Глава III. Умови проведення змагань

Стаття 5. Керівництво змаганнями

1. Виняткове право на загальне керівництво і контроль за організацією та проведенням змагань з футболу належить ФФМЖВ спільно з комітетом студентського, аматорського та масового футзалу АМФУ.

2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на ФФМЖВ згідно з Договором «Про взаємодію з розвитку футболу» (далі – Договір).

3. Змагання проводяться за принципами «Чесної гри» згідно з календарем змагань, затвердженим Виконкомом ФФМЖВ.

4. Оперативне управління змаганнями здійснює Організаційний комітет.

Стаття 6. Учасники змагань

1. У змаганнях мають право брати участь аматорські команди які: взяли зобов’язання виконувати статутні та регламентні норми і рішення ФФМЖВ; своєчасно сплачують внески та здійснюють інші обов’язкові платежі в установленому порядку та терміни.

2. Не дозволяється заявляти до Змагань гравців, які на момент заявочного та дозаявочного періоду мають діючі контракти з професійними футбольними та міні-футбольними клубами України та зарубіжжя.

3. До участі у змаганнях АФЛУ не допускаються:

- гравці футзальної «Екстра-ліги» та вищих футзальних ліг іноземних держав;

- гравці першої ліги з фут залу (за винятком гравців 1994 р.н. і молодше);

- гравці професійних футбольних ліг (крім гравців другої ліги);

- гравці, вік яких менше 15 років на день подання заявки на регіональний (відбірковий) етап.ВИКЛЮЧЕННЯМ можуть тільки команди спортивних та футбольних шкіл за умови заяв батьків, що до відповідальності за дітей у разі травмування.

4. Якщо протягом турніру гравець команди Учасника підписує контракт з професійним клубом, то він автоматично втрачає право участі у Відкритому Чемпіонаті Жовтих Вод з міні-футболу.

5. Гравцю заборонено бути заявленим за 2 та більше команд, які беруть участь у змаганнях АФЛУ у різних регіонах.

Стаття 7. Оформлення заявкової документації та заявка на участь у змаганнях

1. Клуб (команда-учасниця) повинен сплатити ФФМЖВ обов’язковий грошовий внесок у розмірі та у строки визначені Регламентом конкретних змагань.

2. До надрукованого у двох примірниках заявкового листа команд ДРУГОЇ ЛІГИ вноситься не менше 14 і не більше 20 прізвищ футболістів (із зазначенням їхніх постійних номерів на футболках від першого до дев’яносто дев’ятого) і не більше трьох офіційних представників.

2.1. До надрукованого у двох примірниках заявкового листа команд ПРЕМ`Р ЛІГИ вноситься не менше 14 і не більше 18 прізвищ футболістів (із зазначенням їхніх постійних номерів на футболках від першого до дев’яносто дев’ятого) і не більше трьох офіційних представників.

3. У заявковому листі прізвище, ім’я та по-батькові футболіста повинні відповідати паспортним даним.

4. Заявковий лист команди підписується керівником клубу, головним тренером, лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру або іншого спеціалізованого медичного закладу фізкультурно-спортивної спрямованості та завіряється відповідними печатками.

Для реєстрації та заявки футболістів установлені 3 (три) заявкові періоди – з 28.09.2015 р. до 16.10.2015 р. включно; - з 19.10.2015 р. до 24.10.2015 р. включно за додаткову сплату у розмірі 60 (шістдесят) грн. за кожного гравця. - у трансферний період з 01 січня 2016 року до 01 лютого 2016 року включно.

6. Разом із заявковим листом надаються:

6.1. Копії громадянських паспортів офіційних представників та футболістів (для футболістів віком до 16 років – свідоцтва про народження).

6.2. Кольорові фотографії (у форматі jpg) кожного футболіста та офіційного представника в екіпіруванні клубу на електронному носії (компакт-диску або USB-накопичувачу).

6.3. Історична довідка команди на одному аркуші.

6.4. Кольорова фотографія команди в ігровій формі (у форматі jpg) та логотип (емблема) клубу (у форматі Adobe Illustrator, CorelDRAW або Photoshop) на електронному носії (компакт-диску або USB-накопичувачу).

7. Команди, які не надали заявкову документацію відповідно до вимог ст. 7 Регламенту, до змагань не допускаються.

8. Команда або гравець, які має заборгованість зі сплати внесків та штрафів до ФФМЖВ, до змагань не допускаються.

Стаття 8. Місця проведення змагань

8.1. Матчі проводяться в спортивних залах, наданих ФФМЖВ.

