ВИМОГИ ДО ЗМІСТУ КУРСОВОЇ РОБОТИ



Титульний лист, завдання на курсову роботу та зміст

Курсова робота починається з титульного листа. На лицевій стороні титульного листа (дод.А) міститься назва відомчого органу, вузу, факультету, циклової комісії, характер роботи (курсова), назва її теми. Нижче вказується група, курс, прізвище, ім’я та по батькові виконавця, керівник теми (категорія, звання, прізвище, ім’я, по батькові), місто і рік виконання роботи. На зворотній стороні титульного листа вказується реєстраційний номер роботи, результати перевірки та результати захисту.

Обрані студентами теми курсових робіт мають бути узгоджені з керівником, розглянуті й затверджені рішенням циклової комісії. Науковий керівник видає студенту завдання на виконання курсової роботи (дод.Б) і погоджує календарний графік його виконання. Завдання на виконання курсової роботи повинно міститись в курсовій роботі після титульної сторінки.

За титульним листом і завданням на виконання курсової роботи вказується зміст роботи (див. дод. В) У ньому перелічуються: вступ, параграфи основної частини, висновки, список використаних джерел та додатки.

Вступ

У вступі до курсової роботи стисло характеризується сучасний стан розроблення проблеми та питань, що вимагають вирішення, обґрунтовується актуальність теми, чітко визначаються мета та завдання, об’єкт і предмет, методи та інформаційна база дослідження, вказується рівень опрацювання проблеми у вітчизняній і зарубіжній науці та практиці, виділяються дискусійні питання.

Наприклад: Метою курсовою роботи є розробка пізнавального туру, а саме маршруту по замках Західної України. Завдання курсової роботи полягає в тому, щоб розробити вступну теоретичну частину, розробити схему маршруту, програмне забезпечення туру, розрахувати ціну вартості туру та представити його документальне оформлення, також зробити висновки. Об’єктом курсової роботи є замки Західної України, а предметом курсової роботи – розробка туру пізнавального характеру по ним.

У вступі слід:

- розкрити роль і значення організації і технології туризму у сучасних умовах господарювання туристичних підприємств;

- обґрунтувати актуальність теми;

- оцінити конкурентоспроможність обраного туру (його маршруту);

- вказати мету та завдання курсової роботи;

Обсяг вступу  - 2 сторінки.

Основна частина

У основній частині глибоко та всебічно розкривається сутність обраної теми, її найважливіші питання та проблеми.

Основна частина складається із окремих розділів, параграфів і питань. На початку кожного розділу основної частини необхідно вказати, які питання у ньому будуть розглянуті, а в кінці розділу - викласти основні висновки.

Рекомендований зміст основної частини:

В РОЗДІЛІ 1 подається огляд джерел за темою дослідження, називаються невирішені питання. Подається загальна послідовність роботи турфірми в напрямку розробки туру.

В РОЗДІЛІ 2, в параграфі 2.1. Загальна характеристика турудається така інформація: назва туру, вид, відповідно до різних класифікацій: За мотивацією: курортно-лікувальні, рекреаційні, культурно-пізнавальні, спортивні, ділові, наукові, конгресні, релігійні, етнічні, інші. За формою організації: організовані, самодіяльні. За змістом: пекідж-тури, інклюзив-тури. За кількістю учасників: групові, індивідуальні. За сезонністю: цілорічні, сезонні. За терміном подорожування: короткостроковий, середньостроковий, довгостроковий. За класом обслуговування: V.І.Р., люкс-апартамент, люкс, перший, туристичний, кемпінг. За набором послуг: повний пансіон, напівпансіон, ліжко/сніданок. За маршрутом: лінійний, кільцевий, радіальний, комбінований. За засобом долання: пішохідний, транспортний. За видами транспорту: наземні: автомобільний, автобусний, залізничний, мотоциклетний, велоси­педний, кінний та інші; водні: річковий, морський, підводний; повітряні: авіаційний, повітряні кулі, інші види. За масштабом: міжнародний, внутрішній. За інтенсивністю пересування: маршрутно-транспортний (динамічний, пізнавальний), маршрутно-стаціонарний (рекреаційний, курортно-лікувальний).

Коротко пояснити кожен з видів, його особливості

Параграф2.2. Розробка маршруту туру повинен містити такі етапи: обґрунтування вибору пунктів маршруту, ієрархізація цих пунктів, вибір пунктів початку та закінчення маршруту, після чого проводиться розробка схеми маршруту та його оптимізація, картографічне зображення маршруту, вибір транспортних засобів маршруту, структура туру (у вигляді таблиці, див. дод.Г).

Маршрут туру повинен містити не менше чотирьох пунктів. Вибір пунктів маршруту необхідно обґрунтувати (історичні, культурні, архітектурні пам’ятки, готель, зону і т.д. необхідно описати). Картографічне зображення маршруту можна робити з використанням ксерокопії карти, або частини карти місцевості (дод. Д). При виборі транспортних засобів необхідно враховувати особливості місцевості, пору року, споживачів, вартість перевезень і т.д.

Параграф 2.3. Визначення програмного забезпечення нового туру у відповідності до визначеної тематики повинен включати такі елементи:

1. Розрахунок часу, необхідного на подолання відрізків маршруту (від готелю до першого пункту екскурсії, від музею до музею, від потяга до готеля і т.д.);

2. Розрахунок часу для відвідування кожного з пунктів маршруту (кожного музею, пам’ятнику);

3. Розрахунок часу для поселення, харчування, відпочинку;

4. Складання програми туру.

Елементи 1-3 подаються для кожного дня туру в текстовому вигляді.

Наприклад: 1-й день: Після приїзду, розміщення (20 хв.) та сніданку (30 хв.) в готелі туристи відправляються на оглядову автобусну екскурсію по місту, яка загалом триває 2.5 год. Вона включає в себе: відвідини гори Високий замок - 45 хв., переїзд -1 год., собору св. Юрія -45 хв. Після обіду (1 год.)група туристів вирушає на пішохідну екскурсію по старому місту з відвідинами архітектурного ансамблю на площі Ринок (відвідини італійського дворика -30 хв, а також аптеки-музею -30 хв, відвідини Домініканського собору - 30 хв., вірменського кварталу - 30 хв., Римо – Католицького собору-30 хв. Ця екскурсія загалом триває 4 год. 40 хв.

2-й день: Сніданок – 30 хв. Виселення з готелю – 20 хв. Переїзд до Мукачева – 2 год.40 хв. Екскурсія по центру Мукачево – 2 год.

Елемент 4 (Програма туру) оформляється у вигляді таблиці, яка подається в складі Технологічної карти маршруту в додатку (див.дод.Ж).

Параграф 2.4 Розрахунок вартості туру полягає в  сумуванні всіх витрат, визначених раніше, в тій їх частині, які будуть віднесені до ціни туру. Перед тим як здійснити розрахунок вартості необхідно визначити матеріальне та кадрове забезпечення туру (включає перелік необхідного спорядження, засобів транспортування (якщо організатор туру самостійно забезпечує перевезення), перелік кадрів, необхідних для забезпечення туру (інструктор, гід, перекладач, водій, вихователь і т.д.) – їхня вартість також має бути внесена до розрахунків. Розрахунок вартості необхідно зробити у вигляді таблиці (див. Додаток К).


Дата добавления: 2018-05-09; просмотров: 598; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!