Укомплектованість закладу педагогічними кадрами



Станом на кінець 2016/2017 навчального року штатними працівниками школа забезпечена на 95,8% і складає 23 педагогічних працівника (існує вакансія вчителя математики). Всі педагогічні працівники працювали на постійній основі, сумісників немає. Але 3 педагога працювали за строковим договором, тому після закінчення навчального року утворились 2 вакансії вчителя початкових класів, вакансія вчителя російської мови та літератури, вчителя біології, соціального педагога та вихователя групи продовженого дня.

Розстановка педагогів здійснюється відповідно до фахової освіти педпрацівників. При підборі нових кадрів враховується фахова підготовка, особисті та колективні якості, працездатність, інші характеристики. Якісний склад педагогічних працівників:

- вища кваліфікаційна категорія - 7

- І кваліфікаційна категорія - 4

- ІІ кваліфікаційна категорія - 1

- спеціаліст – 3

- Молодший спеціаліст - 7

- педагогічне звання «Учитель-методист»-4;

- педагогічне звання «старший учитель» - 1.

За віком та стажем роботи педагогічний колектив школи розподілено таким чином:



Освітній рівень педпрацівників

Неповна та базова вища освіта – 7 (30,4%)

Повна вища освіта – 16 (69,6%)

        Згідно з графіком курсової перепідготовки протягом навчального року підвищили кваліфікацію при ХАНО такі працівники:

- Гонський Є.В., за напрямом «Фізична культура»;

- Супрунов О.В., за напрямом «Історія»;

- Кулік А.В., за напрямом «Англійська мова»;

- Фурман Н.В., за напрямом «Фізика».

Також проведено фахові спецкурси для вчителів, що викладають 2 і більше предметів (Котенко І.В., за напрямом «Православна культура Слобожанщини»; Ляшенко Н.С., за напрямом «Математика»). План курсової перепідготовки виконано на 100%.

Післядипломну управлінську освіту має тільки директор школи. Адміністрації школи слід працювати над тим, щоб педагогічні працівники, які перебувають у кадровому резерві були зацікавлені підготовкою відповідальних управлінців з новим економічним та соціальним мисленням, глибокими знаннями прогресивних методів господарювання, практичними навичками використання сучасних інформаційних технологій, вмінням діяти і працювати в умовах ринку.

Розвиток матеріально-технічної бази школи

У школі функціонує 14 навчальних кабінетів, актова зала, кабінет психолога, медичний кабінет, бібліотека, кабінет інформатики, до складу якого входять 5 сучасних комп’ютерів, ксероксно-копіювальний пристрій. Також в школі є методичний кабінет, музей, спортивний майданчик, два тенісних столи, спортивна зала та мала спортивна зала, де проходять уроки гімнастики, розміщується секція греко-римської боротьби, ЛФК, проходять заняття на профілакторі Євмінова. 

Всі навчальні кабінети забезпечені двомісними партами, стільцями, комплектом шаф. За бажанням всі вчителі мають змогу використати у своїй роботі відеопроектор, музичний комплекс та телевізор, які функціонують у актовій залі.

Щорічно відбувається поповнення існуючих кабінетів навчально-наочними посібниками, довідковою, методичною, науково-популярною літературою. Оснащення кабінетів підтримується у належному стані, є перспективні плани розвитку матеріально-технічного та науково-методичного забезпечення кабінетів, які реалізуються за рахунок позабюджетних коштів.

Завдання зі зміцнення матеріально-технічної бази школи поставлені перед колективом у минулому навчальному році виконані майже повністю.

Кількість витрачених коштів на підготовку закладу:

бюджетних встановлення вікон 41 одиниця

батьківських 49614 грн.

Виконані такі основні види робіт:

Пофарбування підлоги у класних кімнатах, спортивній залі 2383 грн.

Пофарбування парт, стільців 1163 грн.

Пофарбування стін у класних кімнатах 2530 грн.

Обкладання плиткою фасад школи з однієї сторони 11200 грн.

Фарбування стін в коридорі 1500 грн.

Для зміцнення матеріально-технічної бази:

Придбано:

Миючи та чистячи засоби 1076 грн.

Підписка на періодичні видання 896 грн.

Придбано фарбу (194,5 кг.) 7576 грн.

А перед колективом школи на 2017/2018 навчальний рік залишається найголовніше завдання: підтримка та невідкладні поточні ремонти приміщення школи, поетапне зміцнення матеріально-технічної бази школи. Потребують подальшого оновлення меблі та обладнання. Потребує капітального ремонту їдальня, та заміна освітлення на третьому поверсі.

А перед колективом школи на 2017/2018 навчальний рік залишається найголовніше завдання: підтримка та невідкладні поточні ремонти приміщення школи, поетапне зміцнення матеріально-технічної бази школи. Потребують подальшого оновлення меблі та обладнання у школі. Негайної модернізації потребує технологічне обладнання їдальні, особливо придбання нової печі. Потребує капітального ремонту їдальня.


Дата добавления: 2018-10-27; просмотров: 236; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!