Оперативний облік військового майна є основним видом обліку. 7 страница



4.1.1.6. Стан комплектності одиничних комплектів запасних частин, інструментів і приладдя (далі – ЗІП) обліковується старшим техніком (техніком), за його відсутності – командиром підрозділу, у картці некомплектності (форма 46, додаток 1 до цього Керівництва), яка зберігається разом з формуляром (паспортом) відповідного зразка озброєння

 

Таблиця 1

Форми облікових документів, що ведуться в підрозділі

 

№№

пп

Найменування облікових документів

Номер форми

У підрозділі

розміщеному або діючому зі своєю військовою частиною розміщеному або діючому окремо від своєї військової частини
1 2

3

4 5
1 Накладна

З-3

+
2 Роздавальна (здавальна) відомість

8

+ +
3 Роздавально-здавальна відомість боєприпасів на пункті бойового постачання військової частини

+ +
4 Акт списання (зняття залишків)

11

+ +
5 Дорожній лист

16

+
6 Робочий лист агрегату

17

+
7 Донесення про наявність і рух військового майна

24

+ +
8 Книга реєстрації облікових документів

25

+ +
9 Книга обліку наявності та руху військового майна у підрозділі

26

+ +
10 Книга обліку видавання мила, миття в лазні та заміни білизни

26б

+ +
11 Книга обліку за номерами і закріплення озброєння та техніки

28

+ +
12 Книга обліку стану повітрянодесантної техніки за номерами і технічним станом 30

+*

+*
13 Книга обліку озброєння і техніки за номерами і технічним станом 31

+

+

 

 

Продовження таблиці 1

1 2 3

4

5
     

 

 
14 Книга обліку технічного стану, калібрування, повірки і ремонту засобів вимірювальної техніки військового призначення 34

+

+
15 Книга обліку військового майна, виданого у тимчасове користування 37

+

+
16 Книга обліку роботи машин, витрати пального і масел 38

+

+
17 Картка некомплектності 46

+

+
18 Картка-звіт по продовольству 48

+
19 Відомість заміру пального у баках машин 61

+

+
20 Опис військового майна 65

+

+
21 Відомість закріплення зброї за особовим складом Додаток 6 до наказу Міністра оборони України від 29.06.2005  № 359

+

+
22 Книга видачі зброї та боєприпасів роти Додаток 10 до Статуту внутрішньої служби

+

+
23 Книга огляду (перевірки) озброєння, техніки та боєприпасів роти Додаток 11 до Статуту внутрішньої служби

+

+
24 Формуляри та паспорти на озброєння і техніку Форми, передбачені відповідними нормативно-правовими документами

+

+
           

 

Примітка. Знак “+” означає, що обліковий документ за даною формою ведеться, знак “–’’ – обліковий документ не ведеться.

 

(техніки).

4.1.1.7. Старшина підрозділу видає військове майно військовослужбовцям строкової служби в особисте користування під підпис:

предмети особистого користування – у відомості (форма 8, додаток 1 до цього Керівництва);

зброя – у відомості закріплення зброї за особовим складом;

інвентарні предмети – у книзі обліку (форма 37, додаток 1 до цього Керівництва);

мило і змінну білизну – у книзі обліку видавання мила, миття в лазні та заміни білизни (форма 26б, додаток 1 до цього Керівництва).

Видана військовослужбовцям і закріплена за ними зброя, крім того, записується у військовий квиток.

4.1.1.8. Облік зброї і боєприпасів, виданих особовому складу підрозділу в тимчасове користування для несення вартової служби (на навчання, заняття і для виконання інших завдань), ведеться старшиною підрозділу у книзі видачі зброї і боєприпасів, зразок якої наведено у додатку 10 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України.

Інше військове майно, видане особовому складу в указаних випадках, обліковується у книзі обліку (форма 37, додаток 1 до цього Керівництва). За цією ж книгою здаються в ремонт озброєння, техніка.

Військове майно, видане в тимчасове користування, з обліку підрозділу у книзі обліку (форма 26, додаток 1 до цього Керівництва) не списується.

4.1.1.9. У кожному приміщенні (кімнаті) підрозділу вивішується опис військового майна (форма 65, додаток 1 до цього Керівництва).

Цей опис підписується командиром підрозділу. В цьому описі, що знаходиться у кімнаті для зберігання зброї, вказується кількість пірамід, шаф, ящиків, стендів, плакатів та іншого військового майна, що зберігається в цій кімнаті.

В описі (форма 65, додаток 1 до цього Керівництва) вказуються також номери шаф і якою печаткою вони опечатані.

