Перелік використаної літератури1. Бібров А.Д. Геологічні проблеми сучасності/ А.Д.Бібров // Геолог.вісник.—2005.—№ 5.— С. 114–121.

2. Іванов В.Ф., Волошенко О.В. Палеонтологія для всіх/ Іванов В.Ф., Волошенко О.В.//Київ: Центр вільної преси, 2012. — 352 с.


ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ:

1. Відповідальність за зміст тез несуть автори.

2. Оргкомітет залишає за собою право на редагування тез.

3. Оргкомітет залишає за собою право відхилити тези у випадку, якщо вони не відповідатимуть вимогам або тематиці конференції, за відсутності підтвердження оплати.

4. Оплату оргвнеску радимо проводити після підтвердження редколегією допуску тез до публікації.

5. Просимо учасників, які подали заявку, але за певних причин не зможуть взяти участь у конференції, завчасно повідомити оргкомітет (телефоном або електронним листом).

6. За додатковою інформацією або у випадку виникнення питань просимо звертатися за телефоном +38(057)707-55-65 або за електронною адресою makridin@ukr.net

ФІНАНСОВІ УМОВИ:

- Організаційний внесок (на збірник тез доповідей, програму конференції та інші орг. витрати) становить 300 грн, для аспірантів – 200 грн, для студетів–100 грн. При заочній участі – 200 грн (для всіх учасників), які необхідно надіслати електронним платежем на карту Приватбанку на ім’я координатора конференції Самчук Ірини Миколаївни (4149 4978 5643 5104), вказавши в графі призначення платежу: «За конференцію ПІБ учасника». Прохання зв’язатися з координатором та надати копію квитанції після оплати (надіслати на електронну адресу).

- Під час конференції заплановано екскурсії по розрізам кайнозою та мезозою Північно-західного Донбасу, детальний опис яких та вартість буде указана у другому циркулярі.

 

ДРУГИЙ ЦИРКУЛЯР З УТОЧНЕННЯМ МІСЦЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ, УМОВ ПРОЖИВАННЯ УЧАСНИКІВ ТА ЕКСКУРСІЙ БУДЕ НАДІСЛАНО 25 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ УСІМ, ХТО ПОДАВ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

ЩИРО ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ!

БУДЕМО ВДЯЧНІ ЗА ПОШИРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ СЕРЕД КОЛЕГ ТА ІНШИХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ

З ПОВАГОЮ, ОРГКОМІТЕТ


Дата добавления: 2018-05-02; просмотров: 94; ЗАКАЗАТЬ РАБОТУ