Вимоги безпеки перед початком роботи



3.1. Оглянути і привести в порядок робоче місце, впевнитись, що на робочому місці відсутні сторонні предмети, усі прилади і блоки ПЕОМ під’єднані до системного блоку.

3.2. Перевірити:

- справність роз’єднання кабелю електроживлення і блоків механізмів;

- відсутність поломок і пошкодження ізоляції живлячих приводів;

- відсутність відкритих струмопровідних частини в системах ПЕОМ.

3.3. Підготувати робоче місце для роботи з монітором:

- відрегулювати сидіння робочого стільця (крісло) на оптимальну зручну висоту;

- розмістити крісло і систему для відображення інформації –(монітор), так щоб кут зору на екрані монітора складав 250 , а відстань до екрана 600–800 мм;

- прослідкувати, щоб при нормальному освітлення робочого місця пряме світло не попадало на екран.

3.5. Перед включенням штепсельної вилки кабелю електроживлення в розетку 220В впевніться в тому, що всі вимикачі мережі на всіх системах ПЕОМ знаходяться в положенні “виключено”, а корпуса систем “заземленні”.

Вимоги безпеки під час роботи

4.1. Не залишайте включеними ПЕОМ та його пристрої без нагляду.

4.2. Підключайте і відключайте роз’єднання кабелів пристроїв ПЕОМ тільки при виключеній напрузі електромережі.

4.3. Подавайте напругу на пристрої і окремі блоки ПЕОМ тільки після точної перевірки надійності укріплення провідників заземлення, справності кабелів і роз’єднань мережі електроживлення.

4.4. При виявленні запаху горіння в пристроях ПЕОМ, необхідно негайно виключити апаратуру, повторно не включати і звернутися до спеціаліста по технічному обслуговуванню ПЕОМ.

Вимоги безпеки по закінченню роботи

5.1. Встановити в положення “вимкнено” усі тумблери (вимикачі) пристроїв, з якими ви працювали, а також перемикачі (рубильники) на електрощитах.

5.2. Відключити штепсельні вилки від розеток електроживлення.

5.3. Вимкнути вентиляцію.

5.4. Провести вологе прибирання робочого місця. Екран монітора протирати від пилу не рідше одного разу на день. Протирання пилу з апаратури здійснювати при вимкненому електроживленні.

Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях

6.1. У разі аварій електричних мереж або електрообладнання ПЕОМ від струмів короткого замикання (КЗ), і як наслідок можливість виникнення пожежі оператор (користувач) повинен:

- негайно припинити роботу;

- залишити небезпечну зону і прийняти міри по попередженню подальшого розвитку аварії (відключити електроенергію, шляхом виключення загального рубильника або пакетного вимикача на електрощиті приміщення, а у разі пожежі і приточно-витяжну вентиляцію).

6.2. Сповістити про аварійну ситуацію безпосередньому керівникові роботи, на якій виникла аварія.

6.3. При нещасних випадках надайте першу (долікарську) медичну допомогу потерпілому:

- при ураженні електричним струмом, якщо потерпілий дихає нечасто та судорожно, або у нього відсутні признаки життя (не прослуховується дихання, немає пульсу, розширені зіниці очей) робити штучне дихання “рот-в-рот” і непрямий масаж серця (при цьому необхідно організувати виклик швидкої допомоги);

- при пораненні – накласти стерильну пов’язку;

- при кровотечі – рану перев’язати стерильною пов’язкою і тримати в такому стані 3-5 хв. Якщо кровотеча припинилася, пов’язку закріпити бинтом;

- при переломах, ударах, вивихах і розтягнені забезпечити спокійне і зручне положення пошкодженої частини тіла, в усіх випадках після надання першої (долікарської) медичної допомоги потерпілому викличте лікаря.

 


ВИСНОВОК

Як видно з творчої роботи, нарада - процес складний і при його підготовці необхідно враховувати величезну кількість психологічних закономірностей і правил. Об'єктивна ж реальність в даний час примушує всіх керівників організацій повертатися обличчям до проблеми підвищення ефективності своєї роботи та роботи асистента референта, продуктивного використання кожної хвилини робочого часу.

В ході творочої роботи були вирішені наступні задачі:

- розглянуті поняття, єство і типи ділових нарад;

- розібраний процес підготовки наради: формування повісті дня, визначення складу учасників наради, підготовки необхідних документів, вибору приміщення для наради;

- дана характеристика ТОВ «Ферпласт – Україна»;

- дана оцінка підготовки і планування нарад керівником ТОВ «Ферпласт – Україна».

Успіх наради на 90% залежить від якості його підготовки. Будь-яка, навіть найкоротша нарада, від попереднього опрацьовування тільки виграє.

Розглянута тема є актуальною, бо кожна людина, не тільки асистент референта, повинен вірно організувати і провести ділові переговори, презентації та прийоми, наради тощо.

 


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 396; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!