Ресурси розвитку подієвого туризму США



Американці ненавидять манірність, тому постарайтеся, щоб атмосфера ваших переговорів була не дуже офіційною. Напевне, партнери із США практично одразу почнуть називати вас по імені. Нехай це вас не бентежить. Така форма звертання заведена них на батьківщині навіть до літніх людей. Пам'ятайте про звичку американців дивитися просто в очі співрозмовнику. Не уникайте цього погляду, інакше ризикуєте справити несприятливе враження. Окрім того, не варто забувати ще одне важливе правило – говоріть голосно.

Гарні манери викликають захоплення американців, адже самі вони не дуже ними відзначаються. В останні роки батьки починають турбуватися, що їхні нащадки не тільки не знають, якою саме виделкою користуватися на званому обіді, а й узагалі віддають перевагу тому, щоб обходитися без виделки. Можливо, річ у тім, що вони часто обідають у фаст-фудах, а не за сімейним столом.

От і виникають численні школи етикету і вигадуються правила поведінки для нечуваних колись випадків: як представити знайомим щасливу молоду пару сина і його друга? як має поводитися вітчим нареченої під час весілля? чи можна приводити на перше побачення з новим другом своїх дітей?

Американці примудряються поєднувати майже показну грубість зі щирою турботою про інших людей. Багато відтінків американської поведінки мають регіональний характер. Нью-йоркці люб'язні, але діловиті, за що їх вважають грубіянами й пролазами, а душевні люди Середнього Заходу такі тугодуми, що навіть на те, аби придбати шматочок мила, витрачають півгодини.

У готування їжі американці дуже педантичні, головне для них це простота й чистота. Для більшості місцевих жителів ранок починається зі склянки фруктового соку, тарілки каші, великого пончика. Так само може іноді бути присутнім у трапезі яйце, бекон, тости з різними доповненнями.

В Америці не святкують так часто і так гучно, як в Україні. Загальнодержавними святами є Новий Рік (1 січня), Різдво (25 грудня), день народження Джорджа Вашингтона (19 лютого), день народження Мартіна Лютера Кінга (15 січня), День пам'яті (28 травня), День незалежності (4 липня), День праці (3 вересня), День Колумба (8 жовтня), День ветеранів (12 листопада), День подяки (22 листопада). З найвідоміших неофіційних - Гелловін (ніч з 31 жовтня на 1 листопада).

В США святкують понад п'ять десятків знаменних дат історичного і релігійного характеру, але вони не є загальнонаціональними, оскільки відзначаються не в усіх штатах. Серед загальнонаціональних (федеральних) американських свят такі[82]:

  • 1 січня — Новий рік;
  • перший понеділок січня — День народження Мартіна Лютера Кінга;
  • 20 січня — День інавгурації;
  • перший понеділок лютого — День народження Джорджа Вашингтона;
  • останній понеділок травня — День пам'яті;
  • 4 липня — День незалежності;
  • перший понеділок вересня — День праці;
  • другий понеділок жовтня — День Колумба;
  • 11 листопада — День ветеранів, також відомий як День примирення;
  • четвертий четвер листопада — День подяки;
  • 25 грудня — Різдво.

Інші види туристичних ресурсів США

Наявність мальовничих місць сприяє розвитку туризму, орієнтованого на використання природних ресурсів - у країні створено більше 350 національних парків і заповідників загальною площею понад 30 млн га, які мають світову славу і приймають до 300 млн туристів за рік. Завжди багато відвідувачів у Єллоустоні, Великому Каньйоні, Каньйонленді, Ачезі, Титані, Ґлешієрі, Олімпіку, Йосеміті, Мамонтовій печері та на територіях багатьох інших цікавих об'єктів. У США існує безліч різних видів екотуризму. Його об'єктами є як природні, так і культурні пам'ятки, природно-антропогенні ландшафти, де традиційна культура і навколишнє середовище складають єдине ціле. В країні поширений екологічний водний туризм, пішохідний, лижний, кінний, велосипедний, автомобільний, авіаційний (планери, аеростати) а також агротуризм. Агротуризм - це один з видів екологічного туризму, який пропонує бажаючим набуття досвіду сільськогосподарської життя «з перших рук». Цей вид в США набирає обертів в невеликих населених пунктах і сільських громадах. Важливими об'єктами екотуризму в США є національні парки на які припадає 300 з 800 мільйонів поїздок всередині країни щорічно. Національні парки, відвідати які приїжджають сотні мільйонів людей з усього світу, є гордістю країни. Для любителів екотуризму становлять великий інтерес тури в Орегон чи Гаваї.

 

 

 

Висновок

Сполучені Штати Америки володію багатющими природними ресурсами, які благотворно позначаються на розвитку туризму в країні. Країна багата чарівними пейзажами, горами, каньйонами, красивими національними парками, озерами, піщаними пляжами - все це сприяє великим потоків туристів в країну.

Країна ділиться на 12 туристично-рекреаційних районів, за рахунок яких у країні розвинені всі види туризму, необхідних для залучення туристів.

Сполучені Штати Америки мають кілька сотень першокласних гірських курортів, причому розкидані вони практично по всій території країни. Високі гори, широка смуга піщаних пляжів, покритих дрібним сірим піском з вкрапленнями перемелених черепашок і коралів - все це приваблює туристів з усього світу в різні пори року.

У 2007 році країну відвідало в січні 3,075,704, а вже в липні 5,267,816. Таким чином можна зробити висновок, Сполучені Штати Америки є не тільки економічним лідером всієї планети, але також і провідною країною на світовому туристичному ринку.

Також для залучення максимальної кількості відвідувачів на курортах США пропонує широку культурно-розважальну програму. Багато курорти розраховані на любителів активного відпочинку. Також курорти стали місцем проведення популярних шоу, спортивних змагань, що є чудовою рекламою і залучає велику кількість туристів.

У США також створений розвинений ринок послуг. Туризм забезпечує приблизно 7.5 млн. робочих місць, з урахуванням пов'язаних з туризмом галузей - 18 млн. Таким чином, прямо або побічно туристів обслуговує кожен восьмий працюючий американець. У 2005 році іноземні візитери витратили в США $ 102.6 млрд.

Список використаних джерел

1. www.travel.ru - все про подорожі

2. www.tia.org - Travel Industry Association

3. www.turism.ru

4. Економіка і організація туризму: міжнародний туризм; Навчальний посібник, І.Я. Рябова, Ю.В. Забав, У.Л. Драчова, 2006 рік.

5. http://kontinent.org/article_rus_468d5d17d8bb3.html - Світовий туризм. Колекція фактів.

6. worlds.ru / - відомості про всіх країнах світу.

7. www.countries.ru/

8. Географія міжнародного туризму: закордонні країни.; Гайдукевич Л.М., Хомич С.А., Клінцунова В.А.; 2003

9. Міжнародний туризм. Географія туристських ресурсів світу.; Є.А. Окладникова; 2002

 

 


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 1032; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!