ПОРЯДОК ВСТУПУ І ВИХОДУ УЧАСНИКА ІЗ ТОВАРИСТВА



6.1.Фізична або юридична особа приймається до складу Учасників Товариства за  згодою Учасників Товариства.

6.2.Учасник Товариства має право вийти з Товариства, повідомивши Товариство про свій вихід письмово шляхом подання заяви зборам учасників згідно діючого законодавства.

6.3.Учасник, який виходить із Товариства має право одержати вартість частини майна, пропорційну його частці у статутному капіталі Товариства.

Розрахунок провадиться після затвердження звіту за рік, в якому Учасник вийшов з Товариства, і в строк до 12 місяців з дня виходу.

Учаснику, який вибув, виплачується належна йому частка прибутку, одержаного Товариством в даному році до моменту його виходу.

За домовленістю між Учасником та Товариством виплата вартості частини майна Товариства може бути замінена переданням майна в натурі.

Якщо вклад до статутного капіталу був здійснений шляхом передання права користування майном, відповідне майно повертається Учасникові без виплати винагороди.

Порядок і спосіб визначення вартості частини майна, що пропорційна частці Учасника у статутному капіталі, а також порядок і строки її виплати встановлюються статутом і законом.

6.4.Спори, що виникають у зв’язку з виходом Учасника із Товариства, у тому числі спори що до порядку визначення частки у статутному капіталі, її розміру і строків виплати, вирішуються судом.

УПРАВЛІННЯ ТОВАРИСТВОМ

7.1.Вищим органом управління Товариства є загальні збори учасників. Вони складаються з Учасників або призначених ними представників.

7.2.Кількість голосів кожного з Учасників у зборах визначається пропорційно розміру частки Учасника у статутному капіталі.

7.3.Збори можуть приймати рішення з будь-яких питань діяльності Товариства, у тому числі і з тих, що передані зборами до компетенції виконавчого органу.

7.4.Виключною компетенцією зборів є:

а) визначення основних напрямів діяльності Товариства і затвердження його планів та звітів про їх виконання;

б) внесення змін і доповнень до статуту Товариства;

в) прийняття рішення про відчуження майна Товариства на суму, що становить п'ятдесят і більше відсотків майна Товариства;

г) зміна розміру статутного капіталу;

д) призначення та звільнення з посади директора, вибори та відкликання членів ревізійної комісії, голови Товариства;

е) визначення форм контролю за діяльністю виконавчого органу, створення та визначення повноважень відповідних контрольних органів;

є) затвердження річних результатів діяльності Товариства, включаючи його дочірні підприємства, затвердження звітів і висновків контрольних органів, порядку розподілу прибутку, строк та порядок виплати дивідендів, визначення порядку покриття збитків;

ж) створення, реорганізація та ліквідація дочірніх підприємств, філій та представництв, затвердження їх статутів та положень;

з)винесення рішень про притягнення до майнової відповідальності посадових осіб Товариства;

и)затвердження правил процедури та інших внутрішніх документів Товариства, визначення організаційної структури Товариства;

і) визначення умов оплати праці посадових осіб Товариства, його дочірніх підприємств, філій та представництв;

ї)встановлення розміру, форм і порядку внесення Учасниками додаткових внесків;

к) вирішення питання про придбання Товариством частки Учасника;

л) виключення Учасника з Товариства;

м) прийняття рішення про прийняття спадкоємця (правонаступника)до складу Учасників Товариства;

н) прийняття рішення про ліквідацію Товариства, призначення ліквідаційної комісії, затвердження ліквідаційного балансу;

о) прийняття нового Учасника до Товариства;

п) прийняття рішення про надання кредиту або фінансової допомоги третім особам.

Питання віднесені до виключної компетенції зборів Учасників Товариства, не можуть бути передані ними для вирішення виконавчому органу Товариства.

