Обгрунтування та відбір для підприємства цільових рників та цільових аудиторійСегментація ринку збуту дитячих іграшок

 

Для сегментування ринку дитячих іграшок будуть використані такі сегменти:

1) за статтю:

- для дівчаток;

- для хлопчиків;

2) за віком:

- до 1 року;

- від 1 року до 3 років;

- від 3 років до 7 років.

3) за рівнем доходів:

- високий;

- середній;

- низький.

4) за видом:

- м' які;

- пізнавальні;

- навчально-пізнавальні;

- розважальні.

 

Для сегментування даного ринку щонайкраще підійде метод класифікацій, тому що в переліку принципів сегментування має місце поведінковий принцип (залежно від призначення). Безпосередньо сегментування ринку іграшок наведено на рис. 4.4.

На наведеный схемі кольорами виділені цільові сегменти нашого підприємства, при цьому ми вибираємо метод охоплення сегментів слабопов' язаних між собою, але які відкривають привабливі можливості в плані одержання прибутку. Охоплювати споживачів з високими доходами не будемо ризикувати, тому що немає ще необхідної репутації й престижності марки, але в майбутньому ми прогнозуємо охоплювати й цей сегмент і в цьому випадку будемо використати метод охоплення ринку - орієнтацію на споживчу потребу.

При позиціонуванні дитячі іграшки ставляться до товарів групи "дійні корови", тому що цей товар давно присутній на ринку й не втрачає своєї репутації, а отже приносить високий і стабільний дохід фірмам-виробникам.

 

 

До цільового ринку і цільової аудиторії дитячих іграшок входять : вагітні жінки, матері дітей до 5 років

 Мами є ключовим покупцем іграшок у 2/3 сімей. Вони ж є ключовою особою, що приймає рішення про покупку. У свою чергу, діти мають сильний вплив на процес покупки, визначаючи у половині випадків, яку саме іграшку купити.

Цільова аудиторія ринку дитячих іграшок – це більшості жінки 18-40 років.

 


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 88;