Стаття 9. Система проведення змагань.

9.1. Система та терміни проведення змагань визначаються Виконкомом ФФМЖВ, згідно регламенту АМФМЖВ сезону 2013/2014 років після отримання усіх заявок команд-учасниць.

9.2. Чемпіонат серед команд Прем`єр - ЛІГИ зкладається не менш ніж з 6 (шости), та не більше 10 (десяти) команд;

9.3. Першість серед команд ДРУГОЇ ЛІГИ зкладається не менш ніж з 8 (восьми), та не більше 14 (чотирнадцяти) команд;

9.4. Змагання у Премєр-лізі проводиться у два (три) кола. У другій лізі при наявности 8-9 команд у 3 (три) кола, 10-12 команд у 2 (два) кола, при наявности 13-14 команд - у 2 (два) етапи: - перший етап в одне коло; другий – 10 кращіх в одне коло визнають переможця та призерів з очками, набранними у всіх іграх першого етапу; 2, 3, 4 команди-аутсайдери в одне коло з очками, набранними на першому етапі визнють двох навдах, які мають залишити другу лігу у наступному сезоні.

9.5. Переможець чемпіонату, отримує статус «Чемпіон м.Жовті Води» сезону 2014 – 2015», та приймає участь у Всеукраїнському фіналі чемпіонів АФЛУ.

9.6. Команда, посівша друге місце, отримує статус «Віце-чемпіон м.Жовті Води сезону 2014-2015», та має право на участь у Всеукраїнському фіналі АФЛУ.

9.7. Переможець і команда посівша друге місце у ДРУГІЙ ЛІЗІ, мають право у наступному сезоні виступати у лізі рангом вищій.

9.8. Організаційний комітет ФФМЖВ зобов’язаний протягом 48 годин з моменту закінчення ігор направити до АМФУ інформацію про результати ігор, а також усі інциденти та конфліктні ситуації, що сталися під час їх проведення.

9.9. Кубок Премєр-ліги проводитимится за системою плей-офф серед 4 (чотирьох) кращих у чемпіонаті: півфінали – (1 - 4) та (2 – 3) з одного матчу; фінал - з одного матчу між переможцями півфіналів.

9.10. Кубок другої ліги проводитимится за системою плей-офф серед 8 (восьми кращих у чемпіонаті: чвертьфінали – (1 - 8), (2 – 7), (3 – 6), (4 – 5) з одного матчу; півфінали – між переможцями чвертьфіналів з одного матчу; фінал - з одного матчу між переможцями півфіналів.

Стаття 10. Тривалість ігор в змаганнях

Матчі чемпіонату Прем`єр-ліги та кубку: тривалість гри – 2 тайми по 18 хвилин «брудного часу» + 2 хвилили «чистого» часу з перервою не більше 5 (п’яти) хвилин. Команда має право взяти по одному однохвилинному «тайм-ауту» у кожному таймі. В фінальних іграх у випадку нічийного рахунку призначається додатковий час (два тайми по 5 хвилин «чистого часу»).

Другаа ліга та кубок другої ліги: тривалість гри – 2 тайми по 13 хвилин «брудного часу» + 2 хвилили «чистого» часу з перервою не більше 5 (п’яти) хвилин. Команда має право взяти по одному однохвилинному «тайм-ауту» у кожному таймі. У кубкових іграх у випадку нічийного рахунку призначається додатковий час (два тайми по 5 хвилин «чистого часу»).

У випадку вилучення гравця (-ів) з майданчику 2-хвилинний штрафний часовий період на табло повинен рахуватися як «чистий» час.

Стаття 11. Календар та термін проведення змагань

1. Проект календаря змагань, розроблений оргкомітетом, затверджується Виконкомом ФФМЖВ.

2. В проекті календаря змагань вказуються базові дні проведення матчів туру.

3. Календар другого (третього) кола змагань є повторенням календаря першого кола, при цьому змінюються умовні господарі поля.

4. У матчах, що проводяться на нейтральному полі, дату, місце та час їх початку визначає Оргкомітет змагань.

5. Допускається:

- проведення матчів у інших містах регіону при умові згоди команд та оргкомітету.

- перенос матчу рішенням Оргкомітету змагань на інший строк (день і/або годину) у випадках:

− форс-мажорних обставин;

− якщо команда приймає участь у офіційних всеукраїнських змаганнях;

- за домовленістю команд-суперників, при цьому команда, що є умовним господарем має приоритет у випадку, якщо перенос гри ініціюється командою, що умовно грає на виїзді.

