ХАРАКТЕРИСТИКА ВАНТАЖОВІДПРАВНИКА



ХАРАКТЕРИСТИКА МАКОРОННИХ ВИРОБІВ

 

    Макаро́нніви́роби — вироби з бездріжджового (прісного) тіста (зазвичай з пшеничного борошна з водою). Іноді використовується також борошно з рису, гречки, крохмалю з бобів мунг, та інших продуктів харчування. Зазвичай макаронні вироби зберігають у сухому вигляді і відварюють перед вживанням. Іноді в тісто додаються інші інгредієнти, наприклад: барвники (томатна паста, шпинат, чорнило каракатиць та інші), яйця.

Часто термін «макаронні вироби» відноситься тільки до висушених виробів з тіста. Однак, деякі вироби з тіста, які відварюють, готуються не тільки з сухого, а й з свіжоприготовленого тіста (наприклад: локшина, ньоккі, ляне тісто, бешбармак). Точної, однозначної і загальноприйнятої класифікації макаронних виробів з тіста не існує.

 

Відповідно до українських стандартів сировина впливає на поділ макаронних виробів на групи А, Б, В (в залежності від ґатунку пшениці) і на вищий, перший і другий ґатунок (в залежності від ґатунку борошна):

    Група А: виготовлені з борошна твердої пшениці вищого, першого і другого ґатунків.

    Група Б: виготовлені з борошна м'якої склоподібної пшениці вищого і першого ґатунків.

    Група В: виготовлені з пшеничного хлібопекарського борошна вищого і першого ґатунків.

 

Тверді ґатунки пшениці мають більший вміст клейковини і менший вміст крохмалю, ніж м'які. Виготовлені з них макаронні вироби мають нижчий глікемічний індекс.

 

    За способом приготування розрізняють свіжі, як правило яєчні, і сухі вироби.

    За ступенем готовності макаронні вироби можуть відрізнятися в залежності від їх типу та місцевих традицій.

    Велика і, можливо, найпоширеніша група макаронних виробів — цільні (спагетті) або трубчасті (макарони) вироби, завдовжки не менше 15 см, з дуже маленьким, зазвичай в 1-2 мм, діаметром вироби (або товщиною його стінок, якщо трубчасті).

 

Закінчення в назві вказує на розмір виробу:

Oni— великі

Ette або etti — маленькі

Ini— дрібні.

 

За формою макаронні вироби підрозділяють на п'ять груп:

Довгі макаронні вироби

Баветте (італ. Bavette) — схожі на сплюснуті спагетті — родом з Лігурії.

Капелліні (італ. Capellini; від італ. capello — волосся) — назва родом з півночі Центральної Італії, перекладається з італійської як «волоссячко», «тонке волосся» (1,2 мм — 1,4 мм). Також її інколи називають: «Волосся ангела» (Capellid'angelo) або «Волосся венери» (Capelvenere).

Вермішель (італ. 'Vermicelli; від італ. verme — черв'як) — довгі, округлі і досить тонкі (1,4 мм — 1,8 мм).

Спагеті (італ. Spaghetti; від італ. spaghe — рядок) — довгі, округлі і досить тонкі (1,8 мм — 2,0 мм). Спочатку їх довжина становила 50 см. Зараз для зручності її скоротили до приблизно 25 см, але можна знайти і довгі спагеті (Виробники зазвичай поміщають їх в розділ «Спецформат»).

Спагеттіні (італ. Spaghettini) — більш тонкі, ніж спагеті.

Спагеттоні (італ. Spaghettoni) — товстіші за спагеті.

Маккерончіні (італ. Maccheroncini) — знаходяться десь між спагеті і баветте.

Букатіні (італ. Bucatini).

Тальятелле (італ. Tagliatelle) — тонкі та плоскі смужки яєчного тіста шириною близько 5 мм. Відрізняються від феттуччіне, в основному, тільки меншою шириною (різниця становить мінімум 2 мм).

Феттуччіне (італ. Fettuccine) — тонкі плоскі смужки тіста шириною близько 7 мм.

 

Короткі макаронні вироби

Фузіллі — (італ. Fusilli) — родом з північної Італії. Назва походить від слова «fuso», з італійського «веретено», за допомогою якого пряли вовну. За формою Фузіллі нагадують три скріплені разом і закручені по спіралі лопаті.

Джірандоле — (італ. Girandole) — вважаються молодшими сестрами фузіллі. Свою назву джірандоле отримали за схожість з дитячою іграшкою — різнобарвною вертушкою. Вони мають укорочену форму і вимагають менше часу для приготування.

