Комплексне обслуговування іноземних туристів з діловими цілями.



Комплексне обслуговування іноземних туристів з діловими цілями передбачає високий рівень організованості прийому. Підготовка починається заздалегідь (10-30 днів до), відповідно до вимог і побажань гостей планують і вибирають: місце проживання, організацію харчування, вимоги до автомобіля, зустріч на місці прибуття, режим роботи. Для ділових справ може бути потреба в оренді конференц-залів, технічного обладнання, та обслуговування у перервах між засіданнями (попереднє накривання, кава-пауза).

Спілкування з представниками інших держав потребує особливої уваги до етикету, безперечного дотримання його спеціальних правил. У комплекс послуг для іноземних туристів доцільно включати: оренда авто з водієм, перекладач, оренда офісів, екскурсії, пейнтбол, боулінг, фітнес-центри, театр, боулінг, дартс, тощо.

 

Порядок надання послуг харчування проживаючим в готелях.

Для забезпечення харчування проживаючи в готелі організовують заклади ресторанного господарства: ресторани, бари, кафе.

Обслуговування споживачів в закладах ресторанного господарства при готелях визначає основні форми обслуговування. На практиці використовуються такі форми обслуговування:

- обслуговування “а ля карт “;

- “ а парт “;

- “табльдот “;

- шведський стіл;

- столи-буфети.

При обслуговуванні “ A ля карт “ гість має можливість отримати пораду від офіціанта, вільно вибирає страви і напоїв, зробивши замовлення, обслуговуються в установлений проміжок часу.

“А парт“ полягає у тому, що обслуговування виконують у визначений проміжок часу за попереднім замовленням.

Обслуговування “Табльдот” передбачає, одночасне обслуговування колективів (груп любей) за одним раціоном.

Шведський стіл пропонує широкий вибір страв із вільним доступом. Це може бути і необширний набір ( джем, хліб, масло, сир, чай, кава). Все залежить від категорії готелю.

Буфетне обслуговування пропонує асортимент буфетної продукції, який залежить від умов її приготування і відпуску: прохолодні і гарячі напої, хлібобулочні і кондитерські вироби, фрукти, закуски. Даний метод обслуговування доцільний для організації сніданків (так званий сніданок – буфет ).   

                                                                                                 

Технологія форм прискореного обслуговування(кофе-брей, кава-пауза, бізнес-ланч).

Завданням форм прискореного обслуговування є оперативне та якісне надання послугу з харчування. Тому для скорочення часу на обід у ресторанах в денні години рекоменду­ється реалізація комплексних обідів, застосовують попереднє накривання столів, спрощується сервіровка столів. У приготельних ресторанах організовується обслуговування за типом «шведський стіл».

У закладах ресторанного господарства застосовуються також додаткові прогресивні форми об­слуговування:

- бізнес-ланч - обід для ділових людей у будні дні з 12-ї до 16-ї години за більш низькими цінами; складається окреме меню, вибір страв має бути достатнім: холодні закуски - 4-5 найменувань; перші страви - 2-3; другі страви - 3-4; 1-2 страви від шефа; десерт - 2-3; гарячі напої (кава, чай).

- недільний бранч - обслуговування за типом «шведський стіл»; різно­манітний асортимент страв; окремо організовують чайний, десертний «шведські столи»; у вартість «шведського столу» включається вар­тість келиха вина або шампанського; бранчі можуть бути тематични­ми - мисливський, національний та ін.;

- кофе-брейк або кава-пауза - для учасників нарад, конференцій; орга­нізовуються фуршетні столи; в асортименті пиріжки, тістечка, печи­во, канапе, лимон, кава, чай, мінеральна вода.

 

146. Основні елементи комплексу маркетингу туристичної діяльності.

Реалізація стратегії маркетингу пов'язана з вибором засобів, що забезпечують матеріалізацію поставлених цілей і завдань. Тому найважливіше місце в маркетинговій діяльності займає розробка комплексу маркетингу.Це сукупність засобів дії на споживачів цільового ринку з метою викликати у них бажану у відповідь реакцію.

Основними елементами комплексу комунікацій виступають :

□ продуктова стратегія;

□ цінова стратегія;

□ збутова стратегія;

□ комунікаційна стратегія.

Продуктова стратегія передбачає розробку туристичного продукту, найбільшою мірою відповідного потребам туристів, а також розробку і впровадження на ринок нових туристичних послуг

Цінова стратегія має на увазі визначення поведінки підприємства на ринку з розрахунку на тривалу перспективу і цінової тактики на коротший період стосовно кожного туристичного продукту, а також конкретного сегменту ринку.

Збутова стратегія включає визначення каналів, форм і методів доведення туристичного продукту до споживача.

Комунікаційна стратегія визначає цілеспрямовану діяльність туристичної фірми по розповсюдженню позитивних відомостей про себе і про свій продукт.

 


Дата добавления: 2018-05-02; просмотров: 661; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!