ІІІ. Узагальнення результатів дослідження та оформлення випускної роботи



Результати проведеного дослідження викладаються у випускній роботі виходячи з таких вимог:

- змістовність та конкретність викладення; системність та ослідовність; виділення в тексті окремих абзаців, оскільки занадто великі фрагменти не сприяють розумінню викладеного матеріалу; завершеність викладення кожної думки; виключення тавтології; належне оформлення випускної роботи.

 Нумерація сторінок починається з титульного аркуша арабськими цифрами у верхньому кутку сторінки. Титульний аркуш вважається першою сторінкою і номер на ньому не проставляється. Форма титульного аркуша наведена у додатку 6.

Зміст-план роботи викладають на другій сторінці. В ньому послідовно перелічують всі частини випускної роботи і проти кожного найменування праворуч визначають номер сторінки, з якої вона починається.

Перед назвою розділу параграф проставляють їхні номери: перша цифра визначає розділ, а друга (після крапки) - номер параграфа.

Таблиці, які є обов'язковою частиною випускної роботи з економічних питань, необхідно розподілити за обсягом - великі, які вміщують 5-10 рядків або більше 7-8 граф винести в додаток. Такі таблиці мають окрему нумерацію в тій послідовності, в якій на них даються посилення в тексті. Кожна таблиця повинна, як правило, розміщуватися на одній сторінці. 

Кожна таблиця повинна мати посилення на джерело, на базі якого вона складена чи розрахована.

Наявність у випускній роботі ілюстрацій, які називаються рисунками (схема, діаграми, графіки), дає змогу викласти матеріал більш доказово, полегшує його сприйняття. Всі малюнки номеруються послідовно в межах розділу (глави) арабськими цифрами. Номер малюнка повинен складатися з номера глави і через крапку порядкового номера малюнку (наприклад, мал. 1.2). Малюнки розміщуються після посилання на них.

Формули, на які є посилання в тексті, номеруються в межах глави арабськими цифрами. Номер формули може складатися з номера глави та порядкового номера формули, розмежованих крапкою (наприклад 2.5) - п'ята формула другої глави. Допускається нумерація формул по роботі в цілому.

Номер формули слід заключити в дужки і розміщувати на правому полі на рівні нижнього рядка формули, до якої він відноситься.

Бібліографія у випускній роботі розміщується відповідно до встановлених правил і складається з переліку літератури та інших джерел, використаних при написанні випускної роботи.

Використані в роботі джерела розміщуються таким чином: монографії, книги, брошури за реквізитами аркуша - прізвище та ініціали автора (авторів або укладачів, якщо їх не більше трьох), назва роботи, місце видання, видавництво, рік видання; роботи, використані з зібрання товарів, збірок, журналів і газет, прізвище та ініціали автора, найменування статті (роботи), назва джерела за реквізитами титульного аркуша, рік, номер, сторінка початку статті (роботи).

Список використаної літератури формують в такому порядку:

1. Законодавчі та нормативні документи.

2. Спеціальна економічна література та інші джерела (в алфавітному порядку).

3. Статистичні та архівні матеріали (у хронологічній послідовності).

Всі джерела включені до списку послідовно нумеруються. Цитати у випускній роботі, які приведені дослівно, заключаються в лапки. Якщо текст не приводиться дослівно, а викладається власними словами, обов'язково повинен бути збережений його зміст. Після закінчення цитати (а у випадку цифрової інформації - у кінці речення) у квадратних дужках зазначається порядковий номер джерела в списку використаної літератури, далі, через кому - сторінка, де вміщена цитата. Наприклад, посилання [3 , 16] означає, що цитату або цифру було взято з джерела, зазначеного з списку літератури під номером 3 на сторінці 16. При цитуванні текстів з газет, поточної та річної звітностей підприємств або оргнаізацій, невеликих за обсягом нормативних документів посилання не обов'язкове. Наприклад, (25). При посиланні на непряме цитування в дужках додатково визначається "Див." Наприклад, (див.: 3, с. 16-17).

Виконана випускна робота подається на кафедру зброшурованою у твердій обкладинці разом з дискетою електронного варіанта роботи.

Студент, завершуючи повністю роботу, ще раз повинен перевірити на скільки виконана робота відповідає встановленим загальним вимогам, які наведені у додатку 7.


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 303; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!