Оцінювання самостійних та індивідуальних робіт



Кількість балів Критерії
5 Студент володіє матеріалом, показує знання різних джерел інформації (науково-критичної, монографічної літератури), творчо використовує дібраний матеріал, наводить приклади, аргументує власні судження з опорою на художні тексти, вміє систематизувати набуті знання, грамотно їх викласти. Робота повністю відображає поставлене завдання і виконана самостійно.
4 … Робота повністю відображає поставлене завдання і виконана самостійно, але має недоліки в оформленні.
3 Студент володіє матеріалом, відтворює його частково, користується знаннями з різних джерел інформації (науково-критичної, монографічної літератури), але не виявляє творчості, допускає не грубі граматичні та фактичні помилки. Робота відображає поставлене завдання не менше, ніж на 80 %, і виконана самостійно.
2 … Робота відображає поставлене завдання не менше, ніж на 50 %.
1 Студент погано володіє матеріалом, відтворює його частково, не наводить приклади, не аргументує власні судження, не вміє систематизувати набуті знання, допускає граматичні та фактичні помилки. Робота відображає поставлене завдання не менше, ніж на 30 %.

 

Форми звітної документації студентів

Зошит для лекцій;

зошит для практичних занять;

читацький щоденник;

папка із самостійними та індивідуальними роботами.

 

 

Форми контролю успішності студентів

 

Оцінювання навчальних досягнень студента здійснюється у формі поточного, модульного та підсумкового контролю.

Поточний контроль. Поточний контроль спрямований на перевірку систематичності роботи студентів, рівня засвоєння матеріалу протягом викладання курсу. Здійснюється під час проведення аудиторних та позааудиторних занять. Форми проведення поточного контролю визначаються викладачем. Результати поточного контролю фіксуються в журналі успішності академгрупи.

Модульний контроль. Модульний контроль здійснюється як підсумок роботи студента протягом вивчення окремого модуля за результатами опанування теоретичного та практичного матеріалу, передбаченого модулем. Форми проведення модульного контролю – контрольна робота, тестування, усне опитування (колоквіум). Модульний контроль може бути проведений під час практичних занять або в позааудиторний час. До модульного контролю допускаються студенти, які виконали всі види робіт, що є складовими модуля.

Підсумковий контроль. Після виконання усіх видів роботи, форм поточного й модульного контролю студенту необхідно підтвердити якість знань протягом підсумкового контролю (залік, екзамен). Підсумковий контроль дозволяє покращити загальну оцінку студента.

Остаточна оцінка з навчальної дисципліни визначається як підсумкова оцінка результатів засвоєння окремих модулів плюс бали, отримані за підсумковий контроль (накопичувальна система).

Якщо студент вважає суму балів, отриманих за вивчення модулів, достатньою, він може відмовитися від підсумкового контролю. Якщо ж він бажає покращити свої результати, підсумковий контроль забезпечить його право вибору.

 

Поточний контроль

 

Індивідуальна робота Підсумковий контроль Сума
Змістовий модуль 1 Змістовий модуль 2

20 балів

40 балів

100 балів

21 19

40 балів

 


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 207; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!