Районного суду м. Києва                                       І.О.Отрош 

 

Печерський районний суд м. Києва

 


01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 42-А, тел. (044) 235-3278 канцелярія

ХАРАКТЕРИСТИКА

Перва Олена Анатоліївна, студентка Національний університет ДПС України, з 07 березня по 16 квітня 2011 року проходила практику в Печерському районному суді м. Києва. В період проходження практики ознайомилася зі структурою, компетенцією та основними напрямками діяльності суду, плануванням роботи в районному суді.

Під час проходження практики Перва О.А. ознайомилася з організацією роботи архіву районного суду: вивчила інструкцію з діловодства в місцевому загальному суді, порядок ознайомлення з судовими справами та видачі номенклатуру нарядів, порядок ознайомлення з судовими справами та видачі копій процесуальних документів. При виконанні вказаних дій проявила зацікавленість та активність.

Під час проходження практики у районному суді Перва О.А. вивчила конкретні цивільні, кримінальні та адміністративні справи, проявила при цьому обізнаність та гарну орієнтацію в питаннях матеріального та процесуального права.

За період проходження виробничої практики в Печерському районному суді м. Києва Перва О.А. зарекомендувала себе виключно з позитивного боку як працьовита, дисциплінована, сумлінна практикантка, до виконання дорученої їй роботи відносилася відповідально та добросовісно, проявляла зацікавленість та активність.

Студентка Перва О.А.  виконала весь графік учбової практики і отримує оцінку «відмінно».

Керівник практики    

                                    

Керівник апарата Печерського                       

Районного суду м. Києва                                          Н.В. Ліннік

 

Печерський районний суд м. Києва

 


01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 42-А, тел. (044) 235-3278 канцелярія

ХАРАКТЕРИСТИКА

Шинкаренко Іван Андрійович студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з 09 лютого 22 березня 2011 року проходив практику в Печерському районному суді м. Києва. В період проходження практики ознайомився зі структурою, компетенцією та основними напрямками діяльності суду, плануванням роботи в районному суді.

Під час проходження практики Шинкаренко І.А. ознайомився з організацією роботи архіву районного суду: вивчив інструкцію з діловодства в місцевому загальному суді, порядок ознайомлення з судовими справами та видачі номенклатури нарядів, порядок ознайомлення з судовими справами та видачі копій процесуальних документів. При виконанні вказаних дій проявив зацікавленість та активність.

Під час проходження практики у районному судді Шинкаренко І.А. вивчив конкретні цивільні, кримінальні та адміністративні справи, проявив при цьому обізнаність та гарну орієнтацію в питаннях матеріального та процесуального права.

За період проходження виробничої практики в Печерському районному суді міста Києва Шинкаренко І.А. зарекомендував себе виключно з позитивного боку як працьовитий, дисциплінований, сумлінний практикант, до виконання дорученої йому роботи відносився відповідально та добросовісно, проявляв зацікавленість та активність.

Студент  Шинкаренко І.А. виконав весь графік учбової практики і отримує оцінку «відмінно».

 

Керівник практики


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 341;