;

· рекомендує переможців для участі у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади.

2.5. До складу оргкомітету Олімпіади входять науково-педагогічні праців­­ники університету. Головою оргкомітету Олімпіади з кожної навчальної дисципліни, спеціальності призначається провідний доктор наук, професор (як виняток, кандидат наук, доцент).

2.6. Із числа членів оргкомітету Олімпіади з кожної навчальної дисципліни, спеціальності наказом ректора призначається журі. Крім того, до складу журі можуть залучатися представники наукових структурних підрозділів університету, інших закладів освіти, установ, підприємств, організацій тощо.

2.7. Журі:

· розробляє критерії оцінки виконання конкурсних завдань;

· перевіряє роботи учасників і визначає переможців;

· аналізує якість виконання студентами завдань, виявляє характерні помилки та оцінює рівень підготовки студентів до відповідної Олімпіади;

· готує рекомендації щодо вдосконалення навчального процесу з відповідних дисциплін, спеціальностей (напрямів);

· готує збірники конкурсних завдань та методичні рекомендації для підготовки студентів до відповідної Олімпіади.

2.8. Олімпіада може проводиться в декілька турів. Кількість турів (теоретичний, практичний, експериментальний тощо), форми їх проведення (письмові роботи, співбесіди, тестування тощо) визначає оргкомітет.

2.9. Умови й порядок проведення Олімпіади, склад оргкомітету та журі затверджуються відповідним наказом ректора.

2.10. Оргкомітет підводить підсумки проведення Олімпіади та подає до науково-дослідного відділу з організації наукових досліджень інформацію про проведення Олімпіади за формою: назва навчальної дисципліни (спеціальності) Олімпіади; кількість учасників Олімпіади; форма проведення Олімпіади; ПІБ студентів, які рекомендовані до участі у Всеукраїнському етапі Олімпіади.  

2.11. Анкети переможців студентських Олімпіад (додаток 1) надсилаються науково-дослідним відділом з організації наукових досліджень до базових вищих навчальних закладах у терміни, визначені наказом Міністерства освіти і науки України.

ПОРЯДОК НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ ОЛІМПІАДИ

3.1. Студенти, які посіли перше, друге, третє місця в особистому заліку є переможцями Олімпіади та нагороджуються дипломами.

3.2. Кількість переможців не може перевищувати 10% від загальної кількості учасників. Якщо в Олімпіаді беруть участь до 30 студентів, переможці визначаються за трьома призовими місцями.

3.3. Дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів нагороджуються лише по одному учаснику. У разі, коли однакову кількість балів набрали декілька учасників, які претендують на нагородження, між ними призначається додатковий тур.

3.4. Переможці Олімпіади:

· звільняються від складання заліків, іспитів з відповідної дисципліни (на розгляд журі Олімпіади) з отриманням найвищого балу в заліковій книжці;

· мають право на участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади;

· мають переваги при зарахуванні до ОКР “спеціаліст”, “магістратур”  університету на навчання за державним замовленням, переведенням на бюджетну форму навчання.

Додаток 1

                                                                                 

                                                            

А Н К Е Т А


Дата добавления: 2019-02-12; просмотров: 171; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!