Розвиток діалогічного мовлення



План-конспект уроку з англійської  мови

Дата: 20.01

Тема: Запитання про Грінвіч.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Освітня: вчити нових граматичних структур, спеціальних запитань.

- Розвиваюча: розвивати навички використання нових граматичних структур у мовленні.

- Виховна: виховувати в учнях кмітливість і вміння працювати в команді.

Обладнання уроку: картки з зображенням будівель, підручники, дошка

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

 

Хід уроку

І. Організація класу.

Today we work with new grammatical topic ‘Special questions’.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

What do you know about Grinwich?

Do you want to know more?

ІІІ. Основна частина.

Опрацювання питальних слів When/Where/What/How

Робота з роздатковим матеріалом (картки з прикладами питань з використанням слів які вивчаються)

2. Робота з граматичними структурами: Special questions in Preset Simple.

Ex.6,p.60

Робота в парах.

Ex.3,p.60

Діти працюючи в парах , створюють міні діалоги з утворенням спеціальних запитань.

Гра «Вгадай будівлю»

Клас ділиться на 3 команди. Вчитель показує зображення будівель у місті. Діти відгадуючи назву будівлі повинні скласти якомога більше спеціальних запитань.

Робота з текстом

Ex.2,p.60(читання і переклад)

Робота після прочитання тексту.

Діти отримують завдання скласти якомога більше спеціальних запитать до тексту (Ex.2,p.60)

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex.2,p.60


 

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: 22.01

Тема: Інструкції щодо пересування по місту.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: навчити вживати нову лексику;

- Освітня: забезпечити засвоєння лексичного та граматичного матеріалу через ігрові форми роботи;

- Розвиваюча: розвивати зорову, графічну пам'ять; розвивати мовну здогадку, фонематичний слух;

- Виховна: виховувати культуру поведінки у громадських місцях;
 виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, вчити уважності та організованості;

Обладнання уроку: картки з завданнями, зображення міста, підручники

Тип уроку: урок розвитку умінь і навичок

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

How are you today?

What’s the weather like today?

What day is it today?

What day before yesterday?

ІІІ. Основна частина.

Активізація навчальної діяльності.

Today you’ll learn how to ask the way and give directions, you’ll also find out some of

the rules of safety in the street.

Ex. 2 ,p.62

Перевірка домашнього завдання

Ex. 4 ,p.61

Введення в іншомовну атмосферу

Stop, look, listen before you cross the street.

Use your eyes, use your ears and then use your feet.

Розвиток діалогічного мовлення

Завдання: Скласти діалог на прикладі поданого на картках.

Excuse me!

— Yes, сan I help you?

— Is there a cafe near here?

— Yes, there is a Burger World cafe not far from here. You should go along this street,

then cross the street and turn left. The Burger World is on your left.

— Thank you very much!

— Not at all.

Гра «Поясни дорогу»

Дві команди отримують зображення маршруту. Завдання: Скласти маршрут руху з точки А до точки Б швидше іншої команди.

5.1 Лідер команди зачитує маршрут. Суперники уважно слухають і шукають помилки.

Виконання завдань на розвиток грам. навичок

Вп. 5. ст.. 61

Завдання: скласти спеціальні запитання по прикладу і записати в зошит.

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex. 3,p. 62


 

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: __________

Тема: Правила місіс Роуз.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: активізувати лексику по темі "Місто»в серії мовних вправ.

- Освітня: Навчити використовувати в мові односкладові прикметники в порівняльній і найвищому ступенях порівняння;

- Розвиваюча: розвивати логічне мислення, пам'ять, увага, сприйняття; розвивати навички критичного мислення;

- Виховна: виховувати любов до рідного краю.

Обладнання уроку: тематичні малюнки, підручники

Тип уроку: урок розвитку умінь і навичок

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Актуалізація навчальної діяльності

What do you know about Grinwich?

Do you want to know more?

Перевірка домашнього завдання

Ex. 2 ,p.63

Робота в парах.

Вп. 1 ст. 62

Розвиток діалогічного мовлення

Вп. 2, ст. 62

Робота в групах

Вп. 3 ст. 53

Бесіда

Do you live in the country or in the city?

Are the houses tall in the country?

Are there many gardens in the country?

Would you like to live in the country or in the city? Why?

Гра «Де ти живеш?»

Дві команди складає маршрут до дому одного із учасників. Перемагає та команда яка швидше складе план.

 


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 483; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!