Критерії встановлення оцінки: 5 - 4,5 бали – «відмінно»; 4,49 – 3,5 бали – «добре»; 3,49 – 2,51 бали – «задовільно»; 2,5 бали і менше – «незадовільно».



Бали визначаються таким чином:

Виконання типових задач діяльності та умінь, що перевіряються, оцінюються балами «1», «0,5» і «0»

(виконано, виконано не цілком, не виконано).Критерії встановлення бала «0» при виконанні типових задач діяльності та умінь, що перевіряються, визначаються МОЗ України. Бали вносяться до індивідуальних «Протоколів проведення й оцінювання іспиту».

Бали за першу (другу) частини іспиту визначаються як середнє арифметичне всіх балів, зафіксованих у індивідуальних Протоколах проведення та оцінювання відповідної частини іспиту.

Результуючий бал за практично-орієнтований НАЦІОНАЛЬНИЙ іспит визначається як середнє арифметичне балів першої і другої частин іспиту, помножене на коефіцієнт 5.

Студенту, що склав Державні іспити відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики й освітньо-професійної програми підготовки, рішенням ДЕК присвоюється відповідний освітньо-кваліфікаційний рівень і на підставі рішення ДЕК видається диплом.

Студенту, що отримав підсумкові оцінки «відмінно» не менш ніж за 75 % навчальних дисциплін, передбачених навчальним планом, а з інших навчальних дисциплінах оцінки «добре», склав Державні іспити з оцінками «відмінно» видається диплом з відзнакою.

Студент, що одержав оцінку «незадовільно»при складанні стандартизованого Державного іспиту «Крок 2», може повторно скласти його один раз ДЕК не раніш ніж через рік протягом трьох років. Нескладання стандартизованого тестового Державного іспиту «Крок 2» не є перешкодою для складання практично-орієнтованого Державного іспиту.

Особа, яка не склала стандартизований тестовий НАЦІОНАЛЬНИЙ іспит «Крок 2» повторно, не допускається до подальших перескладань без проходження повторного навчання відповідно до нормативного змісту державної атестації.

Студент, який одержав оцінку «незадовільно» під час складання Державного іспиту, відчисляється з ВНЗ і йому видається академічна довідка встановленого зразка.

Студент, що не склав практично-орієнтований НАЦІОНАЛЬНИЙ іспит, допускається до повторного складання цього іспиту один раз у наступний термін роботи ДЕК протягом трьох років після закінчення ВНЗ.

Особа, яка не склала практично-орієнтований НАЦІОНАЛЬНИЙ іспит повторно, не допускається до подальших перескладань без проходження повторного навчання відповідно нормативному змісту державної атестації.

Студентам, які не здали Державні іспити в призначений термін з поважної причини (документально підтвердженої), ректором ВНЗ може бути призначена додаткова дата складання Державного іспиту (дата складання стандартизованого тестового Державного іспиту «Крок 2» повинна бути погоджена з Центром тестування) протягом терміну роботи ДЕК.

Перелік навчальних дисциплін, що виносяться на державні іспити, для осіб, що не склали ці іспити, визначається навчальним планом, що діяв у рік закінчення студентом теоретичного курсу.

Додаток 1

Переліки типових задач діяльності й умінь, що перевіряються на практично-орієнтованому Державному екзамені зі спеціальності 7.110101 «Лікувальна справа»

по хірургічному профілю (дисципліна: хірургічні хвороби з дитячою хірургією)

 

Частина Типова задача діяльності й уміння, що перевіряються
1 2
Перша Робота в умовах лікувальної установи, наближених до професійної діяльності – робота з хворим
  · збирати скарги, анамнез хвороби, анамнез життя (у тому числі професійний анамнез); · збирати інформацію про загальний стан пацієнта (свідомість, конституція, харчування) і зовнішній вигляд (огляд шкіри, підшкірного жирового шару, пальпація лімфатичних вузлів, щитовидної і молочної залоз); · обстежувати стан серцево-судинної системи (огляд і пальпація області серця і поверхневих судин, визначення перкуторних меж серця і судин, аускультація серця і судин); · обстежувати стан органів дихання (огляд грудної клітки і верхніх дихальних шляхів, пальпація грудної клітки, перкусія й аускультація легень); · обстежувати стан органів черевної порожнини (огляд живота, пальпація і перкусія кишок, шлунка, печінки, селезінки, пальпація підшлункової залози, нирок, органів малого таза); · обстежувати стан кістково-м'язового апарату (огляд і пальпація, оцінка повноти рухів); · виділити і зафіксувати ведучий клінічний симптом або синдром (відповідно до списку 1); · поставити найбільш ймовірний або синдромний діагноз захворювання (відповідно до списку 2); · призначити лабораторне і/або інструментальне обстеження хворого (відповідно до списку 4), та провести оцінку результатів досліджень, · здійснювати диференціальну діагностику захворювань (відповідно до списку 2); · поставити попередній клінічний діагноз (відповідно до списку 2); · визначити характер лікування (консервативне, оперативне) захворювання (відповідно до списку 2); · визначити принципи лікування захворювання (відповідно до списку 2), керуючись існуючими Протоколами надання медичної допомоги; · визначити необхідний режим праці і відпочинку при лікуванні захворювання (відповідно до списку 2), керуючись існуючими Протоколами надання медичної допомоги; · визначити необхідну дієту при лікуванні захворювання (відповідно до списку 2), керуючись існуючими Протоколами надання медичної допомоги; · визначення тактики обстеження і вторинної профілактики хворих, що підлягають диспансерному спостереженню; · вести медичну документацію щодо пацієнта.
Друга Уміння і практичні навички: а) рішення ситуаційних задач по:
  · діагностиці невідкладних станів (відповідно до списків 3.1 и 3.2); · визначенню тактики надання невідкладної медичної допомоги (відповідно списків 3.1 и 3.2); · наданню невідкладної медичної допомоги (відповідно до списку 3); · на підставі результатів лабораторних і інструментальних досліджень оцінювати інформацію щодо діагнозу (відповідно до списку 4);
  б) виконання медичних маніпуляцій(відповідно до списку 5).

Додаток 2


Дата добавления: 2018-05-02; просмотров: 630; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!