Навіщо брати участь Гарвардській школі Кеннеді?Міністерство Освіти і Науки України

 

 

Київський Національний Університет Будівництва і Архітектури

 

Кафедра МОТП

 

 

Курсова робота

З дисципліни

Менеджмент та маркетинг

 

На тему:

 

«Бюджетний  менеджмент»

 

 

Виконала: студ.гр. ПНМ-51

Міняйло І.П.

Перевірив: проф. Яковенко В.Б.

 

 

Київ 2013

 

 

І. Огляд сучасних видів менеджменту і маркетингу

Складні комплекси елементів сучасної економіки раціонально організовує активна і цілеспрямована дія управлінського апарату або менеджерів різних ланок (вищої, середньої і нижчої), керуючись новітніми досягненнями науки про управління, застосовуючи принципи, програми, тактику і стратегію маркетингу. Внаслідок еволюції економічної системи, кожної з її складових, цілей, які постають перед підприємствами на різних етапах їх розвитку, тощо, категорії "менеджмент" і "маркетинг" зазнають постійних змін, поповнюються елементами якісно нового змісту. Розкриття сучасної економічної сутності категорій "менеджмент" і "маркетинг" дає змогу з'ясувати основні вимоги, яких повинні дотримуватись менеджери і маркетологи, щоб забезпечити ефективну діяльність підприємств та організацій.

В наш час існує безліч різних сучасних видів маркетингу та менеджменту. В свою чергу, виділяють такі основні види маркетингу як:

В залежності від стану попиту:

· Конверсійний маркетинг

· Стимулюючий маркетинг

· Розвиваючий маркетинг

· Ремаркетинг

· Синхронний маркетинг (синхромаркетинг)

· Підтримуючий маркетинг

· Протидіючий маркетинг

· Демаркетинг

В залежності від охоплення ринку:

· Масовий маркетинг

· Цільовий маркетинг (концентрований)

· Диференційований маркетинг

· Індивідуальний маркетинг

Що до менеджменту, то основні види управління (менеджменту) у людському суспільстві є:

- Виробничий менеджмент (управління виробництвом)

- Фінансовий менеджмент (управління фінансами)

- Інноваційний менеджмент (управління розвитком і розробками)

- Адміністративний менеджмент

Також інші види менеджменту:

 • менеджмент зовнішньоекономічної діяльності;
 • менеджмент соціальної сфери;
 • банківський менеджмент;
 • податковий менеджмент;
 • бюджетний менеджмент;
 • організаційний менеджмент;
 • міжнародний менеджмент;
 • інформаційний менеджмент;
 • проектний менеджмент;
 • стратегічний менеджмент;
 • екологічний менеджмент;
 • енергетичний менеджмент;
 • фінансовий менеджмент;
 • педагогічний менеджмент
 • менеджмент готельного бізнесу та інші.

 

ІІ. Провідні університети світу

Оксфордський університет

Про дослідження в Оксфорді

 

При інтенсивності, ширини, якості та результатів своїх досліджень, Оксфордському університеті мало рівних у будь-якій точці світу.

· Наш більш всеосяжної мети дослідження повинні привести в міжнародний порядок денний по дисциплінарній спектру університету і через міждисциплінарні ініціативи і внести істотний внесок в суспільство - регіональному, національному та міжнародному - через плоди наших досліджень.

· Масштаби науково-дослідницької діяльності в Оксфорді є істотним, за участю чотирьох академічних підрозділів , безперервної освіти , академічної та послуги бібліотек вузів (ASUC), більше 70 департаментів , коледжів , 1632 викладачів (викладання і наукові дослідження), 3507 наукових і науково підтримка персонал і 4637 аспірантів досліджень, за підтримки адміністраторів Оксфорда досліджень.

· Для 2008 Вправа Оцінений досліджень , Оксфорд представлений найбільшою кількістю дослідників у цілому 48 полів. Ми були як вважається, мають найбільший обсяг світового лідера досліджень (4 * номінальна) будь-який університет Великобританії. Оксфорд згодом отримав найбільшу кількість якості фінансування досліджень від фінансування вищої освіти Ради з Англії (HEFCE) - майже £ 119 млн - будь-який університет Великобританії.

· Університет Оксфорда загального доходу досліджень для 2010/11 році склав 500 500 000 фунтів стерлінгів. З цієї суми £ 123 900 000 був отриманий у фінансуванні досліджень HEFCE і £ 376 600 000 були отримані від зовнішнє фінансування грантів і контрактів . Найбільших і найбільш важливих конкурентних Оксфорда, що фінансують дослідження протягом останніх десяти років були Wellcome Trust, Поради Великобританії досліджень та Європейської комісії. Підтримку, і наше партнерство з, всі спонсори та інвестори в дослідження в Оксфорді з вдячністю.

· Існує широке співробітництво з провідними університетськими мережами, серед дослідників і з державними органами та бізнесом, у Великобританії і за кордоном. Найбільший кластер зарубіжних науково-дослідної діяльності є Африка і Азія тропічної медицини мережі , за участю більше ніж 1200 осіб, Wellcome Trust, неурядових організацій, національних урядів і місцевих установ, а зосереджені на поліпшенні здоров'я та нарощування потенціалу. Є багато інших прикладів в кожен навчальний відділ досліджень Оксфорда за кордон і працювати з міжнародними партнерами.

· Дослідники з різних відомств та інститутів по всій університету дивимося на різні аспекти зміни клімату, включаючи науку про клімат, пом'якшення їх наслідків; вплив клімату та адаптації, а також політики, управління та фінансування.

· Оксфорд співробітників і студентів дослідники вирішують багато з основних завдань, що стоять перед нашим суспільством, із збереженням мови, щоб нові вакцини, старіння до ожиріння, нові джерела енергії для біорізноманіття. Вони використовують інноваційні методи досліджень і сучасних технологій, як вивчати проблеми сучасного світу і краще зрозуміти стародавнього світу

 

Гарвардський університет

Навіщо брати участь Гарвардській школі Кеннеді?

Тисячі випускників Гарвардській школі Кеннеді змінюють світ у державному, приватному і некомерційному секторах з їх лідерських навичок і через свою прихильність до державної служби. HKS програм ступеня прагнемо надати студентам необхідні навички аналізу, управління та пропаганди і зі здатністю закликати ці навички при постійно мінливих обставин.

Школи Кеннеді при Гарварді залишається світовим лідером пошуку інноваційних, ефективних засобів управління. Ми генеруємо ідеї і втілити їх у класі, де ми навчаємо наступне покоління лідерів для державної служби. Ми також перевірити наші ідеї на практиці. Наш факультет займається справами світу, формування державної політики, консультування урядів і проведенні найбільших установ.

Гарвардській школі Кеннеді також став форумом для пристрасних дискусій. Вражає міжнародний реєстр лідерів відвідує нас кожен рік, щоб поділитися своїми ідеями з нашими студентами, і з світом. Наше студентство представляє більше 80 країн з усіх регіонів світу, в результаті чого різні точки зору на HKS.

Життя як всередині, так і за межами класної кімнати на HKS готує студентів до значних керівні посади на державній службі. За межами школи, студентам зануритися в багате співтовариство HKS, приєднавшись клубів та нарадах, студентського самоврядування, а також участь у заходах організовано 15 центрів політичних досліджень розміщені на території кампуса, в тому числі інституту Гарварда політики.

Завдяки зусиллям нашого факультету, енергія наших студентів, і досягнення наших випускників Гарвардській школі Кеннеді призводить зміну шляхом приєднання переконливі ідеї і відмінна практика

 

ІІІ. Бюджетний  менеджмент


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 207;