Приклад оформлення змісту наведено у додатку Б.



МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Запорізький національний технічний університет

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

До контрольних робіт з дисципліни

“Кримінальний процес”

Для студентів спеціальності 6.030402 “Правознавство” заочної форми навчання (5 - семестр)

 

2016


Методичні рекомендації до контрольних робіт з дисципліни “Кримінальний процес” для студентів заочної форми навчання спеціальності 6.030402 “Правознавство” (5 - семестр). – Запоріжжя: ЗНТУ, 2016. – 20 с.

 

 

Укладач:             П.Г. Назаренко, к.ю.н., доцент

                          

 

Рецензент:    В.І. Сліпченко, к.ю.н., доцент

 

 

Затверджено

на засіданні кафедри

правознавства

Протокол № 1,

від 01 вересня 2016 р.

 

Зміст

ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ПОРАДИ 4
ВИМОГИ ДО СТРУКТУРНИХ ЕЛЕМЕНТІВ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ 5
ВИМОГИ ДО ТЕХНІЧНОГО ОФОРМЛЕННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ 7
ТИПОВІ НЕДОЛІКИ 9
КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ 9
ТЕМАТИКА КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ 10
Список джерел рекомендованих для виконання контрольної роботи 16
Приклад оформлення титульного аркуша 19
Приклад оформлення змісту 20

 


ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ПОРАДИ

 

Професіональна підготовка юристів забезпечується не тільки вивченням передбаченого навчальним планом комплексу дисциплін, але й написанням курсових та контрольних робіт, рефератів, наукових статей тощо.

Дисципліна «Кримінальний процес» відноситься до фундаментальних нормативних професійно-орієнтовних юридичних дисциплін і займає провідне місце в професійній підготовці працівників правоохоронних органів, адвокатів та юристів іншого профілю. Це покладає на студентів обов’язок з перших занять зосередити зусилля на засвоєння відповідних нормативно-правових актів, науково-теоретичних концепцій, категорій і понять.

Відповідно з навчальним планом студенти заочної форми навчання Запорізького національного технічного університету виконують контрольну роботу з дисципліни «Кримінальний процес». Вона являє собою своєрідну форму звіту про отримані теоретичні знання, є однією із важливих форм самостійної роботи студентів.

Контрольна робота запланована з метою перевірки теоретичних знань, придбання навичок та вмінь.

Неодмінною умовою успішного виконання контрольної роботи є попереднє вивчення програми дисципліни «Кримінальний процес».

На початку виконання контрольної роботи студенти повинні ознайомитись з цими рекомендаціями, а також з рекомендованою літературою. Дотримання рекомендацій допоможе студентові уникнути помилок, для виправлення яких необхідні додаткові зусилля і час.

Контрольна робота складається із двох теоретичних завдань та практичного завдання.

При вирішення практичного завдання необхідно зробити посилання на нормативно-правові акти та звернутись до практики вирішення поставленого завдання.

 


ВИМОГИ ДО СТРУКТУРНИХ ЕЛЕМЕНТІВ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ

 

Контрольна робота включає такі обов’язкові структурні елементи, як: титульний аркуш, зміст, основний текст роботи, список використаних джерел.

Титульний аркуш є першою сторінкою контрольної роботи.

Він повинен мати такі реквізити:

– повне найменування навчального закладу;

– номер варіанту контрольної роботи;

– шифр академічної групи та прізвище, ім’я, по батькові студента;

– шифр і найменування спеціальності;

– прізвище, ініціали викладача, який перевіряє роботу;

– назва міста і рік виконання роботи.

Повна назва роботи включає в себе слова “Контрольна робота з дисципліни «Кримінальний процес» та її варіант, які виконують посередині рядка з великої літери напівжирним шрифтом.

Нижче праворуч вказують шифр академічної групи студента, номер та назву спеціальності. Далі вказують слова “Виконав” та нижче – “Перевірив”, праворуч від них у відповідних рядках прізвище, ім’я, по батькові.

Назву міста, рік виконання роботи проставляють посередині рядкав нижній частині титульного аркуша (без вживання слова “рік” або “р.”).

Приклад оформлення титульного аркуша наведено у Додатку А.

Зміст розміщують після титульного аркуша, починаючи з нової сторінки. Він включає послідовно перелічені найменування завдань контрольної роботи; список використаних джерел; а такожномери сторінок, на яких розміщено початок структурного елемента.

Приклад оформлення змісту наведено у додатку Б.

Список використаних джерел, на які є посилання в тексті контрольної роботи, наводять наприкінці основної частини роботи, починаючи з нової сторінки. Це обов’язкова складова, важливий елемент роботи. Бібліографічний апарат є показником рівня обізнаності автора з наявною дослідницькою літературою за темою його роботи.

Джерела, використані при виконанні контрольної роботи, але на які немає посилань у роботі, до зазначеного списку не включають.

Джерела в списку використаних джерел слід розміщувати за алфавітом, орієнтуючись на початкову літеру бібліографічного опису, або в порядку, за яким вони вперше згадуються в тексті. Відомості про джерела, включені до списку, слід подавати згідно з вимогами державного стандарту з обов’язковим зазначенням назв праць. Наукові праці у списку літературних джерел подають мовою, якою їх видано.

Список використаних джерел має включати, виходячи із загальноприйнятої практики, не менше 10–15 найменувань. Порядкові номери бібліографічних описів джерел у цьому списку є номерами, якими позначають у квадратних дужках посилання в контрольній роботі.

Контрольна робота повинна носити самостійний характер. Недопустимо запозичення тексту фактичних даних із літературних джерел без оформлення посилання на них.

На вимогу викладача студент, якому контрольна робота


Дата добавления: 2018-10-26; просмотров: 188; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!