Положение о государственном свидетельстве на право распространения и демонстрирования фильмов, порядок его получения



3. Прокатне посвідчення видається Держкіно юридичній або фізичній особі, яка відповідно до законодавства є суб'єктом підприємницької діяльності, за формою згідно з додатком 1.

4. Прокатне посвідчення дає право розповсюджувати і демонструвати на території України всі види фільмів, вироблених в Україні та за її межами (далі - фільми), будь-яким кінотеатрам, кіноустановкам, відеоустановкам (далі - кіновидовищні заклади), прокатним пунктам відеокасет, торговельним підприємствам, підприємствам з тиражування, а також телеорганізаціям, у тому числі кабельному телебаченню (далі - відеотелезаклади), незалежно від форми власності.

5. Прокатне посвідчення видається:

а) власникам кінотеатрального права - на кожний фільм і кожну фільмокопію на кіноплівці.

б) власникам телевізійного права, права домашнього відео та публічного комерційного відео - на кожний фільм або кілька фільмів.

6. Для одержання прокатного посвідчення власник відповідних прав на фільм подає доДержкіно:

а) заяву про видачу прокатного посвідчення, в якій зазначаються назва фільму мовою оригіналу та українською мовою, країна і студія-виробник, рік випуску;

б) нотаріально засвідчені копії (ксерокопії) угод (контрактів, договорів), інших документів, які підтверджують право даної особи на розповсюдження і демонстрування фільму, починаючи від першого власника майнових авторських прав. До копій документів, складених іноземною мовою, додаються засвідчені копії цих документів у перекладі на українську мову;

в) коротку анотацію фільму, довідку про основний творчий склад знімальної групи та про метраж і тривалість фільму, засвідчені підписом власника відповідних прав на фільм;

г) фільмокопію на кіноплівці - для власників кінотеатральних прав, на інших носіях - для власників телевізійних прав, прав домашнього відео, яка відповідає технічним вимогам для перегляду, дубльована (озвучена, субтитрована) українською мовою на території України суб'єктом господарювання, який виробляє товари, виконує роботи та надає послуги на території України.

7. Розгляд заяви, прийняття рішення щодо державної реєстрації фільму або відмови у ній та видача прокатного посвідчення здійснюється протягом 10 робочих днів з дня подання власником відповідних прав на фільм документів і матеріалів, зазначених у пункті 6 цього Положення. У разі позитивного рішення Держкіно присвоює кожному фільму державний реєстраційний номер та видає прокатне посвідчення.

Під час державної реєстрації для кожного фільму встановлюється один з таких індексів, що визначає глядацьку аудиторію та відповідно до неї умови розповсюдження і демонстрування фільму:

14. Не потребують державної реєстрації та видачі прокатного посвідчення:

· фільми, створені для відомчого розповсюдження і демонстрування, та фільми, що демонструються на некомерційних і професійних показах, організованих творчими спілками, вищими навчальними кінотеатральними закладами;

· фільми, що демонструються на міжнародних кінофестивалях, які проводяться в Україні за погодженням з Держкіно;

· кіно- і відеопродукція із записами театральних вистав, концертів, інформаційних, музичних, розважальних, спортивних, навчальних програм і реклами.

27.Правила розничной торговли экземплярами аудиовизуальных произведений,фонорам,видеограмм, комп программ и баз данных. Ответственность за воспроизведение и распространение контрафактных экземпляров

Правила розничной торговли экземплярами аудиовизуальных произведений и фонограмм устанавливают основные требования к розничной торговле экземплярами аудиовизуальных произведений и фонограмм:

    1. Торговля осуществляется только через специализированные предприятия торговли, в том числе фирменные, специализированные отделы (секции) предприятий, которые имеют аттестат на АВП и экземпляры Ф.
    2. Упаковка экземпляра АВП должна содержать на этикетке соответствующие маркировочные данные.
    3. Торговые помещения должны быть оснащены специальным торгово-технологическим оборудованием и инвентарем для демонстрации и продажи экземпляров аудиовизуальных произведений и фонограмм. Место продажи должно быть обеспечено качественной аппаратурой для проверки качества их записи.
    4. Расчеты с покупателями осуществляются через электронные контрольно-кассовые аппараты. Покупателю выдается кассовый или товарный чек.

В 28


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 960; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!