Пенне — (італ. Penne) — Rigate (ребристі), Lisce (гладкі), Piccole (малі) — всі пенне мають характерну динамічну форму порожнистої трубочки з косими зрізами, на манер заструганого старовинного пера, в порівнянні зі звичними прямими класичними макаронами.

Піперігате — (італ. Piperigate). Деякі вважають, що цей формат пасти відноситься до римської гастрономічної культури, інші ж припускають, що вона з'явилася вперше на півночі Центральної Італії. В народі їх називають равликами. Нагадують за формою трубочки, скручені півколом таким чином, щоб соус утримувався всередині. Завдяки своїй формі, піперігате відмінно поєднуються з самими різноманітними соусами, які чудово утримуються на ребристій поверхні і всередині, щоб безпосередньо при зіткненні з піднебінням розкрити смак всіх інгредієнтів. Саме тому піперігате успішно використовуються в поєднанні навіть із самими легкими соусами. Блискучі головні герої практично всіх кулінарних експериментів, піперігате прекрасно поєднуються і з простими, але ароматними соусами. Особливо чудовий результат дає поєднання піперігате з соусами з овочів або сирів, які, потрапляючи всередину зігнутої форми, дозволять повільно насолодитися їх смаком. Вони також смачні з густими ароматними соусами, наприклад, з соусом з грибів, ковбасок і гострого червоного перцю.

 

Макарони для запікання

Каннеллоні — (італ. Cannelloni) — трубочки діаметром до 30 мм і довжиною до 100 мм, один з перших видів макаронів, придуманих людьми. З давніх часів їх готували з тіста, замішаного на воді із меленого зерна з сіллю, потім тісто розкочували і нарізали на прямокутники, на які клали начинку, згортали в трубочку і потім варили.

Лазанья — (італ. Lasagne) — прямокутні листи для запікання. Листи лазаньї чергуються з начинкою і запікаються в духовці хвилин 20. На відміну від інших видів тіста, її не потрібно попередньо відварювати.

 

Дрібні макарони для супів

Анеллі — (італ. Anelli) — мініатюрні каблучки для супів.

Стелліна — (італ. Stelline) — зірочки.

Ореккьете — (італ. Orecchiette) — дрібні вироби у формі вушок.

Філіні — (італ. Filini) — тонкі короткі нитки.

Букви — (італ. Alfabeto) — у вигляді літер.

 

Фігурні макарони

Фарфалле (італ. Farfalle) — метелики.

Фарфаллетте або Фарфалліні (італ. Farfalline) — дрібніші метелики.

Конкілье (італ. Conchiglie) — вироби у вигляді черепашок; придатні для заповнення начинкою. Бувають гладкі (італ. lische) і рифлені (італ. rigate).

Конкільетте (італ. Conchigliette) — дрібніші черепашки.

Конкільоні (італ. Conchiglioni) — великі черепашки.

Джемеллі (італ. Gemelli) — тонкі спіральки або джгути з порожніми кінцями.

Казеречче (італ. Casarecce) — ріжки.

Кампанелла (італ. Campanelle) — дзвіночки з хвилястим краєм.

Ньоккі або кавателлі (італ. Gnocchi, італ. Cavatelli) — гофровані мушлі.

ХАРАКТЕРИСТИКА ВАНТАЖОВІДПРАВНИКА

ОПТОВА БАЗА “МЕТРО”

 

    «МЕТРО Кеш ендКері Україна» відкрила свій перший магазин в Києві в 2003 р. З тих пір компанія інвестувала понад 545 млн. євро в свій розвиток в Україні та створила більше 7 600 нових робочих місць.

    Наразі «МЕТРО Кеш ендКері Україна» управляє 33 торговельними центрами у 24 містах: 29 з них класичні торговельні центри METRO та 4 - меншого формату «METRO Бази».

    Класичний торговельний центр METRO пропонує асортимент із 30 000 найменувань товарів для професійних покупців: представників роздрібної торгівлі, ресторанно-готельного бізнесу, сервісних компаній та офісів. Торговельна площа класичних магазинів складає – 8 000-10 000 кв. м., а загальна площа будівлі – до 16 000 кв. м. Кожний торговельний центр пропонує безкоштовну парковку до 900 місць.

    Кожна «METRO База» на площі до 2 000 кв. м. пропонує понад 3 000 найменувань товарів. Асортимент центру оптової торгівлі переважно складається з продовольчих товарів тривалого строку зберігання.

