Нахили тулу6а вперед з положення сидячиОбладнання. Накреслена на підлозі лінія АБ і пер­пендикулярна до неї розмітка в сантиметрах (на повз­довжній лінії) від 0 до 50 сантиметрів.

Опис проведення тестування. Учасник тестування си­дить на підлозі босоніж так, щоб його п’яти торкались лінії АБ. Відстань між п’ятами 20-30 сантиметрів. Ступні розташовані до підлоги вертикально. Руки лежать на підлозі між колінами долонями донизу. Партнер тримає ноги учасника на рівні колін, щоб уникнути їх згинання. За командою «Можна» учасник тестування плавно нахиляється вперед, не згинаючи ніг, намагається дотягнутись руками якомога далі. Положення максимального нахилу слід утри­мувати протягом 2 секунд, фіксуючи пальці на розміт­ці . Тест повторюється двічі.

    Результатом тестування є позначка на перпендику­лярній розмітці в сантиметрах, до якої учасник дотяг­нувся кінчиками пальців рук у кращій з двох спроб.

Загальні вказівки і зауваження. Вправа повинна виконуватися плавно.

Якщо учасник згинає ноги в колі­нах, спроба не зараховується.

Види

випробувань

 

Стать

 

 

Рейтингові бали /

нормативи

5> 4> 3> 2> 1>

Гнучкість

Нахили тулуба вперед

 з положення сидячи, см

ч 19 16 13 10 7
ж 20 17 14 10 7

 

 

Комплексна силова вправа

Обладнання. Секундомір, рівний плоскінний майданчик.

Опис проведення тестування. Тестування проводиться протягом 1 хвилини. За командою «Можна» перші 30 секунд учасник виконує максимально можливу кількість нахилів вперед до торкання руками пальців ніг з положення лежачи на спині, руки на поясі, ноги зафіксовані. Через 30 секунд за командою «Час» учасник займає положення упору лежачи і без паузи для відпочинку виконує протягом наступних 30 секунд максимально можливу кіль­кість згинань і розгинань рук (віджимань) до команди «Стій».

Результатом тестування є загальна кількість нахилів уперед, згинань і розгинань рук (віджимань) в упорі лежачи за 1 хв. Оцінка тестування проводиться по кількості виконаних нахилів і віджимань по шкалі силової вправи – віджимання.  

Загальні вказівки і зауваження. Під час виконання нахилів вперед незначне згинання ніг дозволяється, коли учасник повертається у вихідне положення. Нахил зараховується при торканні підлоги або майданчику лопатками. Під час вико­нання віджимань тіло має бути прямим, руки слід згинати до торкання грудьми підлоги.

Види

випробувань

 

Стать

 

 

Рейтингові бали /

нормативи

5> 4> 3> 2> 1>
Комплексна силова Вправа, разів - 25 21 17 13 8

 

Ходьба (5 кілометрів)

Обладнання. Секундоміри, виміряна дистанція (міряти слід по лінії, що проходить на відстані 15 сантиметрів від внутрішнього краю доріжки), стартовий пістолет або прапорець.

Опис проведення тестування. Для чоловіків і жінок умови тестування однакові. За командою «На старт» учасники стають до стартової лінії в положення високого старту. Потім за командою «Руш» (або за пострілом) вони починають ходьбу, нама­гаючись подолати зазначену відстань якомога швидше.

Результатом тестування є час подолання дистанції з точністю до секунди. Оцінка тестування проводиться по шкалі вправи для оцінювання витривалості в бігу, збільшену у 3 рази для чоловіків і жінок.  

Методичні вказівки і зауваження. Переходити на біг під час тестування не дозволяється.

Доріжка для ходьби має бути рівною і в належному стані. Погодні умови повинні сприяти учасникам показати свої кращі результати.

Види

випробувань

 

Стать

 

 

Рейтингові бали /

нормативи

5> 4> 3> 2> 1>
Ходьба (5 кілометрів), хв. - 20 24 27 31 36

 


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 128; ЗАКАЗАТЬ РАБОТУ