Призначення дати подання заявки



Рішення про призначення дати подання заявки приймається протягом двох місяців з моменту подання документів. Рішення про встановлення дати подання заявки, яке є гарантією того, що ніхто інший не зможе зареєструвати аналогічний знак, подавши заявку після Вас. Після цього рішення Ви можете використовувати знак та розміщувати на ньому маркування "ТМ" (Trade mark) – попереджувальний про те, що знак реєструється. Можливе термінове встановлення дати подання заявки: за 5 днів – 336 грн; за 10 днів – 168 грн.

Здійснення експертизи заявки

Експертиза заявки здійснюється протягом двох років з моменту встановлення дати подання заявки. За результатами експертизи має бути ухвалено рішення про реєстрацію торгової марки чи про відмову в такій реєстрації. На підставі рішення про реєстрацію знака та за наявності документів про сплату державного мита (85 грн) за видачу свідоцтва та збору за публікацію про видачу свідоцтва (60 грн за кожний клас + 40 грн за колір) здійснюється публікація в офіційному бюлетені відомостей про видачу свідоцтва, визначених в установленому порядку. Зазначені мито та збір сплачуються після надходження до заявника рішення про реєстрацію знака.

Якщо протягом трьох місяців від дати надходження до заявника рішення про реєстрацію знака документи про сплату державного мита за видачу свідоцтва і збору за публікацію про видачу свідоцтва в розмірі та порядку, визначених законодавством, до закладу експертизи не надійшли, публікація не провадиться, а заявка вважається відкликаною.

Термін надходження цих документів продовжується, але не більше ніж на шість місяців, якщо до його спливу буде подано відповідне клопотання та сплачено збір за його подання. Цей строк, пропущений з поважних причин, поновлюється, якщо протягом шести місяців від його спливу буде подано відповідне клопотання та сплачено збір за його подання.

Можливе проведення прискореної реєстрації знака для товарів і послуг (за шість місяців від встановлення дати подання заявки):
за прискорену реєстрацію простого знаку:

за один клас – 1812 грн з ПДВ.

за два класи – 1908 грн з ПДВ.

за три класи – 2004 грн з ПДВ.

за прискорену реєстрацію комбінованого знаку:

за три класи – 3540 грн з ПДВ.

за два класи – 3444 грн з ПДВ

за один клас – 3348 грн з ПДВ.

Одночасно з публікацією відомостей про видачу свідоцтва Установа здійснює державну реєстрацію знака, для чого вносить до Реєстру відповідні записи.

Видача свідоцтва здійснюється Установою в місячний строк після державної реєстрації знака. Свідоцтво видається особі, яка має право на його одержання. Якщо право на одержання свідоцтва мають кілька осіб, їм видається одне свідоцтво.

 

Заявка на свідоцтво для товарів і послуг та її склад

Порядок подання заявки на реєстрацію торгової марки:
За дорученням заявника заявку може бути подано через представника у справах інтелектуальної власності або іншу довірену особу.
Заявка повинна стосуватися одного знака.
Заявка складається українською мовою і повинна містити:

· заяву про реєстрацію знака;

· зображення позначення, що заявляється;

· перелік товарів і послуг, для яких заявник просить зареєструвати знак, згрупованих за Міжнародною класифікацією товарів та послуг.
У заяві про реєстрацію знака слід вказати заявника (заявників) та його адресу.
Якщо заявник просить охорону кольору чи поєднання кольорів як розрізняльної ознаки свого знака, він зобов'язаний:

· заявити про це і вказати в заяві колір чи поєднання кольорів, охорону яких він просить;

· подати в заявці кольорові зображення вказаного знака (15 зразків розміром 8 x 8 см).

 

Експертиза заявки по суті та формальна експертиза

Формальна експертиза:

Завданням формальної експертизи є встановлення відповідності заявки вимогам статті 7 Закону України „Про охорону прав на знаки для товарів і послуг” від 15 грудня 1993 року № 3689-XII (далі – „Закон”) та обсягу прав, що заявляються заявником.

При цьому перевіряється наявність:

а) заяви про реєстрацію знака;

б) зазначення в заяві повного імені або найменування заявника, його адреси;

в) зображення знака, який заявляється на реєстрацію;

г) переліку товарів і/або послуг, згрупованих за класами МКТП;

г) необхідних відомостей щодо представника в разі наявності такого;

д) копії попередньої (попередніх) заявки (заявок), якщо заявник бажає скористатись правом на пріоритет згідно з пунктом 1 статті 9 Закону;

е) документа, що підтверджує показ експонатів з використанням заявленого знака на офіційній або на офіційно визнаній міжнародній виставці, якщо заявник бажає скористатися правом пріоритету відповідно до пункту 2 статті 9 Закону;

є) документа про сплату збору за подання заявки, в тому числі за експертизу;

ж) довіреності, виданої представнику;

з) перекладу документів або витягів з них, необхідних для проведення експертизи, які додаються до заявки, якщо вони подані не українською мовою.


Дата добавления: 2018-10-27; просмотров: 182; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!