Які дії застосовуються до особи, якій повідомлено про підозру у вчиненні нею злочину у сфері службової діяльності?



А) відсторонення від виконання повноважень на посаді в порядку, визначеному законом;

Б) звільнення з відповідної посади органу державної влади або місцевого самоврядування;

В) звільнення на підставі трудового договору, відповідно до Кодексу законів про працю України та інших законів України;

Г) усі відповіді правильні.

 

Яка з зазначених нижче ситуацій не охоплюється поняттям «корупція»?

А) використання особою, уповноваженою на виконання функцій держави, службових повноважень з метою одержання неправомірної вигоди;

Б) порушення службовою особою обов’язку повідомити про наявність реального чи потенційного «конфлікту інтересів»;

В) обіцянка неправомірної вигоди службовій особі з метою схилити її до неправомірного використання наданих їй службових повноважень;

Г) надання неправомірної вигоди третій особі на її вимогу з метою схилити цю особу до використання нею службових повноважень на користь замовника адміністративних послуг.

З якою подією пов’язане припинення дії порядку «подання та оприлюднення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру», визначеного Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»?

А) дія зазначеної системи припинена 26 квітня 2015 року у зв’язку з введенням в дію Закону України «Про запобігання корупції»;

Б) чинне законодавство України не обмежує термін дії системи подання та оприлюднення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру;

В) з початком діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції, про що Кабінет Міністрів України приймає відповідне розпорядження, яке оприлюднюється на офіційному Урядовому ВЕБ-порталі;

Г) зазначена система відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» діє до початку роботи «системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».

Яке право надається особі, уповноваженій на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у випадку наявності у неї сумнівів щодо можливості одержання нею подарунка?

А) прийняти подарунок без жодних застережень;

Б) скласти акт про пропозицію подарунка та надати його безпосередньому керівнику;

В) прийняти подарунок з обов’язковим залученням свідків;

Г) письмово звернутися для одержання консультації з цього питання до територіального органу Національного агентства з питань запобігання корупції.

За сукупності яких умов конфлікт інтересів врегульовується шляхом усунення особи від виконання завдання, вчинення дій, прийняття рішення чи участі в його ухваленні?

А) конфлікт інтересів у особи не носить постійного характеру та наявна реальна можливість залучення до прийняття рішення або вчинення відповідних дій інших працівників, в яких відсутній «конфлікт інтересів»;

Б) конфлікт інтересів не має постійного характеру і особа відмовляється від переведення на іншу посаду;

В) конфлікт інтересів носить постійний характер, особа відмовляється врегулювати його самостійно;

Г) конфлікт інтересів є потенційним та не носить постійного характеру.

Який вид відповідальності передбачений за подання у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, завідомо недостовірних відомостей?

А) кримінальна;

Б) адміністративна;

В) адміністративна або кримінальна;

Г) цивільно-правова.

106. Оберіть правильний варіант поведінки суб’єкта декларування - особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щодо можливості самостійного виправлення нею помилок у поданій декларації:

А) упродовж 7 днів після подання декларації суб’єкт декларування має право подати виправлену декларацію;

Б) суб’єктам декларування заборонено самостійно виправляти помилки в поданих ними деклараціях;

В) суб’єкт декларування протягом 10 календарних днів подає нову декларацію на заміну раніше поданої, без попередження та згоди на заміну з боку Національного агентства з питань запобігання корупції;

Г) суб’єкт декларування протягом 10 днів шляхом листування з Національним агентством з питань запобігання корупції погоджує можливість внесення до декларації виправлень в будь-який зручний для сторін час.

На який орган Законом України «Про запобігання корупції» покладено повноваження ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення?

А) Міністерство юстиції України;

Б) Міністерство внутрішніх справ України;

В) Національне антикорупційне бюро;

Г) Національне агентство з питань запобігання корупції.

Вкажіть, на які, з наведених нижче, дані про фізичних осіб не поширюються правила щодо відкритості для доступу відомостей Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення?

А) юридичний склад корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення;

Б) реєстраційний номер облікової картки платника податків;

В) вид і розмір застосованого покарання (стягнення);

Г) прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи, дані про яку внесені до Реєстру.


Дата добавления: 2019-02-12; просмотров: 346; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!