Меблі, інвентар і все обладнання, що знаходиться у приміщенні (кімнаті), нумеруються і обліковуються в книзі обліку (форма 26, додаток 1 до цього Керівництва).

4.1.1.10. У підрозділі, який проводить самостійне заправлення техніки пальним, видавання водіям пального проводиться за відомістю (форма 8, додаток 1 до цього Керівництва) під їх підпис. Кількість виданого пального записується заправником у дорожній лист (форма 16, додаток 1 до цього Керівництва) кожної заправленої машини.

Заправлення пальним стаціонарних і пересувних агрегатів (станцій) проводиться за робочими листами агрегатів (форма 17, додаток 1 до цього Керівництва) під підпис мотористів (начальників станцій) у відомості   (форма 8, додаток 1 до цього Керівництва).

4.1.1.11. Пальне, отримане на складі (пункті заправлення) військової частини підрозділом, який проводить самостійне заправлення техніки, обліковується в цьому підрозділі в книзі обліку (форма 26, додаток 1 до цього Керівництва). Пальне, видане для заправлення техніки, списується з пункту заправлення підрозділу на підставі відомостей (форма 8, додаток 1 до цього Керівництва).

Робота техніки і витрати пального обліковуються у цьому підрозділі у книзі обліку роботи машин, витрати пального і масел (форма 38, додаток 1 до цього Керівництва) на підставі даних оформлених дорожніх листів        (форма 16, додаток 1 до цього Керівництва) і робочих листів агрегатів  (форма 17, додаток 1 до цього Керівництва).

4.1.1.12. Командир підрозділу, який проводить самостійне заправлення техніки, щомісячно подає начальнику служби пально-мастильних матеріалів військової частини донесення про наявність та рух військового майна  (форма 24, додаток 1 до цього Керівництва), яке складається на підставі записів у книгах обліку (форми 26, 38, додаток 1 до цього Керівництва).

4.1.1.13. Перевірку наявності пального на пункті заправлення і в баках машин підрозділу, який проводить самостійне заправлення техніки, здійснює командир підрозділу чи його заступник з технічної частини (старший технік, технік). За результатами перевірки складається акт (форма 11, додаток 1 до цього Керівництва). До акта додається відомість заміру пального у баках машини (форма 61, додаток 1 до цього Керівництва). Акт (форма 11, додаток 1 до цього Керівництва) і відомість (форма 61, додаток 1 до цього Керівництва) подаються начальнику служби пально-мастильних матеріалів військової частини.

4.1.1.14. Облік роботи техніки і витрати пального у підрозділі, який не здійснює самостійного заправлення техніки, ведеться у відповідних службах забезпечення військової частини.

4.1.1.15. У підрозділах, розміщених окремо від управління військової частини, облік військового майна ведеться за їх видами особами, призначеними наказом командира військової частини.

4.1.1.16. Продовольство, отримане підрозділом, розміщеним окремо від управління військової частини, обліковується у картці-звіті по продовольству (форма 48, додаток 1 до цього Керівництва). Видавання його в їдальню (на кухню) здійснюється за накладними (форма З-3) та розкладками продуктів за нормою пайка (форма 66, додаток 1 до цього Керівництва). Накладні    (форма З-3) виписуються на день з окремим розподілом на сніданок, обід і вечерю. Витрати продовольства за день записуються у картку-звіт (форма 48, додаток 1 до цього Керівництва) на підставі накладних (форма З-3). Зазначений порядок стосується військових частин, у яких харчування особового складу суб’єктами господарювання не здійснюється.

4.1.1.17. Під час вибуття військовослужбовців з підрозділу поодинці на видане їм продовольство виписуються атестати (форма 21, додаток 1 до цього Керівництва).

 

4.2. Облік на складі військової частини (з’єднання)

 

4.2.1. Облік військового майна на складі військової частини (з’єднання) ведеться начальником складу за формами облікових документів, що наведені у таблиці 2.

4.2.2. На складі ведеться облік наявності і руху у кількісному вираженні за якісним (технічним) станом військового майна, а у вартісних показниках – тільки у ціновому вираженні за одиницю обліку:

озброєння, техніки та іншого військового майна, яке обліковується за категоріями, – у книгах обліку (форми 26, додаток 1 до цього Керівництва), картках обліку категорійного військового майна (форма 43, аркуш 1 зі зворотними боками “Для обліку виробів” та “Для обліку боєприпасів і некерованих ракет”, додаток 1 до цього Керівництва);

ракет та боєприпасів всіх видів – у картках обліку категорійного військового майна (форма 43, аркуш 1 зі зворотними боками “Для обліку виробів” та “Для обліку боєприпасів і некерованих ракет”, додаток 1 до цього Керівництва);

ЗІП розсипом, матеріалів і майна служб ракетного озброєння і ракетно-артилерійського озброєння, що обліковується за категоріями, у книзі обліку ЗІП розсипом, матеріалів та військового майна служб ракетного озброєння і ракетно-артилерійського озброєння (форма 26а, додаток 1 до цього Керівництва);

іншого військового майна – у картках обліку (форма 44, аркуш 1, додаток 1 до цього Керівництва) або у книзі обліку (форма 26, додаток 1 до цього Керівництва).

