Готельні мережі світу, представлені в країніУ країні представлені багато міжнародні готельні мережі. Але їх готелі зосереджені в основному у великих ділових центрах, таких містах, як Стамбул, Анкара, Ізмір. На курортах в переважній більшості випадків розміщення пропонується в турецьких готелях за винятком таких іноземних ланцюжків, як Iberostar - по одному готелю в Аланьї і Мармарісі і Kempinski - по одному готелю в Белеку і Бодрумі.

П'ять висококласних готелів об'єднані в національну мережу WOW - World of Wonders (Світ чудес).

В Антальї (район Кунду) розташований готель Kremlin Palace (837 номерів), збудована на зразок московського Кремля. Вона знаходиться в 20 км від аеропорту Анталія і в 30 км від центру самої Анталії. Загальна площа готелю складає 75 тис. кв. м. Вестибюль, ресторан і конференц-зал нагадують приміщення Історичного музею в Москві. У готелі кілька корпусів з номерами різних категорій. Один з семи ресторанів готелю розташований в будинку, схожому на собор Василя Блаженного. У 2003 р. пляж готелю був відзначений «Блакитним прапором» за свою чистоту. Також в Антальї, в районі Кунду, знаходиться побудований в екзотичному османському стилі готель WOW Торкарі Palace 5* (908 номерів). Загальна площа готельного комплексу з шести корпусів і двох триповерхових вілл становить 85 тис. кв. м. Тут є всі умови і для пляжного відпочинку, і для інсентив-туризму. На території готелю п'ять ресторанів, 11 барів, басейн з хвилями, оздоровчий центр, дев'ять тенісних кортів. Є умови для занять верховою їздою, маунтінбайком, волейболом, дайвінгом та ін. Любителі позасмагати оцінять піщаний пляж готелю.

Гостинця Bodrum Resort (496 номерів) тієї ж ланцюжка розташована в мальовничій бухті Гюмбет, в районі Бодрума Асарлык. Загальна площа складається з декількох корпусів готельного комплексу займає 38 тис. кв. м. Тут же, в Бодрумі, знаходиться готель Beach Club (196 номерів). Він займає територію 15тыс. кв. м. Новий готель Uludag (124 номери) знаходиться в другій зоні курорту Улудаг, в 40 км від аеропорту і в 35 км від центру міста Бурси. Він орієнтований на зимовий відпочинок.

Компанія Rixos Hotels заснована в 2000 р. в Антальї. Перший готель мережі, пропонує концепцію «All Inclusive-All Exclusive», був відкритий в Чамьюве. Сьогодні мережа Rixos входять 10 готелів. З них п'ять у курортних містах Лабада, Бельдібі, Текірова, Бодрум, Белек, один р. в Конье, в центрі Туреччини, інші за кордоном. Rixos Hotel Premium (1374 номери і апартаменти) в Белеку був зданий в експлуатацію в червні 2005 р. Він розташований в 40 км від аеропорту і 50 км від центру Анталії. Протяжність піщаного пляжу готелю - 655 м. Готельний комплекс Rixos Hotel Kemer (164 номери і 140 бунгало) знаходиться в сосновому бору (площа готелю - 30 тис. кв. м). Пляж готелю встелена галькою.

Готель Rixos Hotel Bodrum (56 номерів в основному корпусі, 198 - в бунгало, 118 номерів люкс, 13 апартаментів) відкрилася в 2003 р. Вона розташована в сосновому лісі на площі 187 тис. кв. м. На піщаному пляжі готелю гостей пригощають свіжими фруктами. Rixos Hotel Beldibi має 208 стандартних номерів, апартаменти та номери люкс. Вражає розмірами територія оздоровчого комплексу - 2500 кв. м. В оздоровчі та косметичні процедури входять і старовинні прийоми оздоровлення, наприклад молочні ванни.

Готелі ланцюжка Letoonia - Letoonia Golf Resort Belek Antalya 5 * і Club Hotel Fethiye Mugla 5* - задумані як туристичні села першого класу. Назва «Летония» походить від назви стародавнього держави Лікія, що розташовувався на території Туреччини.

