Актуалізація навчальної діяльності. 2.1Прослуховування діалогу



Гра “Що це?”

Аудіювання

2.1Прослуховування діалогу

Ст 86

2.2 Перевірка розуміння прослуханого

Впр 1 ст 86

2.3 Впр 2 ст 87

Введення нових ЛО

3.1 Робота з словником

this, that. these, those

3.2 Пояснення вчителя про різницю використання слів

3.3 Тренувальні вправи

Впр 2 ст 86

Робота в групах

4.1 Прослуховування аудіозапису

Впр 1 ст 87

4.2 Визначення природи звуків

Are these sounds or country one?

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex.5 ,p.87

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: ____________

Тема: Noises in the night.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: практикувати учнів в правильній вимові звуків.

- Освітня: вчити відповідати на питання до тексту та давати заголовки до різних частин тексту.

- Розвиваюча: розвивати навички читання, письма та мовлення.

- Виховна: виховувати повагу до друзів.

Обладнання уроку: роздатковий матеріал, підручники

Тип уроку: урок формування навичок письма

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

These things, those things

That one, this one

All of them are fun.

ІІІ. Основна частина.

Актуалізація навчальної діяльності

How are you today?

What is weather like today? Do you like it?

What season is now?

What day is today?

Читання

2.1Підготовка до читання

What's happening?

2.2 Повторення правил читання

2.3Читання тексту

Впр 1 ст 88

2.4Перевірка розуміння прочитаного

What is text about?

Where were friends?

What happened in the wood?

2.5 Робота з текстом

Впр 3 ст 89 (Написання заголовків до частин тексту)

Робота в зошитах

Впр 2 ст 89

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Вивчити діалог ст. 88

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: _________

Тема: Домащні справи.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: закріпити вже вивчені слова та практикувати їх в мовленні.

- Освітня: навчати правил формування множини іменників в англійській мові; вчити вживати в мовленні Теперішній тривалий час.

- Розвиваюча: розвивати навички мовлення, письма, мовленнєвої здогадки; тренувати пам”ять.

- Виховна: прищіплювати відповідальність та готовність допомагати по дому.

Обладнання уроку: картки для гри та картки з словами, підручники.

Тип уроку: урок розвитку лексичних навичок

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Активізація навчальної діяльності

Гра “Де я?”

Робота з катками для гри.

Робота з ЛО теми

2.1 Відгадай слово

Впр 1 ст 90

2.2 Перевірка правильності відповідей команд.

2.3 Робота в парах

Впр 2 ст 90

Складання речень з поданим словом на картці

Граматика

3.1 Пояснення вчителя про множину іменників

3.2 Розгляд прикладів

Впр 3 ст 90

3.3 Вивчення виключень з правильно

Мовлення

4.1 Впр 1 ст 91

Що вони роблять?

4.2 Впр 2 ст91

Що вони не роблять?

4.3Впр 3 ст 91

 

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex.3, p.89

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: _________

Тема: Шкільний рік

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: тренувати учнів в вперекладі тексту.

- Освітня: розширити знання учнів про школу та шкільний рік в інших країнах; вчити працювати в парах та окремо.

- Розвиваюча: розвивати навчички читання, письма та мовлення; розвивати комунікативну компетенцію.

- Виховна: виховувати повагу до школи.

Обладнання уроку: підручники, аудіозапис.

Тип уроку: урок розвитку навичок читання

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Активізація навчальної діяльності

Where do you study?

How long is school year?

Do you like a school?

Читання

2.1Повторення правил читання

2.2 Читання тексту

Ст 92

2.3 Обговорення тексту

Впр 1 ст 92

When are the events?

2.4Робота з текстом

Впр 2 стт 93

Аудыювання

3.1 Послуховування запису

3.2 Робота в паарах

Впр 3 ст 92

Визначення зайвого слова.

Письмо

Впр 5 ст 93

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex.4 ,p.93

 

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: _______________

Тема: Спортивні змагання в школі

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: активізувати вживання учнями вивченої лексики з теми в усному мовленні та на письмі, навчити учнів діалогічному мовленню з теми

- Освітня: поглибити знання учнів з теми, підвищити мотивацію вивчення англійської мови;

- Розвиваюча: розвивати навички читання, письма, аудіювання та говоріння, розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію, увагу, пам’ять, логічне та творче мислення учнів;

- Виховна: : виховувати ввічливість та культуру поведінки в закладах торгівлі;

Обладнання уроку: малюнки, розд. матеріал, м’яч, підручники

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

3. Actualization of basic knowledge.Phonetic training.

Today we will learn new words.

Listen to me and repeat it after me: (active words for topic).

4. Improving of reading skills

Today we will practice our reading. Ex. 0 P. 94

5. Physical break

Class, stand up please. Do what I say: clap your hands, raise your hands, touch your nose, close your eyes, touch your ears, jump, sit down, touch your bell, breathe in/out, shake your hands, go sleep, awake, raise your leg, put down your leg

5. Training of speaking skills

Ex. 1, 2 P. 94

6. Training of writing skills

Ex. 3 p. 95

6. Improving of speaking skills

Ex. 4, 5 P. 95


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 434; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!