4.2.3. Технічний стан, комплектність і напрацювання кожної одиниці озброєння та техніки, для яких передбачені формуляри (паспорти), відображаються на складі у цих формулярах (паспортах). Разом з формулярами (паспортами) ведуться і зберігаються картки (форма 46, додаток 1 до цього Керівництва) на індивідуальні ЗІП озброєння (техніки).

4.2.4. Військове майно, яке здано за розпорядчим документом начальника служби забезпечення в ремонт (на технічне обслуговування, регламентні роботи, обробку) у ремонтний підрозділ (ремонтну військову частину, майстерню), з обліку складу не знімається.

Військове майно, яке видане за розпорядчим документом начальника служби забезпечення у тимчасове користування строком до одного місяця записується на складі військової частини у книзі обліку (форма 37, додаток 1 до цього Керівництва).

4.2.5. На кожну партію військового майна, яке надійшло на склад, заводиться ярлик (форма 64, додаток 1 до цього Керівництва), у якому дається коротка характеристика військового майна цієї партії із зазначенням терміну наступного огляду (переконсервації, аналізу).

4.2.6. Під час відправки військового майна зі складу на кожний ящик (тюк, контейнер тощо) оформлюється пакувальний лист (форма 63, додаток 1 до цього Керівництва).

4.2.7. На кораблі (судні), яке веде своє господарство, під час виконання обов’язків з обліку і зберігання будь-якого виду військового майна однією службовою особою облік у коморі не ведеться (у цьому випадку облік ведеться тільки в бойовій частині або службі забезпечення корабля (судна)).


Таблиця 2

Форми облікових документів, що ведуться на складі військової частини (з’єднання)

№№ пп

Найменування облікових документів

Номер форми

Види військового майна

ракетне, ракетно-артилерійське озброєння, техніка, ракети та боєприпаси протичовнове, торпедне, мінне та протимінне озброєння, боєприпаси та майно гідротехнічно-штурманське, радіотехнічне озброєння та майно аварійно-рятувальне майно авіаційна техніка авіаційне озброєння та авіаційні засоби ураження авіаційно-технічне, аеродромно-експлуатаційне та електрогазове майно бронетанкова техніка та майно автомобільна техніка та майно повітряно-десантна техніка та майно інженерна, дорожня, залізнична, техніка та майно озброєння радіаційного, хімічного та біологічного захисту техніка зв’язку, АСУВ, електронно-обчислювальна техніка та майно зв’язку вимірювальна техніка ракетне паливо, пальне і технічні засоби служби пального та мастильних матеріалів продовольство, техніка і майно продовольчої служби речове майно і льотно-технічне обмундирування технічне і шкіперське майно культурно-просвітницьке майно медичне майно квартирне майно, будівельні матеріали, паливо та матеріальні засоби, що використовуються на комунальні послуги засоби розвідки військове майно бойової і фізичної підготовки засоби топогеодезичного і навігаційного забезпечення техніка та майно радіоелектронної боротьби
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
1  Зведена відомість 7 +
2  Донесення про наявність та рух військового майна 24 +
3  Книга обліку наявності та руху військового майна у підрозділі 26 + + + + + + + + + + + + + + + + + +
4  Книга обліку ЗІП розсипом, матеріалів та майна служб РО і РАО 26а + +
5  Книга обліку за номерами і закріплення озброєння та техніки 28 + +
6  Книга обліку бойових зарядних відділень (БЗВ) за номерами у сховищі 29 +
7  Книга обліку технічного стану, калібруваня, повірки та ремонту засобів вимірювальної техніки військового призначення 34 + + +
8  Книга обліку ремонту (обслуговування, обробки) озброєння, техніки і майна) 36 + +
9  Книга обліку військового майна, виданих у тимчасове користування 37 + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

Продовження таблиці 2

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
10  Картка обліку категорійного військового майна 43 + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
11  Картка обліку некатегорійного військового майна 44 + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
13  Картка некомплектності 46 + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
14  Супровідний лист 62 + + + +
15  Пакувальний лист 63 + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
16  Стелажний (штабельний) ярлик 64 + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
17  Опис військового майна 65 + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

 


Дата добавления: 2018-10-27; просмотров: 353; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!