Глава VI. Дисциплінарні санкції



Стаття 29. Застосування дисциплінарних санкцій

1. За невиконання або неналежне виконання положень статутних і регламентних документів суб’єктами футболу застосовуються дисциплінарні санкції у відповідності до законодавства України, Дисциплінарних правил ФФМЖВ, нормативно-правових документів ФІФА, УЄФА, ФФУ та Регламенту.

2. Застосування дисциплінарних санкцій покладено на органи здійснення футбольного правосуддя ФФМЖВ.

3. Відповідно до Правил гри, тільки арбітр має право застосовувати дисциплінарні санкції у вигляді попереджень (жовті картки) і/або вилучень (червоні картки) до, під час та після матчу.

4. ДК ФФМЖВ розглядає справи по суті порушень здійснених фізичними та юридичними особами та застосовує дисциплінарні санкції у відповідності до Дисциплінарних правил ФФМЖВ.

5. Рішення ДК ФФМЖВ може бути оскаржене в АК ФФМЖВ зацікавленими сторонами впродовж двадцяти чотирьох годин з моменту його оприлюднення.

Стаття 30. Облік дисциплінарних санкцій, що застосовуються арбітром

1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік дисциплінарних санкцій, що застосовуються арбітром (жовтих та червоних карток), отриманих футболістами, і несе за це відповідальність.

2. У разі застосування арбітром дисциплінарних санкцій для обліку враховуються всі жовті картки, отримані футболістом у матчах чемпіонату, Кубку.

3. При переході до іншого клубу (команди) футболіст повинен відбути відсторонення у команді, за яку він буде заявлений.

4. При переході футболіста протягом сезону до іншого клубу (команди), жовті картки, отримані у чемпіонаті та Кубку – не анулюються.

5. За перші чотири жовті картки, отримані у матчах, футболіст підлягає відстороненню на один матч. За кожні наступні чотири жовті картки відсторонення збільшується на один матч. Відсторонення відбувається без рішення ДК ФФМ.

6. Жовті картки та відсторонення за отримані чотири (вісім, дванадцять і т.д.) жовті картки не переносяться до наступного сезону.

7. Дві жовті картки, отримані футболістом в одному матчі, при обліку враховуються як червона картка. Футболіст автоматично пропускає один матч без рішення ДК ФФМ.

8. Якщо чотири і більше футболістів однієї команди в одному матчі отримали жовті картки або три і більше футболістів отримали червоні картки, до клубу застосовуються дисциплінарні санкції.

9. Якщо матч дограється, жовті та червоні картки, отримані футболістами в перерваному матчі, не відміняються.

10. Якщо матч переграється, жовті картки, отримані футболістами, відміняються.

11. Якщо матч не переграється, жовті картки, отримані футболістами, не відміняються.

12. Жовті картки, винесені в матчі, за який згодом зараховується поразка однієї з команд, не відміняються.

13. Якщо матч був перерваний або переграється, червоні картки, винесені в матчі, не відміняються.

14. Не проведений з будь-якої причини матч не враховується у кількість матчів, які футболіст, тренер або офіційний представник повинен пропустити у зв’язку з відстороненням.

15. Перерваний з будь-якої причини матч враховується у кількість матчів, які футболіст повинен пропустити у зв’язку з відстороненням.

16. Футболіст, тренер або офіційний представник, який отримав червону картку, не має права брати участь в офіційних матчах до рішення ДК ФФМЖВ та закінчення терміну його відсторонення. Строк дії відсторонення футболіста від участі у матчах розпочинається з моменту вилучення футболіста з поля.

17. Футболіст, який не отримав червону картку, але здійснив порушення, що не відображено у рапорті арбітра, має право брати участь у матчах до рішення ДК ФФМЖВ.

18. Якщо кількість матчів, на які відсторонений футболіст, перевищує кількість матчів, які залишилися у поточному сезоні, то відповідна кількість матчів переноситься на наступний сезон.

