При гальмівному натисненні менше 44 т пасажирський поїзд відправляти забороняється.



5.1.2. При відмові автогальм на шляху прямування в окремих вагонах (окрім 2-х хвостових) вантажнийпоїзд може слідувати з швидкістю не більше:

-70 км/год - при гальмівному натисненні менше 33 т, але не меншого 28 т, на ухилах до 0,010 включно, швидкість проходження світлофора з жовтим вогнем – не більше 40 км/год. При проходженні на ухилах крутіше 0,010 – не більш 40км/год, швидкість проходження світлофора з жовтим вогнем при цьому - не більше25 км/год;

-40 км/год – при гальмівному натисненні менше 28 т, але не меншого 25 т, на ухилах до 0,010 включно, швидкість проходження світлофора з жовтим вогнем – не більше 25 км/год. При проходженні на ухилах крутіше 0,010 – не більше 25 км/год, швидкість проходження світлофора з жовтим вогнем при цьому не більш 15 км/год.

При гальмівному натисненні менше 25 т вантажнийпоїзд відправляти забороняється.

У вказаних випадках дозволяється проходження поїздів до першої станції з ПТО вагонів, де робота автогальм має бути відновлена.

5.1.3.При відмові автогальм в хвостовій частині поїзда, коли відновити їх працездатність неможливо, подальший рух поїзда здійснюється з допоміжним локомотивом в хвості поїзда. Швидкість,з якою дозволяється проходження до першої станції пасажирського поїзда – не більше 15 км/год, вантажного – не більше 25 км/год.

5.2. При відправленні спеціальних вагонів, у яких тара більше 35 т в порожньому стані і в поїздах з порожніх вагонів завдовжки більше 350 вісей, у яких рівномірно по всій довжині, окрім 5-ти останніх, відключені повітророзподільників (ПР), підрахунок гальмівного натиснення робити з розрахунку 33 тс на 100 т ваги поїзда. Швидкість проходження таких поїздів повинна бути не більше 70 км/год. Швидкість проходження світлофора з одним жовтим вогнем – не більше 40 км/год.

При перевірці дії гальм на шляху прямування, допускається відхилення від встановленої швидкості у бік збільшення (зменшення) до 5 км/год.

6.3. Перевірку дії гальм для вантажних і господарських поїздів на шляху прямування проводити біляпостійного сигнального знака «ПГ» при швидкості, вказаній в Додатку №2. Розрядка гальмівної магістралі для навантажених поїздів і одиночно слідуючих локомотивів проводиться на 0,7-0,8 кгс/см2,а при температурі навколишнього повітря 00С і нижче - на 0,8-0,9 кгс/см2. У поїздах, що складаються з порожніх вагонів, зниження тиску проводити на 0,5-0,6 кгс/см2. Зниження швидкості на 10 км/год повинне відбутися у постійного сигнального знака «КГ-33». В цьому випадку поїзд може слідувати зі встановленою швидкістю. При зниженні швидкості на 10 км/год до знаку «КГ-28» і відсутності ухилу крутіше 0,010, поїзд може слідувати до станції призначення зі швидкістю не більше 70 км/год. При ухилі крутіше 0,010, поїзд слідує до першої станції зі швидкістю не більше 40 км/год, де необхідно провести контрольну перевірку гальм. При зниженні швидкості за постійним сигнальним знаком «КГ-28», поїзд зупинити екстреним гальмуванням, оглянути поїзд, звернувши особливу увагу на з'єднання кінцевих рукавів і відкриття кінцевих кранів, включення ПР і їх режим. Після перевірки цілісності гальмівної магістралі і проведення скороченого випробування гальм поїзд довести до першої станції з особливою пильністю зі швидкістю не більше25 км/год, де провести контрольну перевірку гальм зі складанням акту встановленої форми.

6.4. В зимовий період, перед перевіркою дії гальм на шляху прямування, в поїздах з композиційними колодками провести регулювальне гальмування для прогрівання колодок і видалення льоду з поверхні тертя колодок із зниженням швидкості на 4-6 км/год з наступною перевіркою дії гальм в встановленому місці. Якщо таке гальмування провести неможливо, то в цьому випадку відстань для зниження швидкості на 10 км/год у встановленому місці збільшується за знаком «КГ-33» на 200-250 метрів, ефективність гальм в цьому випадку вважається задовільною.

