ОСНОВНІ ЕТАПИ, ВКАЗІВКИ ТА ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ



Міністерство освіти,науки, молоді та спорту  України

Конотопський інститут СумДУ

 

Методичні вказівки

до виконання курсової роботи

з дисципліни "Національна економіка"

 

для студентів спеціальності

6.030504 – ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА

6.030508 –ФІНАНСИ

денної форми навчання

 

 

Конотоп -2010

Методичні вказівки до виконання курсової роботи для студентів для студентів спеціальності 6.030504 "Економіка підприємства" , 6.030508 "Фінанси" денної форми навчання з дисципліни "Національна економіка"/Укладач К.Ю.Зубко Конотоп ,2010р.

 

Затверджено на засіданні кафедри економіки і управління

 

Викладач ____________ К.Ю.Зубко

Зав.кафедри __________ Д.О.Власенко

 

 

Зміст

 

 

1.Загальні положення

1.1 Мета та завдання курсової роботи

1.2 Організація виконання курсової роботи

2.Основні етапи ,вказівки та вимоги до оформлення курсової роботи

2.1 Зміст курсової роботи

2.2 Основні етапи роботи студентів над курсовою роботою

2.3 Вимоги до оформлення курсової роботи

3. Тематика курсових робіт

Перелік рекомендованої літератури

Додатки

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Відповідно до навчального плану з дисципліни «Національна економіка»: спеціальності 6.030504 "Економіка підприємства" , 6.030508 "Фінанси"  студенти денної форми навчання виконують курсову роботу.

Мета та завдання курсової роботи

Курсова робота з дисципліни «Національна економіка»:  є самостійною творчою роботою студентів.

Метою написання курсової роботи  є: оволодіння навичками самостійного аналізу закономірностей та особливостей функціонування національної економіки;  навчання добору необхідного матеріалу з літературних, статистичних та інших джерел, систематизація його й відповідні висновки.

У курсовій роботі з дисципліни необхідно враховувати соціально-економічні зміни, які відбуваються в нашому суспільстві на сучасному етапі, нові підходи в економіці,головні напрямки розвитку національної економіки в умовах ринкових відносин.

Студент готує курсову роботу на одну з тем із запропонованого викладачем переліку. Студент має право (з дозволу викладача) самостійно обирати тему, яка не передбачена цими рекомендаціями.

Виконання курсової роботи є однією з важливих форм самостійної роботи студентів з вивчення дисципліни. У процесі підготовки роботи студенти глибоко і всебічно знайомляться з найважливішими і найскладнішими економічними проблемами, вчаться аналізувати сучасні явища економічного життя   і робити науково обгрунтовані теоретичні і практичні висновки.

Студенти, виконуючи курсову роботу набувають досвіду роботи з науковою літературою, виокремлення головних положень, які безпосередньо стосуються обраної теми, вчитися логічно і чітко висловлювати свої думки при розкритті теоретичних питань і, що особливо важливо, творчо застосовувати економічну теорію, пов'язуючи загальні теоретичні положення з конкретною дійсністю, практикою становлення і розвитку національної економіки .

У процесі підготовки курсової  за допомогою бібліографічних каталогів студенти отримують навички самостійного підбору необхідної літератури, фактичного і цифрового матеріалу, роботи із статистичними довідниками, складання таблиць, діаграм. Все це не тільки розширює і поглиблює знання у сфері економіки, але і спонукає до нових наукових досліджень і самостійного вивчення важливих і складних теоретичних проблем.

Під час виконання курсової роботи і особливо при їх захисті студенти набувають необхідне уміння для підготовки виступів і доповідей на семінарських заняттях, участі в дискусіях і наукових конференціях.

Підбиваючи підсумки вищевикладеного, зазначимо, що підготовка курсової роботи на належному рівні має велике самовиховне значення, сприяє формуванню у студентів глибоких знань та особистих переконань як майбутнього спеціаліста.

Організація виконання курсової роботи

Основною формою організації виконання курсової роботи є самостійна робота студента. Викладач консультує студента в аудиторний час за розкладом. Студент зобов'язаний відвідувати всі заняття-консультації й звітувати про виконаний обсяг роботи.

Курсова робота  має бути виконана в зазначений термін і подана викладачеві на перевірку. Оцінювання курсової роботи  відбувається за результатами її захисту на семінарі або перед комісією. Можливий достроковий захист курсової роботи. При незадовільній оцінці курсова робота повертається студентові для доопрацювання або видається нове завдання.

Успішне виконання курсової роботи багато в чому залежить від правильної організації її підготовки і написання, а також дотримання основних вимог, які до неї висуваються.

ОСНОВНІ ЕТАПИ, ВКАЗІВКИ ТА ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Зміст курсової роботи

Загальними вимогами до курсової роботи є: чіткість і логічна послідовність викладення матеріалу; переконливість аргументації; стислість, конкретність і точність формулювань; конкретність викладення результатів роботи та правильність висновків.

Курсова робота повинна містити (в послідовності розміщення в роботі):

- титульний аркуш;

- зміст;

- вступ;

- основну частину (містить мінімум три розділи - теоретичне питання; практична частина);

- висновки;

- список використаної літератури;

- додатки (за умови наявності);

- бланк відгуку (для рецензії викладача).

 


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 331; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!