Характеристика вихідних документів по задачі «Облік операцій....»



 

Найменування первинних документів Форма надання Періодичність Термін видання Одержувач інформації
         
3. Відділ Логістики   3.1 Скласти типовий договір з постачальником про співробітництво з Вашим підприємством, включивши наступні пункти договору: - Предмет договору (обов'язки сторін, дані про товар); - Умови передачі товару і розрахунки (строк передачі товару, вид транспорту і базис передачі, упаковка і маркування, строк, порядок і форми оплати); - Гарантії і відповідальність (обговорюються штрафи і установлюються пені в разі невиконання в строк будь-яких пунктів договору одною із сторін; в який строк покупець зобов'язаний повідомити продавця про неякісність продукції); - Зміни умов договору (при яких умовах договір може бути розірваний або змінений, де і яким чином розглядаються суперечки за цим договором); - Строк дії договору; - Інші умови договору; - Юридичні адреси сторін. 3.2. Провести аналіз ринку постачальників по Донецькій області. 3.3. Описати порядок розміщення, умови зберігання, строк зберігання, температурний режим, вид складу і види обладнання для Вашого асортименту товару.   4. Відділ продажу (маркетингу)   4.1. Розробити асортимент продукції і провести порівняльний аналіз конкурентів в вашому регіоні. 4.2. Провести розрахунок роздрібної ціни товару (мінімум на 5 одиниць). 4.3. Описати, які форми оплати використовуються при продажу товарів. Оформити документально продаж товарів при різних формах оплати. Документи оформити в 1С Підприємство 4.4.Провести сегментацію ринку по асортименту товарів своєї фірми за демографічним і географічним ознаками. 4.5. Провести порівняльний аналіз виконання договірних обов'язків.  

 

Вимоги до оформлення та змісту  звіту з практики

Документом, який відображає проходження практики студентом та її якість, є звіт з практики. У звіті повинні бути розкриті всі питання програми практики.

Звіт з практики оформляється на комп’ютері в текстовому редакторі Microsoft Word на одному боці аркуша білого паперу формату А4 з використанням шрифту Times New Roman 14 розміру та роздрукований на принтері.

Текст розміщується через 1,5 інтервал на одній сторінці, яка обмежується полями: зліва – не менше 30 мм, зверху та знизу — не менше ніж 20 мм, справа — 15 мм. У комп'ютерному варіанті на сторінці розміщується приблизно 30 рядків по 60 знаків у кожному.

Нумерація звіту повинна бути наскрізною: перша сторінка – титульний аркуш, друга – зміст і т.д. На титульному аркуші номер сторінки не ставиться.

Звіт включає:

- титульну сторінку (номер сторінки не ставиться);

- зміст (номер сторінки не ставиться);;

- вступ (нумерація починається з 3 сторінки);

- основну частину;

- висновки;

- список використаних джерел;

- додатки (обов’язково, копії документів з підприємства. Документу, які були заповнені студентом).

У вступі необхідно розкрити актуальність практики, її значущість, мету і завдання практики, об’єкт дослідження, методи, інформаційну базу. Обсяг вступу не повинен перевищувати дві сторінки.

Основна частина роботи складається з двох розділів. Перший розділ містить характеристику підприємства та аналітичний матеріал щодо комерційної діяльності підприємства, яке досліджується (до 25 сторінок). Опис та аналітична оцінка комерційної діяльності підприємства здійснюється за останні 3-5 років відповідно до підрозділів програми практики (таблиця 6.1, 6.2). Вимоги щодо розкриття кожного пункту розділу 1 наведені у табл. 6.1, 6.2.

В другому розділі здійснюється ретельна діагностика обраного напрямку діяльності, необхідно пов’язувати теоретичні положення з практичним станом досліджуваних процесів у роботі підприємства (до 15 сторінок).

Індивідуальне завдання виконується на базі підприємства, де студенти проходять практику. Метою запропонованої тематики індивідуальних завдань є закріплення теоретичних знань та набуття практичних навичок фахівців у сфері комерційної діяльності.

У висновках дається оцінка комерційної діяльності підприємства з питань, які аналізувалися, формулюються пропозиції щодо усунення недоліків та поліпшення роботи підприємства. Пропозиції мають бути конкретними, випливати з аналізу роботи підприємства, призначатися певним категоріям працівників (2-3 сторінки).

Список використаних джерел включає законодавчі, нормативні та інструктивні матеріали, які регламентують роботу підприємства, навчальні посібники, монографії, періодичні видання, які використовуються під час написання роботи (не менше 20 джерел).

У додатки виносяться копії документації підприємства, документи, які заповнені студентом.

Текст основної частини звіту ділиться на розділи. Заголовки усіх структурних частин звіту: «ЗМІСТ», «РОЗДІЛ», «СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ», «ДОДАТКИ», пишуть (друкують) великими - літерами - симетрично до тексту. Заголовки підрозділів пишуть (друкують) маленькими літерами (крім першої великої) з абзацного відступу. Крапку в кінці заголовка не ставлять.

Усі ілюстрації звіту, крім таблиць, позначаються скороченням "Рис." і нумеруються послідовно арабськими цифрами в межах розділу. Номер ілюстрації повинен складатися з номера розділу і порядкового номера ілюстрації, між якими ставиться крапка. Наприклад, Рис. 1.2. Схема розміщення обладнання торговельного залу. Підписи робляться під ілюстрацією.

Таблиці нумеруються послідовно (за винятком таблиць, поданих у додатках) в межах розділу. В правому верхньому куті над відповідним заголовком таблиці розміщують напис "Таблиця" із зазначенням її номера. Номер таблиці повинен складатися з номера розділу і порядкового номера таблиці, між якими ставиться крапка, наприклад, Таблиця 1.2 (друга таблиця першого розділу). При переносі частини таблиці на інший аркуш (сторінку) слово “Таблиця” і номер її вказують один раз справа над першою частиною таблиці, над іншими частинами пишуть слова «Продовження табл.» і вказують номер таблиці, наприклад, Продовження табл. 1.2.

Ілюстрації таблиці розташовують так, щоб їх можна було розглядати без обертання сторінки або з обертанням за годинниковою стрілкою, і розташовують після першого посилання на них у тексті.

Формули в звіті (якщо їх більше одної) нумерують в межах розділу. Номер формули складається з номера розділу і порядкового номера формули в розділі, між якими ставлять крапку. Номери формул пишуть біля правого поля аркуша на рівні відповідної формули в круглих дужках, наприклад: (1.1) (перша формула першого розділу).

Посилання в тексті на першоджерела необхідно вказувати в квадратних дужках після відповідної фрази (посилання) - порядковий номер джерела в списку використаних джерел та сторінку. Наприклад: [5, с. 37].

Список використаних джерел – елемент бібліографічного апарата, містить бібліографічні описи використаних джерел і подається в алфавітному порядку після останнього розділу звіту.

Кожний додаток повинен починатися з нової сторінки. Посередині рядка над заголовком малими літерами з першої великою друкується слово: «Додаток» і велика літера, що позначає додаток. Додатки слід позначати послідовно великими літерами української абетки, за винятком літер Г, Є, І, Ї, Й, О, Ч, Ь, наприклад, Додаток А, Додаток Б і т.д. Додаток повинен мати заголовок, надрукований угорі малими літерами з першої великою симетрично відносно тексту сторінки.

Звіт підшивається в папку зі скорозшивачем у наступному порядку: щоденник, договір про практику з необхідними печатками та підписами, звіт про практику.


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 794; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!