7.5. З питань, зазначених у пунктах "а" і "б" а також при вирішенні питання про виключення учасника з товариства рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосують Учасники, що володіють у сукупності більш як 50 % загальної кількості голосів Учасників Товариства. При вирішені питання про виключення Учасника, цей Учасник (його представник) у голосуванні участі не бере.

З решти питань рішення приймається простою більшістю голосів.

7.6. Збори вважаються повноважними, якщо на них присутні Учасники (представники Учасників), що володіють у сукупності більш як 60 % голосів.

7.7. Збори Учасників збираються не рідше двох разів на рік. Про проведення зборів Учасники повідомляються письмово про час, місце та порядок денний зборів за 30 днів до початку зборів.

7.8. Збори Учасників мають право приймати рішення тільки з питань, включених до порядку денного, який повинен бути розісланий Учасникам не менше, ніж за 30 днів до початку зборів. Будь-який з Учасників Товариства вправі вимагати розгляду питання на зборах Учасників за умови, що воно було ним поставлено не пізніш як за 25 днів до початку зборів. Не пізніш як за 7 днів до скликання зборів Учасникам Товариства повинна бути надана можливість ознайомитися з документами, внесеними до порядку денного зборів.

7.9. З питань, не включених до порядку денного, рішення можуть прийматися тільки за згодою всіх учасників, присутніх на зборах.

7.10. Якщо члени виконавчого органу Товариства та інші особи, які відповідно до закону чи статуту виступають від імені Товариства, порушують свої обов’язки щодо представництва, вони несуть солідарну відповідальність за збитки, завдані ними Товариству.

7.11. Управління поточною діяльністю Товариства здійснюється виконавчим органом - Директором. Директор може бути обраним з числа Учасників або перебувати з Товариством у трудових відносинах.

7.12 Директор самостійно вирішує всі питання діяльності Товариства крім тих, що належать до виключної компетенції зборів Учасників.

Директор звітує зборам Учасників не рідше 2 разів на рік та організовує виконання рішень вищого органу Товариства.

7.13. За рішенням зборів Учасників директор призначається і звільняється з посади.

7.14. Директор без доручення діє від імені Товариства:

- забезпечує виконання планів діяльності Товариства;.

- представляє інтереси Товариства в органах державної влади і органах місцевого самоврядування, в усіх судах, в будь-яких інших організаціях, у відносинах з юридичними особами та громадянами;

-розпоряджається майном та коштами Товариства в порядку і в межах, встановлених зборами Учасників, цим статутом і чинним законодавством;

- затверджує правила процедури й інші внутрішні документи Товариства, за винятком документів, затвердження яких віднесено до компетенції зборів Учасників;

- укладає будь-які договори, що не перевищують 5 (п’яти) розмірів статутного капіталу товариства, і здійснює інші угоди, видає доручення / довіреність;

- відкриває в банках рахунки;

- приймає на роботу і звільняє з роботи працівників, призначає і звільняє своїх заступників;

- формує штатний розклад Товариства, його філій, представництв, дочірніх підприємств і подає на затвердження зборам Учасників, видає накази,  розпорядження, обов'язкові для працівників Товариства;

- приймає рішення про відрядження;

- затверджує договірні ціни на продукцію, тарифи на послуги;

- організовує бухгалтерський облік і звітність;

- готує річний баланс і річний звіт про діяльність Товариства і представляє їх зборам Учасників;

- відповідає перед зборами Учасників Товариства за виробничо-господарську діяльність Товариства;

- приймає рішення з інших питань, пов’язаними з поточної діяльності Товариства.

7.15.Директор має право на одержання кредитів у гривнях і в іноземній валюті, а також на передачу в заставу майна Товариства тільки за рішенням зборів Учасників.

7.16. Забезпечення пожежної безпеки і техніки безпеки є складовою частиною виробничої та іншої діяльності директора, працівників Товариства. Забезпечення пожежної безпеки   і техніки безпеки Товариства покладається на директора і уповноважених ним осіб.


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 548; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!