 

ВИСНОВКИ

В даному рефераті було проведено аналіз туристично-краєзнавчих характеристик Туреччини як одного з лідерів сучасної світової індустрії туризму обумовлених її географічним розташуванням, особливостями природного середовища, населення, розвитком та рівнем туристичної інфраструктури, рекреаційних ресурсів , ресурсів розважального, ділового та круїзного туризму.

 Підводячи підсумок даної роботи можна узагальнити, що розпочавши розвивати туристи чну галузь наприкінці 1980-х, Туреччина за двадцять років досягла меж можливості  утворення прибережної «першої лінії» протяжністю 300 км. На колись пустинному березі Турецької Рів'єри сьогодні збудовано близько тисячі готелів, але і цього вже явно недостатньо, щоб розмістити усіх бажаючих

Надзвичайна популярність Туреччини пояснюється також і колосальними засобами що виділяються з боку держави на розвиток туристичної індустрії  та рекламу туристичних можливостей регіону по всьому всіті. Таким чином, Туреччина - країна, що володіє великими рекреаційними ресурсами, залучає до себе увага туристів з усього світу з пізнавальними, лікувально-оздоровчими, екскурсійними й іншими цілями, що приводить до взаємного співробітництва країн.

Туреччина - це історія, яка завжди поряд з нами, яка залишила тут свої незліченні автографи. Це незліченна кількість пам'ятників тисячолітньої давності середньовічні палаци і храми, мавзолеї і мечеті. Це і один з найбільших місто-порт Туреччини Стамбул. Тут пам'ятники старивини є сусідами з сучасними хмарочосами, фабриками, заводами університетами, театрами, музеями. У Туреччині є багатство, яке ніколи не виснажується, тисячі кілометрів побережжя, сонця і моря, тому Егейське побережжя називають і “бірюзовим намистом Туреччини”.

Туреччина займає 3 місце в загальному списку найбільш відвідуваних країн.

Щорічно на територію цієї країни з'їжджаються 46% від загального числа туристів всього світу.Окрім покупок, ця країна привертає туристів зі всього світу ще і тим, що Туреччина славитися високим комфортом готелів, відмінним сервісом, а найголовніше, найдавнішими пам'ятниками історії і архітектури. Разом з оглядом визначних пам'яток Туреччини, тут можна добре відпочити: адже завжди поруч море, сонце. Цей чудовий курорт можна відвідувати цілий рік. Туристичні фірми розробляють спеціальні програми відпочинку, екскурсії. Можна відвідати з дітьми Акваленд - світ водяних розваг, прокотитися на яхті по Середземному морю, зробити захоплюючий спуск по гірській річці на каноє і плотах , покататися на лижах у засніжених горах. Захопливими підводними краєвидами можна насолодитися плаваючи з аквалангом, узявши напрокат відеокамери для підводних зйомок.

Туреччина - країна з молодим населенням: більше 25 % його складають люди молодше 20 років. Турки - відкритий, гостинний і гордий народ.

Проведений аналіз показав, що туристичні ресуси Туреччини мають ще досить великий потенціал для розвитку туристичної галузі в середені країни та на Чорноморському узбережжі

Сучасні політичні умови , такі як війна в Україні, Сирії, Іраку, прийняття міжнародною спільнотою санкцій проти Росії, конфлікт Туреччини з Росією, привели до суттєвого спаду зовнішніх туристичних потоків . Кількість туристів з Росії, наприклад, складала приблизно 12% від всього зовнішнього потоку туристів Туреччини. Зараз, особливо в туристичних районах орієнтованих на росіян, власники туристичного бізнесу потерпають дуже великі збитки, що негативно впливає на загальний стан туристичного бізнесу в країні.

Проте уряд Туреччини проводить заходи по переорієнтації туристичної галузі на задовільнення потреб туристів з інших країн та утворення можливості перенаправлення туристичних потоків з країн близького сходу з нестабільною політичною ситуацією ( таких як Єгипет , Лівія, Ізраїль)

 Таким чином, Туреччина – країна, що володіє великими рекреаційними ресурсами, привертає до себе увагу туристів з усього світу з пізнавальними, лікувально-оздоровчими, екскурсійними й іншими  туристичними ресурсами має великі досягнення в організації туризму у світовому масштабі.


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 435;