ВИКОНАННЯ ТА ЗАХИСТУ КУРСОВОЇ РОБОТИ



 

Оцінювання результатів виконання та захисту курсової роботи здійснюється комісією, яку очолює завідувач кафедри, відповідно до критеріїв, наведених у табл.1.

Таблиця 1.

Критерії оцінювання результатів

Виконання та захисту курсової роботи

№ пор. Критерій Мах кількість балів
1 Відповідність змісту виконаної роботи поставленому завданню та повнота його розкриття

визначає кафедра

2 Укладання бібліографії
3 Оформлення бібліографії
4 Дотримання вимог щодо оформлення роботи (титульної сторінки, змісту, кількості сторінок тощо)
5 Подання роботи на кафедру відповідно до встановленого графіку
6 Захист курсової роботи: повнота та глибина доповіді, повнота та логічність відповідей на запитання під час захисту

 

Максимальну кількість балів за дотримання кожного із критеріїв визначає кафедра з урахуванням затвердженої рейтингової системи оцінювання діючої робочої навчальної програми та її можливого коригування.

Підсумкова оцінка за виконання та захист курсової роботи визначається у балах, за національною шкалою та за шкалою ECTS відповідно до загальноєвропейських вимог: А - «відмінно», «В» - «дуже добре», С -«добре», D - «задовільно», Е - «достатньо», FX - «незадовільно» (з можливістю повторного виконання та захисту).

Підсумкова модульна рейтингова оцінка, отримана студентом за результатами виконання та захисту курсової роботи, заноситься до відомості модульного контролю, навчальної картки та залікової книжки студента.

 

 

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Загальні вимоги до оформлення

Остаточний варіант курсової роботи має бути набраний на комп’ютері. Текст курсової роботи повинен бути надрукований з одного боку окремих аркушів паперу стандартного формату (А4).

Закреслення, довільні скорочення (крім загальновживаних), будь-які вставки та незрозумілі позначення не дозволяються.

Оптимальний обсяг курсової роботи – 30-35 сторінок (без урахування титульного листа, змісту, списку використаних джерел та додатків). При оформленні використовують шрифт Times New Roman 14 розміру з полуторним міжрядковим інтервалом. Текст курсової роботи необхідно друкувати, залишаючи відстані від краю листа таких розмірів: лівий – 25-30 мм, правий – 10-15 мм, верхній – 20 мм, нижній – 20 мм.

Сторінки мають бути пронумеровані. Першою сторінкою є титульний лист, другою – зміст, третьою – вступ і т.д. Номер сторінки на титульному аркуші не вказують. На інших сторінках – проставляють у правому верхньому куті аркушу без крапки в кінці.

Структуру курсової роботи відображає її зміст (додаток Б), де напроти кожної структурної частини плану праворуч зазначаються відповідні сторінки тексту.

Кожна структурна частина роботи («ЗМІСТ», «ВСТУП», «РОЗДІЛ», «СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ», «ДОДАТКИ») починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин варто розташовувати в центрі та писати великими літерами без крапки в кінці.

Необхідно витримати пропорції обсягу всіх частин курсової роботи. Зокрема, вступ і висновки разом не повинні перевищувати 15-20 % її загального обсягу.

Заголовки підрозділів (параграфів) друкуються маленькими літерами, крім першої великої, з абзацу. Відстань між заголовком розділу та заголовком підрозділу повинна дорівнювати подвійному міжрядковому інтервалу.

Номер розділу ставиться після слова «РОЗДІЛ», потім друкують заголовок розділу. Підрозділ нумерують у межах кожного розділу. Номер підрозділу складається з номера розділу порядкового номера підрозділу.

Оформлення таблиць, рисунків та формул

Курсова робота має містити таблиці та рисунки.

Рисунки, схеми, графіки і таблиці необхідно подавати безпосередньо після тексту, де вони згадані вперше. Якщо останні не вміщуються на даній сторінці, то їх доцільно перенести на наступну, а на сторінці з першим посиланням потрібно продовжувати текст, тобто не залишати білих плям на аркуші.

Таблиці і рисунки, розміри яких займають всю сторінку А4, виносяться в ДОДАТКИ.

Рисунки позначають словом «Рис.» і нумерують послідовно в межах розділу. Номер рисунку повинен складатися з номера розділу і порядкового номера рисунку, між якими ставиться крапка. Наприклад: «Рис. 1.2» другий рисунок першого розділу, «Рис. 2.1» перший рисунок другого розділу. Після номеру зазначається назва рисунку, розміщена послідовно під ілюстрацією.

У тому місці, де викладається тема, пов’язана з рисунком, можна вказати на нього: «... як це видно з рис. 1.2» або «.... як це показано на рис. 1.2».

Зразок оформлення рисунку

Рис. 1.2 Фази економічного циклу

Цифровий матеріал, як правило, оформлюється у вигляді таблиць. Кожна таблиця повинна мати назву, яку розміщують над таблицею і друкують симетрично до тексту. Назву і слово «Таблиця» починають звеликої літери. Назву не підкреслюють.

Таблиці нумерують послідовно (за винятком таблиць, поданих у додатках) в межах розділу. В правому верхньому куті над відповідним заголовком таблиці розміщують напис «Таблиця» із зазначенням її номера. Номер таблиці повинен складатися з номера розділу і порядкового номера таблиці, між якими ставиться крапка. Наприклад: «Таблиця 1.2» (друга таблиця першого розділу).

 

Зразок оформлення таблиці

 

Таблиця (номер)

Назва таблиці

 

Заголовки граф

        Підзаголовки граф
Заголовки рядків        
         

Джерело: [1, с. 3] або складено автором на основі [5, с. 10], [12, с. 46].

Заголовок кожної графи таблиці має бути по можливості коротким. Слід уникати повторів тематичного заголовка в заголовках граф, одиниці виміру зазначати у тематичному заголовку, виносити до узагальнюючих заголовків слова, що повторюються. Заголовки граф повинні починатися з великих літер, підзаголовки – із маленьких, якщо вони складають одне речення із заголовком, і із великих, якщо вони є самостійними

Таблицю розміщують після першого згадування про неї в тексті, таким чином, щоб її можна було читати без повороту переплетеного блоку курсової роботи або з поворотом за годинниковою стрілкою. Таблицю з великою кількістю рядків можна переносити на інший аркуш. При перенесенні таблиці на інший аркуш (сторінку) назву розміщують тільки над її першою частиною. В іншій частині визначають нумерацію колонок, починаючи з першої. Над перенесеною частиною таблиці розміщують визначення її номеру за таким зразком: “Продовження табл. 2.1”. Таблицю з великою кількістю граф можна ділити на частини і розміщувати одну частину під іншою в межах однієї сторінки. Якщо цифрові або інші дані в якому-небудь рядку таблиці не подають, то в ньому ставлять прочерк.

При використанні формул необхідно дотримуватися певних техніко-орфографічних правил. Пояснення значень символів і числових коефіцієнтів треба подавати безпосередньо під формулою в тій послідовності, в якій вони дані у формулі. Значення кожного символу і числового коефіцієнта треба подавати з нового рядка. Перший рядок пояснення починають зі слова «де» без двокрапки. Рівняння і формули треба виділяти з тексту вільними рядками. Вище і нижче кожної формули потрібно залишити не менше одного вільного рядка. Праворуч від формули у круглих дужках потрібно зазначити її номер, що складається з номеру розділу та порядкового номеру формули. Наприклад, (2.5) – п’ята формула другого розділу.


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 282; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!