Технічна характеристика житлового будинку

Nbsp; Міністерство освіти та науки України Київський національний університет будівництва та архітектури   Кафедра менеджменту в будівництві    

Курсова робота №2

з дисципліни «Основи менеджменту»

На тему:

«Основи менеджменту в обґрунтуванні

Фінансово-економічних рішень інвестиційного проекту у житловому будівництві» .

 

                                                                                      Виконав студент                                                                                     будівельного факультету

                                                                                  Групи МО-31

Спусканюк О.В

                                                                                      

 

                                                                                  Перевірив:

                                                                                  Поколенко В. О.

 

 

Київ – 2010

Зміст

Вступ

Розділ 1. Аналіз маркетингового середовища втілення будівельного проекту, визначення функціональних та економічних переваг об’єкту інвестування.

Розділ 2. Розрахунок кошторисної документації проекту. Визначення обсягу та структури інвестиційних витрат проекту

Розділ 3. Формування структури управління проектом та встановлення цілей учасників проекту. Визначення джерел фінансування проекту

Розділ 4. Створення графіку БМР та плану освоєння інвестицій

Розділ 5. Визначення маркетингових заходів з метою прискорення окупності проекту. Створення фінансового плану інвестиційного проекту
Розділ 6. Економічна оцінка будівельного проекту за системою показників інвестиційного менеджменту

Розділ 7. Оцінка ризиків будівельного інвестиційного проекту.

Висновки

Література

Вступ

Серед інвестиційних галузей центральне місце займає будівництво. Світова фінансово-економічна криза негативно вплинула на економіку України, що позначилось на функціонуванні та розвитку будівельних підприємств і галузі в цілому через скорочення обсягів фінансування.

В інвестиційній діяльності існує взаємозалежність – стабільне економічне зростання виступає стимулюючим інвестиційним фактором, і навпаки, від інвестицій залежить припинення спаду виробництва та початок виходу із кризового становища.

Так, за даними Держкомстату України за період 2001-2009 роки спостерігалось скорочення обсягів фінансування будівництва з одночасним спадом об’ємів виконаних будівельних робіт.

На початку 2010 року стало очевидним повернення на ринок нерухомості інтересу інвесторів, в першу чергу – в комерційному сегменті. За даними компанії CB Richard Ellis, в першому кварталі обсяг інвестиційних операцій на ринку комерційної нерухомості склав $43 млн., при тому, що за весь 2009 рік цей показник ледве дотягував до $17 млн.

 Експерти відзначають, що в першу чергу інвесторів приваблює якісна торгівельна нерухомість. Ці об'єкти генерують дохід, оскільки вони практично повністю заповнені – на сьогоднішній день вакантність складає всього 2%.

Друге місце в рейтингу інвестиційної привабливості займає офісна нерухомість класу "А" в Києві. За словами Олексія Зеркалова, віце-президента інвестиційно-банківського департаменту ІК Dragon Capital, вакантність площ в бізнес-центрах такого рівня сьогодні складає 5%. Крім того, цього року трохи стабілізувалися орендні ставки.

Потягнуло зарубіжних інвесторів і в житловий сегмент. Наприклад, Олена Батуріна, власниця російської будівельної компанії "Інтеко" і дружина мера Москви Юрія Лужкова, цього року планує почати реалізацію проекту житлового мікрорайону "Московський" в Києві. Його вартість оцінюється в $350-400 млн.

Як відзначають в компанії Colliers International, в першу чергу інвесторів приваблюють об'єкти із ставкою прибутковості не менше 12-15%.

Одним з найбільш істотних чинників, що стримують інвестиційну активність, залишається дефіцит пропозиції високоякісних об'єктів нерухомості на відкритому ринку. Ця проблема існує з 2007 року, коли всі якісні і готові об'єкти були куплені, а нові не встигли побудувати. Сьогодні інвесторам в основному пропонується партнерство в об'єктах з високою стадією готовності або форвардні операції за фіксованою вартістю, які передбачають девелопмент під замовлення.

Що стосується не готових об'єктів нерухомості, а проектів, то інвестори вкладають гроші перш за все в проекти, які мають готові пакети дозвільної документації або в яких виконані певні будівельні роботи.

Оскільки Євро-2012 не за горами, інвестиції в 2010 році течуть саме в об'єкти, необхідні для проведення Чемпіонату: стадіони, готелі, об'єкти супутньої інфраструктури.

Якщо ж говорити про розміри інвестицій в проекти нерухомості, то зараз, за словами експертів, ці суми істотно менше докризових і складають приблизно кілька десятків мільйонів доларів. Проекти гігантських масштабів, які було прийнято починати в період економічного піднесення в 2006-2007 рр.., зараз неактуальні. Швидше за все, найближчим часом намітиться тенденція починати більш доступне за коштами будівництво, наприклад, вартістю 20-40 млн. доларів

На думку фахівців, багато в чому відновлення ринку нерухомості залежать від законодавчих ініціатив.

11 листопада 2010 року під час засідання Урядового комітету з питань економічної політики було розглянуто питання щодо реформ в будівництві, які прискорять розвиток не лише цієї галузі, а й всієї країни.