 

 

Стаття 31. Глава VII. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ

  1. Усі питання, пов’язані з фінансовими витратами по проведенню змагань, вирішуються оргкомітетом згідно Регламенту ФФМЖВ.
  2. Команди Другої Ліги повинні зплатити: а) турнірний внесок у розмірі 2200 (дві тисячі двісті) грн. б) зплата за орендузалу – 450 грн. Разом – 2650 грн.
  3. Команди Премєр-Ліги повинні зплатити: а) турнірний внесок у розмірі 2175 грн. (дві тисячі сто сімдесят п*ять) грн. б) зплата за орендузалу – 650 грн. Разом – 2825грн.
  4. Команди Премєр-Ліги повинні зплачувати гонорар арбітрам у розмірі 100 (сто) грн. за кожну гру Кубку Ліги.
  5. Зплата внесків має 2 варіанти: а) одноразове повне погашення; б) та - в 4 етапи за термінами. 1-й етап: до 16.10.2015 р. (850 грн.); 2-й етап: до 31.10.2015р. (700грн); 3-й етап: до 15.10.2015р. (700 грн); Повна сплата має бути реалізована до 31 грудня 2015року – 4-й етап (решта боргу для кожної команди (ліги)
  6. Фінансові витрати по відрядженню та проживанню під час всеукраїнського фіналу несе команда, яка отримала право на участь у фінальних змаганнях (Чемпіон та віце-чемпіон м. Жовті Води з футзалу).
  7. Транспортні витрати команд-участниць всеукраїнських фіналів бере на себе ФФМЖВ.
  8. Інші витрати, пов’язані із проведенням всеукраїнського фіналу несе АМФУ:

- оренда спортивного залу;

- арбітраж;

- страхування гравців під час змагань;

- медичне обслуговування змагань;

- підтримання громадського порядку під час проведення змагань;

- обслуговування змагань суддівськими спостерігачами;

- технічне забезпечення змагань;

- фото та відео репортажі;

- анонсування та висвітлення змагань в ЗМІ;

- витрати на нагородження команд;

- інше.

Стаття 32. Глава VIIІ. НАГОРОДЖЕННЯ

  1. Нагородження переможців та призерів відбіркового етапу здійснює ФФМЖВ та партнери змагань у разі їх наявності та присутності.
  2. Призовий фонд Прем*єр-ліги: 1-е місце – 1500 грн; 2-у місце – 700 грн; 3-місце – 300 грн;
  3. Призовий фонд 2-ї ліги: 1-е місце – 700 грн; 2-у місце – 400 грн; 3-місце – 200 грн;
  4. Призовий фонд Кубку 2-ї ліги – при наявності та присутності ймовірних та потенціальних партнерів ФФМЖВ.
  5. Нагородження переможців та призерів всеукраїнського фіналу здійснює АМФУ.

Стаття 33. Глава ІX. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

  1. Гравці та офіційні особи клубів (команд), що беруть участь у змаганнях АФЛУ під егідою ФФМЖВ зобов’язані суворо дотримуватися норм Регламентів ФФМЖВ та АФЛУ. У разі, якщо гравець, виступаючи за команду, що приймає участь у відбіркових змаганнях під егідою ФФМЖВ, одночасно буде заявлений або зіграє ще за одну або декілька команд, що також беруть участь у відбірковому етапі в будь-якому іншому регіоні, гравець отримує відсторонення від участі у будь-яких змаганнях АФЛУ до кінця сезону. Командам, у складі яких він допустив порушення Статті 11 Регламенту (хронологічно-командам, за які він заявлений пізніше), у всіх матчах за його участю зараховуються технічні поразки.
  2. Представники команд повинні самостійно стежити за кількістю жовтих та червоних карток своїх гравців.

Стаття 34. Глава Х. ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ

  1. Усі питання, що не врегульовані даним Регламентом – вирішується Комітетом Проведення Змагань згідно регламентуючих документів ФФМЖВ.

 

 


Дата добавления: 2015-12-21; просмотров: 17; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!