6. Рішення про перенос матчу приймає Оргкомітет змагань і сповіщає про це клуби (команди).

7. Календар змагань визначається за жеребкуванням (18.10.2015 р.)

8. Право переносу матчу у випадках, не передбачених Регламентом, належить Оргкомітету змагань.

9. Чемпіонат серед команд Премєр-ліги: 24 жовтня – 13 березеня; Другої ліги: жовтень – березень; Кубок обох ліг: березень – квітень 2016 рік; Суперкубок–15 (26 грудня 2015 р.).

Стаття 12. Визначення місць команд у турнірній таблиці

1. За перемогу у матчі команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.

2. При однаковій кількості очок у двох або більше команд, місця визначаються за наступними показниками:

- за більшою кількістю очок в іграх між собою;

- за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів в іграх між собою;

- за найбільшою кількістю перемог в усіх іграх;

- за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів в усіх іграх;

- за найбільшою кількістю забитих м’ячів в усіх іграх;

- за найменшою кількістю порушень (вилучення – 5 очок, попередження – 1 очко).

3. За рівності показників, вказаних в п. 2 даної статті, місця команд визначаються жеребкуванням, що проводить Оргкомітет змагань.

4. Якщо тільки дві команди набрали однакову найбільшу кількість очок в усіх матчах Чемпіонату,(Першостей) розташування місць визначається у додатковому («Золотому») матчі між ними. Рішення щодо місця і дати його проведення приймає Оргкомітету змагань.

5. Якщо основний час Додаткового («Золотого») матчу закінчиться внічию, то призначається додатковий час (2 тайми по 5 хвилин «чистого часу» після 2-х -хвилинної перерви). Якщо і додатковий час закінчиться внічию, то призначається серія 6-метрових ударів. (за ПравиламиФІФА).

6. В матчах за „олімпійською системою” (на вибування) у випадку нічийного рахунку (за сумою одного чи двох матчів, відповідно системі розіграшу) призначаються 6 – ти метрові удари (по 5 ударів), якщо переможця не було виявлено, то команди пробивають по черзі 6 – ти метрові удари (рівну кількість) до вияву переможця.

Стаття 13. Неявка команди на матч. Виключення команди зі змагань

1. За неявку команди на матч без поважної причини їй зараховується технічна поразка (0: 5), команді суперниці технічна перемога (5 - 0), а до клубу, команда якого не з’явилася на матч, застосовуються дисциплінарні санкції:

- 150 грн штрафу за одну пропущену гру – друга ліга.

- 250 грн штрафу за одну пропущену гри - Премєр-ліга.

- зняття зі змагань (за дві неявки) та 400 грн (2-га ліга), 600 грн (Премєр-ліга) штрафу у разі відновлення у наступному сезоні;

2. Якщо обидві команди не з’явилися на матч, їм зараховується технічна поразка (0 - 5), а до клубів застосовуються дисциплінарні санкції.

3. Якщо, команда клубу повторно не з’явилася на матч без поважної причини, рішення з цього питання приймає ДК ФФМЖФ.

4. Залишок суми заявкового грошового внеску клубу, команду якого виключено зі змагань, не повертається.

5. Якщо команда, яка виключена зі змагань, провела половину і більше матчів, їй зараховуються технічні поразки в матчах, які залишились (0 - 5), а командам-суперницям зараховуються технічні перемоги (5 - 0), якщо менше половини матчів – результати анулюються.

Стаття 14. Припинення, догравання, вимушений перенос матчу

1. У разі припинення матчу арбітром з провини однієї з команд, їй зараховується технічна поразка з рахунком (0: 5). Якщо рахунок відповідного матчу вищий, ніж 5:0 на користь команди, якій зараховується перемога, то зберігається більш високий результат.

2. Якщо матч припинено з провини клубу, рішення що до матчу приймає ДК ФФМЖВ

3. У разі, якщо матч припинений з провини обох команд, їм зараховуються технічні поразки (0 - 5).

4. У випадку припинення матчу до закінчення основного ігрового часу або будь-якого додаткового часу через форс-мажорні обставини, він дограється, як правило, наступного дня з хвилини, на якій був припинений, тими ж складами команд, що грали до хвилини припинення, на майданчику, де він проходив. Якщо незалежні від організаторів матчу причини перешкоджають дограти матч наступного дня, обидві команди мають право домовитись зіграти матч на два дні пізніше запланованої дати його проведення. В іншому випадку рішення щодо матчу приймає Оргкомітету змагань.