Окрім інших питань, на Урядовому комітеті було розглянуто і схвалено проект закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".

 Цей законопроект, який готувався за участю міжнародних експертів, вітчизняних фахівців та представників об"єднань підприємців, розпочинає революційні зміни в будівельній галузі. Кардинальне скорочення та спрощення дозвільних процедур, за нашими розрахунками, дозволить збільшити обсяги будівництва та залучити до країни додаткові інвестиції.

 За словами Сергія Тігіпка, прийняття закону дозволить зменшити кількість кроків інвестора в питаннях дозвільних процедур з 93 до 9, а строк отримання всіх необхідних дозволів скоротиться з 415 до 60 днів.

Цей закон матиме важливе значення і для боротьби з корупцією. За даними самих будівельників, після усунення зайвих процедур собівартість будівництва зменшиться на 15-20%. Прийняття закону поліпшить позиції України у міжнародних рейтингах умов ведення бізнесу, що означатиме збільшення іноземного інвестування.

Метою курсової роботи є забезпечення вмінь здійснювати фінансово-економічну експертизу інвестиційних проектів в житловому будівництві на кожному етапі їх інвестиційного циклу, розробляти та обґрунтовувати рішення з врахуванням цілей та інтересів всіх учасників інвестиційного процесу, з орієнтацією на кінцевий результат втілення проекту - одержання економічного та соціального ефекту.

 

 

Розділ 1. Аналіз маркетингового середовища втілення будівельного проекту, визначення функціональних та економічних переваг об’єкту інвестування

Об’єкт.Житловий будинок, що будується у 4-му мікрорайоні житлового масиву “Позняки” (вул. О. Пчілки, поблизу вул. Драгоманова) Дарницького району м. Києва, є невід’ємною частиною Генерального плану забудови цього району. Комплексне архітектурне рішення будівлі передбачає наявність просторих і затишних квартир, спеціальних творчих майстерень, велику кількість об’єктів інфраструктури, близькість до природних озер та річки Дніпро – все це робить мікрорайон сучасним, красивим, зручним і престижним місцем проживання тисяч киян.

Будинок зводиться із використанням сучасної монолітно-каркасної технології будівництва, яка успішно прийшла на зміну цегляній і панельній забудові. Монолітно-каркасне будівництво на сьогодні є однією з небагатьох технологій, що забезпечують можливість вільного планування квартири, оскільки функцію несучих конструкцій при застосуванні такої технології виконують колони, а не стіни, як під час панельного або цегляного будівництва.

Фасад будинку утеплено контактним способом - система "теплий дім".

Вікна та балконні двері – металопластикові з двокамерними склопакетами, що забезпечують максимальний захист від шуму, суттєво знижують втрати тепла у приміщенні.

Житловий будинок має розвинуту міську інфраструктуру. На пішохідній відстані від будинку знаходиться основна транспортна розв'язка з зупинками автобусів, маршрутних таксі, тролейбусів, трамваїв,  які зв'язують житловий масив зі станцією «Позняки». Неподалік розміщені сучасні центри оптової торгівлі «Велика Кишеня» та «Епіцентр», заклади торгівельно-побутового обслуговування та дозвілля «Піраміда», «Аладін», супермаркет «Білла». Будинок має сучасний фасад в бежевих відтінках, нестандартне планування, що робить квартири модерновоми.

Технічна характеристика житлового будинку

Тип – каркасно-монолітний

Кількість секцій – 2

Загальна площа квартир – 18 949,54

Строк готовності об'єкта - III кв. 2010 р.

Секція № 1

  • Кількість поверхів – 24
  • Загальна площа - 8 789,28 кв. м
  • Житлова площа - 4 388,04 кв. м
  • Кількість квартир – 110
  • 1 кімнатні – 56 ( 52.69 – 60.77 кв. м )
  • 2 кімнатні – 18 ( 75.52 – 86.11 кв. м )
  • 3 кімнатні – 36 ( 100.15 – 120.24 кв. м )


Секція № 2

  • Кількість поверхів – 26
  • Загальна площа – 10 160.26 кв. м
  • Житлова площа - 5 054,28 кв. м
  • Кількість квартир – 132
  • 1 кімнатні – 66 ( 52.69 – 60.77 кв. м )
  • 2 кімнатні – 22 ( 75.52 – 86.11 кв. м )
  • 3 кімнатні – 44 ( 100.15 – 120.24 кв. м )

Будівельні роботи проводить: будівельна фірма ТОВ "Т.М.М."

Технічний нагляд здійснюють:ограни державної влади.

 

Ціна квартир в ЖК "Будинок на Пчілки"

Кількість
кімнат

Площа, кв. м

Вартість 1 кв. м загальної площі квартири (грн. з ПДВ)

На 4-12 поверхах На 13 поверсі і вище
1 52.59 12 500,00 12 100,00
1 60.74 12 500,00 12 100,00
2 75.52 12 300,00 12 000,00
2 81.97 12 300,00 12 000,00
3 100.20 12 200,90 11 900,00
3 120.60 12 200,00 11 900,00

 

 

Призначення Поверх Плоша м 2

Ціна


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 908; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:




Мы поможем в написании ваших работ!