Тема 4. Практичне завдання №1



 

1.Щоб успішно здавати сесію інколи потрібно змінити свої звички здавання сесії, а саме вчити матеріал поступово на протязі року, а не в останні дні перед здаванням екзамену, так як інколи буває в мене. Якщо я буду вчитися на протязі року, то в кінці буде легше здавати сесію. Таким чином, я зможу ефективно використовувати свій час, поділивши його на навчання і відпочинок.

2. Часто зайві дії заважають успішно завершити роботу з підготовки до сесії. Я би могла успішно завершити підготовку, якби менше спілкувалася з друзями по телефону, адже відомо, що трихвилинна розмова нерідко призводить до втрати 15 – 20 хвилин, необхідних для того, щоб знову зосередитися і відновити початкову працездатність.

 

3. Послідовність роботи при підготовці до здавання сесії в мене є така: уважно читаю й усвідомлюю суть вимог конкретного питання програми, ознайомлююся з конспектом лекцій, уважно опрацьовую необхідний навчальний матеріал за навчальними підручниками та рекомендованою літературою. Якщо з окремої теми викладачем були запропоновані першоджерела, спеціальна наукова література, яку я намагалася опрацювати у період підготовки до практичних занять, необхідно повернутися до записів цих матеріалів, відтворити і пам’яті основні наукові положення. В зошиті на питання програми я складаю стислий план відповіді у логічній послідовності. Якщо окремі питання програми залишаються мені не зрозумілими, їх я записую в конспект, щоб з’ясувати на консультації.

 

4. Екзамени і заліки є підсумком самостійної роботи студента протягом семестру або навчального року. Щоб успішно скласти екзамени і заліки, необхідно систематично і наполегливо працювати над засвоєнням матеріалу з кожної навчальної дисципліни протягом усього семестру. Надія на те, що все можна буде вивчити протягом 2 – 3 днів перед екзаменом може не дати хороших результатів. Тому студент, який прагне здати успішно сесію, повинен з першого дня занять занять систематично виконувати всі завдання. для підготовки необхідно відібрати потрібні навчальні посібники, рекомендовану літературу, а також і конспект лекцій. Це і буде головними правилами для підготовки до іспитів, а відтак і запорукою одержання власної безпеки.

 

 

Тема 4. Практичне завдання 2

Основні причини, що можуть викликати у мене стрес.

 

- Нездача іспитів, - виникнення конфлікту з близькими мені людьми, - погіршення здоров’я, - втрата близьких людей, - втрата дорогих речей, - відсутність роботи за спеціальністю, низький рівень чи відсутність підтримки з боку близьких людей, - фізичні та емоційні перенапруження у навчанні,- порушення режиму сну, - шум в гуртожитку, який заважає навчанню.

 1.1. Поганий розподіл часу підсилює дію стресора негативно, тому що звичка вчити все в останні дні призводить до виникнення стресу.

1.2. Підсилює в незначній мірі, якщо більше часу треба приділяти спілкуванню з близькими людьми, намагатися зрозуміти обставини, які складаються в їхньому житті, то б можливо не було б конфліктів.

1.3. Посилює дію стресора, бо якщо погано розподілити час, то менше часу приділяється відпочинку, що може призвести до погіршення здоров’я.

1.4. Не впливає, оскільки це від нас не залежить.

1.5. Не посилює.

1.6. Посилює, оскільки якщо більше часу приділяти пошуку роботи, то можна її швидше знайти, тим самим уникнути стресу.

1.7. Не посилює дію цього стресора.

1.8. Посилює в значній мірі, тому що неправильно розподіливши свій час, то під час навчання це може призвести до фізичного та емоційного перевантаження

1.9. Дуже посилює, оскільки якщо правильно не розподілити свій час то це призводить до недосипання.

1.10. Не посилює, оскільки виникнення шуму не пов’язане з ефективним використанням часу.

2. Стратегії для кожного стресора

1. Навчання протягом року, 2.2. Прагнути зрозуміти інших, 2.3. Регулярний активний відпочинок, 2.4. Я вважаю, що стратегії для четвертого стресора немає, оскільки втрачену людину ми не можем повернути. 2.5.Бути більш уважним, 2.6. Перекваліфікація, 2.7. В житті покладатися на себе і на свої сили, 2.8. Раціонально розподілити свій час, 2.9. Планування власного часу. 2.10. Вчитися в той період часу коли шуму як найменше.

 

3. На мою думку, концепція економія свого часу в деякій стресовій ситуації не впливає (н- д втрата близької людини), а в деякій впливає (н-д нездача сесії), оскільки мета даної концепції - це ефективно використовувати свій час.

 

4. В стресовій ситуації я намагаюся, перш за все, заспокоятися або, як кажуть, взятии себе в руки. Інколи я слухаю заспокійливу музику. Я вважаю, що керувати стрессом з огляду на час можна. Наприклад, якщо в мене стресс виник через втрату загублених дорогих мені речей, то я б як найшвидше намагалася заспокоятися, щоб мати можливість відшукати цю річ. А також, якщо виник стрес через нездачу іспитів, то як і в попередньому випадку потрібно зменшити стрес, і вивчити все на екзамен, щоб цього більше не повторялося.

 

 


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 284; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!