«МЕТРО Кеш ендКері Україна» співпрацює з понад 2100 постачальниками, закуповуючи більше 90% продукції в українських виробників, дистриб’юторів та імпортерів.

    «МЕТРО Кеш ендКері Україна» входить до складу METRO GROUP – однієї з найбільших міжнародних торгових компаній світу. У 2012 р. обсяг продажів METRO GROUP склав 67 млрд. євро. В 2 200 магазинах компанії в 32 країнах світу працює більше 280 000 осіб. До складу METRO GROUP входять наступні торгові підрозділи: METRO/MakroCash&Carry – міжнародний лідер оптової торгівлі, гіпермаркетиReal, MediaMarket і Saturn – європейський лідер на ринку побутової техніки та універмаги GaleriaKaufhof.

    Задоволення потреб наших покупців - основа діяльності компанії. Ми працюємо для того, щоб наші покупці не турбувались про закупки та могли зосередитись на своїх клієнтах.

    Покупці METRO отримують додаткові вигоди від індивідуальних програм лояльності та послуг, таких як, наприклад, доставка.

    Компанія пропонує «Програму підтримки та розвитку роздрібної торгівлі». В її рамках у всіх торговельних центрах компанії працюють спеціалісти, які надають безкоштовні консультації представникам роздрібної торгівлі та допомагають їм переобладнувати їх магазини.

    Рішення "під ключ" дозволяють нашим покупцям розпочати новий бізнес або розвинути існуючий. Наприклад, Rioba - це все, що необхідно для кафе або кав'ярні: від кави до професійного обладнання, посуду та одягу для персоналу. Ми відкриваємо брендовані бари Rioba разом з нашими покупцями.

 

Контроль на виробництві:

 

     Усі постачальники свіжих продуктів в METRO регулярно проходять аудити з метою контролю якості і безпеки продукції відповідно до стандарту IFS

Особлива увага приділяється виробникам власних торгових марок METRO - вони повинні відповідати мінімум 75% критеріїв аудиту, будь-який продукт під власною торговою маркою, який Ви купуєте в METRO, мінімум двічі в рік проходить детальну лабораторну перевірку.

Ми ставимо перед собою мету, щоб до 2014 року всі постачальники продовольчих товарів були сертифіковані за одним із стандартів групи GFSI

Свіжі продукти в METRO - дійсно свіжі: ми не реалізуємо охолоджену рибу, яка піддавалася заморожуванню, а потім була розморожена (дефростована)

Ми ретельно контролюємо упаковку товарів, вся м'ясна продукція, яка реалізується в METRO, повинна бути обов'язково упакована.

 

 

Контроль при траспортуванні:

Ми ретельно виконуємо вимоги для транспортування свіжої продукції - овочі транспортуються при температурі 6-10° С, молочна продукція - 2-6° С, м'ясна продукція - 0-4° С. Це надзвичайно важливо, адже якщо на полиці свіжий товар зберігається при правильній температурі, але транспортувався при неприпустимих температурних умовах - він може бути зіпсований.

Ми використовуємо GPS систему контролю температурного режиму транспортування свіжих продуктів і спеціальні пристрої, що сканують продукт на відповідність температурного режиму транспортування при прийомі.

 

 

Контроль в торговому ценрі:

 

    Мінімум двічі на рік ми без попередження перевіряємо наші торговельні центри з точки зору гігієни, умов прийому, зберігання і реалізації продукції.

    У торгових центрах METRO температурний режим перебуває під постійним контролем автоматичної системи моніторингу, крім того кожні три години фіксуються показники температури, терміни зберігання і реалізації свіжої продукції, які можна побачити на спеціальних таблицях у відділах «Фрукти та овочі», «Молоко», «М'ясо»,«Риба».

    В цехах власного виробництва виконуються жорсткі санітарні норми харчового підприємства - дезінфекційні бар'єри при вході, стерилізація інвентарю і обладнання за допомогою ультрафіолету, безконтактна санітарна обробка рук співробітників, робота у спеціальному захисному одязі, постійний лабораторний контроль санітарного стану.

    Територія власного виробництва зонована. «Санітарні зони» наших торгових центрів марковані відповідними кольорами з метою регламентації поведінки наших співробітників в таких приміщеннях.

    Ми - єдина в Україні торгова компанія, що використовує УФ стерилізацію всього інвентарю, яким користуються наші співробітники в санітарних зонах.

У 2012 році кожен торговельний центр пройде офіційний аудит в міжнародній компанії SGS для отримання підтвердження дотримання міжнародних стандартів гігієни, про що буде свідчити сертифікат у відділах свіжої продукції.

 


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 445; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!