ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ ЮРИСКОНСУЛЬТА



ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ1

ЗАВДАННЯ ТА ОБОВЯЗКИ

 

Розробляє або бере участь у розробленні документів правового характеру.

Здійснює методичне керівництво правовою роботою на підприємстві, надає правову допомогу структурним підрозділам і громадським організаціям, бере участь у підготовці обґрунтованих відповідей у разі відхилення претензій.

Готує за участю інших підрозділів підприємства матеріали про розкрадання, розтрати, нестачі, випуск недоброякісної, нестандартної і некомплектної продукції, порушенні екологічного законодавства та про інші правопорушення для подання їх до арбітражних, слідчих і судових органів, здійснює облік і зберігання судових і арбітражних справ, які перебувають у виконанні або закінчені судочинством.

Бере участь у розробленні і виконанні заходів для зміцнення господарського розрахунку, договірної, фінансової і трудової дисципліни, забезпечення зберігання власності підприємства.

Проводить вивчення, аналіз і узагальнення результатів розгляду претензій судових і арбітражних справ, а також вивчає практику укладення і виконання договорів з метою розроблення відповідних пропозицій для усунення виявлених недоліків і поліпшення господарсько-фінансової діяльності підприємства.

Відповідно до заданого порядку оформляє матеріали щодо притягнення працівників до дисциплінарної і матеріальної відповідальності.

Бере участь у роботі з укладення господарських договорів, підготовки висновків про їх юридичну обґрунтованість, розробленні умов колективних договорів, а також розгляді питань про дебіторську і кредиторську заборгованість.

Контролює своєчасність подання довідок, розрахунків, пояснень та інших матеріалів для підготовки відповідей на претензії.

Готує разом з іншими підрозділами пропозиції про зміну чинних або відміну тих наказів, що втратили чинність, та інших нормативних актів, які були видані на підприємстві.

Веде довідково-інформаційну роботу з питань законодавства і нормативних актів, застосовуючи технічні засоби, а також облік чинного законодавства та інших нормативних актів, робить позначки про їх скасування, зміни та доповнення.

Бере участь у підготовці висновків щодо правових питань, які виникають у діяльності підприємства, проектів нормативних актів, які надходять на відгук, а також у розробленні пропозицій для удосконалення діяльності підприємства.

Провадить роботу з правової пропаганди, ознайомлює посадових осіб підприємства з нормативними актами, які стосуються їх діяльності, а також із змінами в чинному законодавстві.

Дає довідки і консультації працівникам підприємства про сучасне чинне законодавство, а також висновки з організаційно-правових та інших юридичних питань, надає допомогу з оформлення документів і актів майново-правового характеру.

ПРАВА1

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ1

ПОВИНЕН ЗНАТИ

Повинен знати:

§ законодавчі акти, що регламентують виробничо-господарчу і фінансову діяльність підприємства, нормативні та інші керівні матеріали, які стосуються правової діяльності підприємства;

§ чинне законодавство;

§ цивільне, трудове, фінансове, адміністративне право; податкове законодавство;

§ екологічне законодавство;

§ порядок ведення обліку і складання звітів господарсько-фінансової діяльності на підприємстві;

§ порядок систематизації, обліку і ведення правової документації з використанням сучасних інформаційних технологій;

§ порядок укладення та оформлення господарських договорів; основи економіки, організації праці, виробництва й управління;

§ засоби обчислювальної техніки, комунікацій і зв’язку.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

 

Провідний юрисконсульт: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією юрисконсульта I категорії – не менше 2 років.

Юрисконсульт I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра – без вимог до стажу роботи, спеціаліста – стаж роботи за професією юрисконсульта II категорії – не менше 2 років.

Юрисконсульт II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією юрисконсульта – не менше 1 року.

Юрисконсульт: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

ВЗАЄМОВІДНОСИНИ ЗА ПОСАДОЮ1

Погоджено:

Заступник директора Іванов С. П.

Юрисконсульт Сидоров М. І.

Ознайомлений:

Юрисконсульт Сидоров М. І.

 

ПОЛОЖЕННЯ про Відділ реклами та маркетингу

компанії «Сигнал»

1.1. Це Положення про Відділ реклами та маркетингу (далі за текстом -

«Положення») визначає порядок діяльності Відділу реклами та маркетингу Компанія «Сигнал» (далі за текстом - «Товариство»), його структуру, основні завдання, функції та порядок взаємодії з іншими підрозділами Товариства.

1.2. У своїй діяльності Відділ реклами та маркетингу (надалі за текстом -

«Відділ») керується чинним законодавством України, Статутом Товариства, рішеннями Загальних зборів акціонерів, рішеннями Наглядової ради, наказами і розпорядженнями Голови Правління Товариства, цим Положенням, а також іншими внутрішніми нормативними документами Товариства.

1.3. Організаційна структура, кількісний склад, система оплати праці та

матеріального заохочення працівників Відділу затверджуються в порядку, передбаченому Статутом Товариства.

1.4. Діяльністю Відділу керує Начальник Відділу, який призначається та

звільняється з посади наказом Голови Правління Товариства.

1.4.1. На посаду Начальника призначається особа, що має:

1.4.1.1. вищу освіту “маркетинг” (кваліфікаційний рівень магістр, спеціаліст);

1.4.1.2. досвід роботи рекламній компанії більше 3-х років;

1.4.1.3. досвід організації рекламних заходів;

1.4.1.4. досвід розробки маркетингової концепції компанії, проведення

маркетингових дослід;

1.4.1.5. знання щодо проведення рекламних заходів;

1.4.1.6. знання методик проведення маркетингових досліджень;

1.4.1.7. знання ділового етикету та культури ділового спілкування;

1.4.1.8. знання та навички роботи на персональному комп’ютері.

1.4.2. Начальник відділу підпорядковується безпосередньо Начальнику , що

відповідає за діяльність Відділу.

1.5. Діяльність працівників Відділу регламентується посадовими інструкціями,

які затверджує Заступник Голови Правління, що відповідає за діяльність .

 

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1. Бірюкова Т.Ф. Болонський імператив підготовки майбутніх менеджерів: автореф. дис. на здобуття наукового ступеня канд. філософ. наук: спец. 09.00.10 “Філософія освіти” / Т.Ф. Бірюкова. – Київ, 2006. – 18 с.

2. Житна І.П., Нескреба А.М. Економічний аналіз господарської діяльності підприємства.

3. Менеджмент: теорія і практика: Навчальний посібник/ А.А. Мазаракі, Г.Є. Мошок, Л.А. Гомба, І.К. Погодаєв, Ю.В. Поканєвич, А.В. Семенчик; Заг. Ред.. канд.. екон. наук., проф.. Мошека Г.Є. _ К.:Атака, 2007.- 584 с.

 

 


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 424; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!