6.4.1. Якщо після першої ступені гальмування початковий ефект не буде отриманий в пасажирському поїзді протягом 10 секунд, у вантажно-пасажирському і порожньому вантажному поїзді до 400 осей – 20 секунд, в решті поїздів – 30 секунд, негайно провести екстрене гальмування і прийняти всі заходи до зупинки поїзда.

6.4.2. При снігопадах, коли рівень снігу вищий рівня головок рейок, машиніст повинен доповісти ДСП найближчої станції про необхідність прочищення колії снігоприбиральними машинами.

6.4.3. Перевірку гальм на шляху прямування з машинами важкого типу проводити з урахуванням вимог п. 10.1.6 Інструкції ЦТ-ЦВ-ЦЛ-0015. При роботі на станції з машинами важкого типу дія автогальм перевіряється при досягненні швидкості 15-25 км/год, а при виїзді на перегон, або повернення з перегону на станцію – зі швидкості 40 км/год, при цьому автогальма повинні спрацювати, швидкість повинна знизитись на 10 км/год на відстані 100 і 250 м відповідно.

6.4.4. При неможливості перевірки дії гальм у встановленому місці по ряду причин (наявність обмеження швидкості, заборонний сигнал та інш.), провести перевірку дії гальм на працездатність з наступною перевіркою дії гальм на встановленому цим наказом іншому місці. Пасажирським поїздам перевірку виконати на першій дільниці з площадкою чи спуском при швидкості 40-60 км/год. На МВРС в місцях не встановлених цим Наказом, проводити за вихідними стрілками станції зі швидкості 50 км/год, з урахуванням вимог даних таблиці 10.2. Інструкції ЦТ-ЦВ-ЦЛ-0015.

6.4.5. В зимовий період при слідуванні пасажирських, вантажних поїздів та МВРС без приведення в дію гальм протягом 20 і більше хвилин, виконувати їх перевірку на працездатність при слідуванні на жовтий сигнал світлофора, або зупинку, передбачену розкладом руху, залежно від профілю колії.

затяжні спуски.

12.3. У разі відчеплення локомотива, що слідував в голові поїзда на ділянці, довідка про гальма форми ВУ-45 передається машиністу другого локомотива, що слідує з поїздом далі. При цьому машиніст другого локомотива повинен зробити запис в маршруті машиніста першого локомотива про отримання довідки: «Довідку форми ВУ-45 на п. №_________, серія і №локомотива, отримав машиніст ТЧ - __,призвіще».

13. Встановити наступний порядок формування і пересилки виключених вагонів неробочого парку з недіючими гальмами:

13.1. Пересилку здійснювати в світлий час доби двома локомотивами, з постановкою в голові і в хвості поїзда. Для пересилки таких вагонів можуть використовуватися:

- 2 електровозами серії 2ЕЛ4;

- 2 електровозами серії ДЕ-1;

-2 електровоза серії ВЛ8;

- 2 електровоза серії ВЛ80;

- 2 одно- або двохсекційних тепловоза серії 2ТЕ116;

- 2 тепловоза серії ЧМЕ3.

Пересилку виключених вагонів дозволяється здійснювати локомотивами різних серій.

13.2. Максимальна кількість вагонів неробочого парку для електровозів і односекційних тепловозів не повинна перевищувати – 24, а для двохсекційних тепловозів серії 2ТЕ116 – 26.

Кількість вагонів, що пересилаються, встановлюється з розрахунку забезпечення гальмівного натиснення не меншого 25 тс на 100 т ваги поїзда до 12 вагонів неробочого парку, пересилка здійснюється двома локомотивами в голові і хвості поїзда. При кількості вагонів неробочого парку від 13 до 24 – в голову складу ставити справні порожні вагони з розрахунку 0,7 вагону на кожен несправний. При пересилці максимальної кількості вагонів в голові складу повинні знаходитися не менше 9 порожніх вагонів із справно діючими гальмами. Гальмівні засоби локомотива включити в довідку ВУ-45.

13.3. Перед відправленням машиністи головного і хвостового локомотивів зобов'язані перевірити роботу радіостанцій на двосторонній зв'язок та звірити годинники. При виході з ладу радіостанції на одному з локомотивів на шляху прямування, поїзд довести до найближчої станції по звуковим сигналам, де провести заміну локомотива.