5. Час припинення Матчу повинен бути відображений в листі рапорту арбітра.

6. Рахунок та дисциплінарні санкції зіграної частини Матчу, при дограванні зберігається.

7. Матч не дограється з причин:

7.1. Втручання в нього третіх осіб, у тому числі вболівальників;

7.2. Недисциплінованої поведінки футболістів однієї чи обох команд;

7.3. Присутності на полі в складі однієї або обох команд менше, ніж 3 (трьох) футболістів. Рішення з цього матчу приймає ДК ФФМЖВ.

8. У випадку виходу з ладу системи штучного освітлення до початку матчу та неможливості ліквідації несправності протягом однієї години від часу, встановленого для початку матчу, а також настання форс-мажорних обставин, матч переноситься по можливості на наступний день. Місце проведення матчу визначає Оргкомітету змагань.

9. Якщо обставини, що призвели до неможливості проведення або догравання матчу, неможливо ліквідувати протягом 24 (двадцяти чотирьох) годин від часу, встановленого для початку матчу, матч переноситься на іншу дату рішенням Дирекції з наступним повідомленням про це ФФМЖВ. та клубів.

10. Оргкомітету змагань має виключне право приймати рішення щодо перегравання матчу.

Стаття 15. Зміна назви клубу (команди)

1. Зміна назви клубу (команди) відбувається за офіційним поданням клубу після перерахування на п/р ФФМЖВ. обов’язкового грошового внеску в сумі 100 у. о. та відповідного рішення Оргкомітету змагань.

Стаття 16. Учасники матчів та заміна футболістів

1. При проведенні матчів чемпіонату, Кубків та Суперкубка офіційний представник клубу повинен друкованими літерами вписати до листа рапорту арбітра прізвища та імена не більше чотирнадцяти футболістів, а також не більше трьох офіційних представників.

2. Офіційний представник команди зобов’язаний за 30 хвилин до початку матчу надати арбітру заповнений лист рапорту арбітра із зазначеними прізвищами офіційних представників та прізвищами і номерами кожного футболіста за підписами капітана та офіційного представника команди.

3. Футболіст, прізвище якого внесено до листа рапорту арбітра, вважається учасником матчу, навіть якщо він не виходив на заміну.

4. За внесення до листа рапорту арбітра прізвища відстороненого від участі в матчах або незаявленого футболіста, у разі, якщо цей футболіст безпосередньо не брав участі у матчі, до клубу застосовуються дисциплінарні санкції.

5. За внесення до листа рапорту арбітра прізвища відстороненого від участі в матчах або незаявленого футболіста, у разі, якщо цей футболіст безпосередньо брав участь у матчі (виходив на футбольне поле), команді зараховується технічна поразка (0:5), а команді-суперниці технічна перемога (5:0). Якщо у матчі перемогла команда-суперниця, тоді рахунок залишається незмінним.

6. Якщо до листа рапорту арбітра у складах обох команд внесені прізвища відсторонених від участі в матчах або незаявлених футболістів, але ці футболісти безпосередньо не брали участі у матчі, до клубів застосовуються дисциплінарні санкції.

7. Якщо до листа рапорту арбітра у складах обох команд внесені прізвища відсторонених від участі в матчах або незаявлених футболістів, і ці футболісти безпосередньо брали участі у матчі (виходили на футбольне поле), тоді обом командам зараховуються технічні поразки (0: 5).

8. Якщо ситуації, зазначені в п. 7 даної статті, виникли у фіналі Кубка міста і Кубка Ліги, матчі за Суперкубок, додатковому («Золотому») матчі для визначення чемпіона або переможця Другої ліги, тоді результат матчу анулюється і він проводиться повторно.

Дату проведення повторного матчу за Суперкубок та повторного додаткового («Золотого») матчу у Прем*єр-лізі (Другій лізі) та повторного матчу фіналу Кубка міста або Кубка ліги визначає Оргкомітет змагань.

9. До клубів, які порушили пп. 4-7 даної статті, застосовуються дисциплінарні санкції.

10. Футболіст, прізвище якого не внесено до листа рапорту арбітра, не має права брати участь у матчі.

11. Запасні футболісти, а також не більше трьох офіційних представників команди, прізвища яких внесені до листа рапорту арбітра, під час матчу повинні перебувати на місцях, відведених для них у технічному майданчику.

Дата добавления: 2015-12-21; просмотров: 18; Мы поможем в написании вашей работы!