Зразок оформлення посилання на першоджерело



Менеджмент – це процес планування, організації, мотивації і контролю, необхідний для того, щоб сформулювати і досягти цілей організації. [1, с.15]

 

Об’єктом професійного менеджменту як самостійного виду діяльності є господарська діяльність організації в цілому або в її конкретній сфері (виробництво, збут, фінанси тощо), а суб’єктом – спеціаліст-менеджер [28, с.138]

Посилання оформлюються у квадратних дужках, де перше число – порядковий номер джерела у списку літератури, що використана при написанні курсової. Друге число – сторінка, з якої взято посилання.

Посилання базуються на списку використаної літератури, складеному в певній ієрархічній послідовності (наприклад, 1, 2, 3, і т.д. – за алфавітом, за черговістю посилання у роботі або – за юридичною силою тощо. Наприклад:

 

Список використаних джерел

1. Про інформацію: Закон України // ВВР України. – 1992. – №48. – Ст. 650.

2. Нємцов В.Д., Довгань Л.Є., Сініок Г.Ф. Менеджмент організацій: Навч. посіб. – К.: ТОВ „ЕксОб”, 2001. – 392 с.

 

Додаток Д

Приклад оформлення висновку наукового керівника на курсову роботу

ВИСНОВОК

Наукового керівника

На курсову роботу студента Університетського коледжу

Київського університету імені Бориса Грінченка

Спеціальність 5.01020101Фізичне виховання

____________________________________________________

(прізвище, ім’я, по-батькові)

На тему _____________________________________________

____________________________________________________

Подається загальна стисла характеристика проведеного дослідження, його актуальності, новизна та практичне значення, обґрунтованість отриманих висновків тощо.

 

Відзначається ставлення студента до роботи, можливі позитивні та негативні зауваження й побажання наукового керівника.

 

Робиться обґрунтований висновок про можливість допуску курсової роботи до захисту та про попередню оцінку, на яку вона заслуговує.

_____________________ (___________________________)

(підпис)                                        ПІБ керівника

“____”______________ 20_ р.

Додаток Ж

Шкала відповідності балів національній системі оцінювання:

Кількість балів Оцінка ECTS
90-100 відмінно А
82 - 89 добре В
75 - 81 добре С
69 – 74 задовільно D
60 – 68 задовільно Е
35 - 59 незадовільно з можливістю повторного складання
1 - 34 незадовільно з обов’язковим повторним написанням та захистом курсової роботи                F

Система оцінювання знань студентів за кредитно-модульною системою з курсової роботи

Вид діяльності Мах.кількість балів
Підготовка курсової роботи 75
Відповідність змісту курсової роботи обраній темі, повнота та глибина розкриття поставлених питань, самостійність виконання курсової роботи студентом (відображається у висновку наукового керівника) 40
Відповідність структури курсової роботи встановленим вимогам 10
Наявність додатків, що характеризують виконувану роботу 5
Заохочувальні заходи (своєчасна підготовка та подання курсової роботи) 5
Заняття науковою роботою (підготовка статті, доповіді на студентську конференцію за результатами наукового дослідження тощо) 5
Захист курсової роботи 25
Всього балів 100

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ

“Відмінно”– заслуговує студент, який успішно виконав курсову роботу та під час захисту дає логічно побудовані, послідовні, обґрунтовані відповіді на поставлені запитання; уміло використовує аналіз та влучно підбирає критерії для порівняння загальнотеоретичних понять. Вільно володіє термінологією при характеристиці різноманітних понять, уміє виділяти й оцінювати корінні проблеми в галузі.

“Добре”– заслуговує студент, який володіє повним обсягом знань відповідно до навчальної програми, але припускається неточностей у відповіді; не завжди може аргументувати та захистити висловлені ним думки й положення; має певні навички аналітичної діяльності, але не завжди може використати їх у відповіді; опрацював усі рекомендовані джерела, але недостатньо оперує ними; використовує для відповіді положення тільки окремих наукових праць; припускається окремих непринципових помилок при відповіді.

“Задовільно”– заслуговує студент, який виявив знання не менше 2/3 (70%) навчального матеріалу, але має низький рівень навичок аналітичної роботи, не завжди може використати отриману інформацію при розгляді загальнотеоретичних проблем; має недостатні навички систематизації та

узагальнення матеріалу; виявив знання основного навчального матеріалу в обсязі, потрібному для подальшого навчання та майбутньої професійної діяльності, але припускається помилок та неточностей у відповіді.

“Незадовільно”– виставляється студенту, який виявив істотні прогалини у знаннях основного навчально-програмного матеріалу, припустився принципових помилок у виконанні кваліфікаційних завдань і не може продовжити навчання без додаткових знань.

 

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 249; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!