Технологія ярмарково-виставкової діяльності



 

Обладнання та оформлення стендів

 


- місце комерційних переговорів і укладання угод, повинне за розмірами та обстановкою відповідати представленим товарам. З погляду технічного виконання стенд повинен бути бездоганним і відповідати конкурентним вимогам. На першому плані сто­їть завдання презентації товарів-експонатів, орієнтованої на клієнта. Виставковий стенд повинен бути приємним для зору та слуху, викликати позитивні емоції відвідувача.

Виставковий стенд характеризується за наступними ознаками

 

 

 

 


Е  
Е  
R
R
K
B
R  
R  
R  
R
Е  
Е
Е  
Е  
Типи стендів

 

 

   

 

 


Підготовка та проведення ярмарків і виставок

 

Порядок підготовки та проведення ярмарків (виставок) в Україні регулюється "Положенням про порядок проведення міжобласних оптово-промислових ярмарків", затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.1995 р. № 693.

Положення про порядок проведення міжобласних оптово-промислових ярмарків

(витяг)

2. Оптовий ярмарок організовується на тимчасовій основі в місці, доступному для всіх товаровиробників, підприємств, що займаються оптовою торгівлею, (продавців), і покупців, на якому між ними укладаються договори купівлі-продажу (поставки) товарів, встановлюються господарські зв'язки.

Загальна мета ярмарку - створення належних умов для багатосторонніх контактів продавців і покупців, сприяння розширенню торгівлі, встановленню ділових зв'язків між виробниками і споживачами.

Ярмарки покликані забезпечити на основі посилення конкуренції товаровиробників розширення асортименту товарів та поліпшення їхньої якості, створити умови для вільного виходу на споживчий ринок суб'єктів підприємницької діяльності, сприяти підприємництву, стимулювати виробництво нових товарів і створити передумови для повнішого освоєння споживчого ринку вітчизняними виробниками.

Ініціатори проведення міжобласних оптово-промислових ярмарків подають МЗЕЗторгу до 15 березня кожного року пропозиції про час, місце проведення ярмарків, їх товарну спрямованість, склад дирекцій ярмарків та їх учасників.

МЗЕЗторг разом з Мінекономіки узагальнює ці пропозиції, уточнює склад дирекцій, учасників, час і місце проведення ярмарків, розробляє графік їх проведення і подає Міжвідомчому комітетові з організації та проведення міжобласних оптово-промислових ярмарків на затвердження.

7. Після встановлення часу та місця проведення ярмарку його організатори повинні визначити джерела надходження коштів, за рахунок яких буде проводитися ярмарок, вирішити інші питання, пов'язані з проведенням ярмарку, та інформувати про це учасників, інших заінтересованих юридичних і фізичних осіб у формі запрошень, рекламних повідомлень в засобах масової інформації, об'яв тощо.

Запрошення надсилаються учасникам ярмарку його організаторами не пізніш як за 30 днів до початку роботи ярмарку. У разі зміни дати проведення ярмарку його організатори повідомляють учасників не пізніш як за 10 днів до встановленого раніше строку.

У запрошенні зазначаються:

· місце та час проведення, вид (регіональний, міжрегіональний), товарна спрямованість ярмарку;

· сума коштів за участь у ярмарку із зазначенням вартості кожного виду послуг, що надаватимуться;

· порядок розподілу експозиційної площі та допуску експонатів до участі в ярмарку, рекламування товарів;

· інші умови.

Суб'єкти підприємницької діяльності, які передбачають взяти участь у ярмарку, надсилають його організаторам письмову заявку не пізніш як за 15 днів до початку роботи ярмарку.

8. Учасники ярмарку мають право:

· рекламувати свою продукцію, в тому числі і товари, що готуються для виробництва;

· укладати договори купівлі-продажу (поставок) товарів;

· представляти інтереси та укладати договори від імені інших юридичних осіб;

· вимагати від організаторів ярмарку дотримання умов його проведення.

9. Учасники ярмарку зобов'язані:

· зареєструватися на ярмарку;

· представляти (для продавців) зразки товарів відповідно до вимог діючих стандартів, каталоги, проспекти, інші матеріали, що характеризують товари;

· подавати повну інформацію про товар, що реалізується;

· мати відповідні повноваження для укладення договорів.

12. Дирекція ярмарку:

· проводить реєстрацію та розміщення учасників;

· складає кошторис витрат на проведення ярмарку, про що інформує Комітет, та визначає розмір коштів, які вносяться учасниками ярмарку, про що їх інформує;

· визначає порядок та режим роботи ярмарку, графіки зустрічей продавців і покупців з урахуванням черговості укладення договорів;

· укладає договори на оренду ярмаркових приміщень;

· вирішує питання матеріально-технічного забезпечення діяльності ярмарку та його учасників;

· організовує роботу, пов'язану із забезпеченням учасників необхідними послугами;

· вирішує питання охорони та страхування матеріальних цінностей та майна ярмарку, а також експонатів, представлених учасниками;

· організовує роботу з надання правової та консультативної допомоги учасникам ярмарку.

14. Дирекція ярмарку не пізніше 15 днів після закінчення ярмарку узагальнює його результати і надає інформаційно-аналітичну довідку Комітетові.

 


Дата добавления: 2022-06-11; просмотров: 98; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!