13.4. Швидкість проходження поїздів, у складі яких є вагони неробочого парку не повинна перевищувати:

 - 40 км/год – під зелений вогонь;

 - 25 км/год – під жовтий вогонь.

13.5. При відправленні поїзда, що складається з 12 вагонів неробочого парку, випробування гальм на станції проводити машиністам локомотивів, як при відправленні одиночного локомотива. При відправленні поїзда, у складі якого більше 12 таких вагонів, випробування гальм проводити робітниками вагонного господарства згідно Інструкції ЦТ-ЦВ-ЦЛ-0015 з видачею довідки форми ВУ-45.

13.6. При відправленні поїзда, що складається з вагонів неробочого парку, перевірку гальм на шляху прямування на їх дію проводити в місцях, встановлених справжнім наказом (Додаток №2).

13.7. Всі гальмування на шляху прямування проводити по команді машиніста ведучого локомотива, переданій по радіозв'язку. Першим гальмування проводить машиніст ведучого локомотива.

14. При маневровій роботі з пасажирськими вагонами, з перетинанням головних колій вантажними вагонами, виїзді за межи станції, при подачі і прибиранні вагонів на під'їзні колії підприємств, при виконанні маневрової роботи поїздним локомотивом, при виконанні маневрової роботи на коліях станції з ухилом крутіше 0,008 автогальма маневрового складу повинні бути включені і проведене випробування гальм.

 Порядок включення, випробування автогальм встановлюється ТРА станції.

14.3. Скорочене випробування гальм у маневровому складі з заповненням довідки (згідно Додатку № 15) виконується на ухилах до 0,018 наступним чином:

14.3.1. Після з’єднання гальмівних рукавів у маневровому составі та між першим вагоном і локомотивом і зарядки ГМ, часом згідно Додатку №14, оглядач вагонів (складач поїздів) зобов’язаний перевірити цілісність гальмівної магістралі і наявність у ній стиснутого повітря шляхом короткочасного (на 3-5 секунд) відкриття кінцевого крана останнього гальмівного вагона.

14.3.2. Після перевірки цілісності і зарядження гальмівної магістралі складач поїздів подає машиністу локомотива команду “гальмувати”, а після спрацювання гальм двох останніх вагонів – команду “відпустити гальма”.

14.3.3. Після відпуску гальм двох останніх вагонів складач поїздів по радіозв’язку доповідає машиністу “Гальмівна магістраль заряджена, гальма останніх двох вагонів спрацювали, №___хвостового вагону”.

14.3.4. Про проведене скорочене випробування гальм (СВГ) машиніст маневрового локомотива зобов’язаний зробити запис до довідки про випробування гальм у маневрових составах (Додаток № 15) з внесенням таких даних:

-час проведення скороченого випробування гальм;

-скорочене випробування гальм (СВГ);

-станція (район станції), де випробуються гальма;

-на який районі станції, чи на яку під’їзну колію подаються вагони;

-кількість вагонів, номер останнього вагона (вказується загальна кількість вагонів у составі з ввімкненими гальмами і номер вагона, у якого перевірялась дія гальм);

-прізвище складача поїздів.

14.4. Не допускається проведення маневрів на спусках вагонами вперед при несправності гальм перших двох вагонів.

14.5. При проведенні повного або скороченого випробування гальм у маневровому складі машиніст зобов’язаний виконати дві протяжки швидкостемірної стрічки: при гальмуванні і відпуску автогальм.

14.6. Довідка про випробування гальм у маневрових составах підписується і здається машиністом після зміни разом зі швидкостемірною стрічкою.

14.7Перевірку дії гальм на шляху прямування у маневрових составах після проведеного повного або скороченого випробування гальм проводити з урахуванням профілю колії, за можливості на площадці без ухилу при досягненні швидкості 5-10 км/год розрядкою ГМ краном машиніста усл.№394(395) на 0,6-0,7 кгс/см2 до повної зупинки маневрового складу. При цьому допоміжні гальма локомотива відпускаються.Якщо гальмівний ефект не буде отриманий, маневровий склад необхідно зупинити екстреним гальмуванням.


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 939; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!