ТЕМА № 6. Система, структура та функції прокуратури України



Роль і значення теми для діяльності юристів.Вивчення теми спрямовується на формування у студентів знань про структуру, систему, функції прокуратури.Завдання та основні напрямки діяльності суду.

Ключові поняття: Поняття прокурорського нагляду. напрямки діяльності прокуратури. Захист прав громадян на засадах їх рівності перед законом; публічності; гласності; єдності; законності. Система та структура органів прокуратури. Галузі прокурорського нагляду.

Обсяг знань та вмінь студента після вивчення теми.Після вивчення теми, студент повинен:

знати:Принципи організації та діяльності прокуратури. Структура органів прокуратури, її коротка характеристика. Функції прокуратури. Акти прокурорського реагування з приводу встановлених порушень закону і коротка їх характеристика. Який порядок призначення і звільнення з посади прокурорів?

Вміти:відтворювати основні поняття пов’язані з прокуратурою, переосмислювати наявні знання стосовно нових фактів.

ТЕМА № 7. СИСТЕМА ТА ФУНКЦІЇ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

 

Роль та значення теми для діяльності юристів. Вивчення теми спрямовується на формування у студентів знань про систему, структуру служби безпеки України.

Ключові поняття: Служба безпеки України. Принципи діяльності: законність; повага до прав і гідності особистості; позапартійність; відповідальність перед народом України; гласність і конспіративність; єдиноначальність і колегіальність.

Обсяг знань та вмінь студента після вивчення тем. Після вивчення теми студент повинен:

знати: Основні завдання та напрямки діяльності СБУ, Система і організація діяльності СБУ. Склад Центрального управління. Регіональні органи. Кадри і повноваження Служби безпеки. Контроль за діяльністю Служби безпеки.

Вміти:використовувати засвоєнні знання під час професійної діяльності юристів, переосмислювати наявні знання стосовно нових фактів.

 

 

ТЕМА № 8. ОРГАНІЗАЦІЯ АДВОКАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ

 

Роль та значення теми для діяльності юристів. Вивчення теми спрямовується на формування у студентів знань про адвокатську діяльність в Україні.

Ключові поняття: адвокатура, адвокатська діяльність, принципи і гарантії адвокатської діяльності, організаційно-правові форми адвокатської діяльності, види адвокатської діяльності, права адвоката при здійсненні адвокатської діяльності.

 

Обсяг знань та вмінь студента після вивчення теми. Після вивчення теми студент повинен:

знати: поняття та принципи адвокатської діяльності, особливості діяльності адвоката в адвокатському бюро та адвокатському об’єднанні, порядок отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, завдання, кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури та Вищої кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури.

Вміти:використовувати засвоєнні знання для розв’язання ситуацій під час професійної діяльності юристів.

 

ТЕМА № 9. Система, структура та функції органів внутрішніх справ.

 

Роль та значення теми для діяльності юристів. Вивчення теми спрямовується на формування у студентів знань про органи внутрішніх справ.

Ключові поняття: міліція, її функції та завдання. Принципи діяльності міліції: законність; гуманізм; повага до особистості; соціальна справедливість, взаємодія з трудовими колективами, громадянами, організаціями та населенням; гласність. Структура міліції. Функції міліції: адміністративна, профілактична, оперативно-розшукова, кримінально-процесуальна, виконавча, охоронна. Склад міліції. Служба в міліції. Контроль і нагляд за діяльністю міліції.

Обсяг знань та вмінь студента після вивчення теми. Після вивчення теми студент повинен:

знати: принципи діяльності міліції, структуру міліції, функції міліції, склад та повноваження. Контроль за діяльністю міліції. Місце міліції в системі МВС. Функції покладені на міліцію.

Вміти:використовувати засвоєнні знання для розв’язання ситуацій під час професійної діяльності юристів.

 

 


Дата добавления: 2018-05-12; просмотров: 214; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!