Керівництво курсовими роботами та їх рецензування



 

Функції керівника курсової роботи

Відповідальність кафедри, на якій пишеться робота, і керівників за стан написання курсової роботи полягає в тому, що керівники:

- допомагають студентам обрати або сформулювати тему курсової роботи;

- завдяки чіткості у формулюванні теми надають можливість визначитись з обсягом роботи;

- видають завдання («Завдання на курсову роботу») ;

- надають допомогу студенту у розробці календарного графіку на період виконання курсової роботи;

- рекомендують студентам необхідну літературу з теми;

- проводять консультації відповідно до затвердженого графіку;

- систематично контролюють хід роботи;

- направляють і корегують дослідження студента, вказують на недоліки аргументації, композиції, стилю та рекомендують, як краще їх усунути.

- дають відгук на закінчену курсову роботу.

Таким чином, керівники здійснюють методичну допомогу, систематично контролюють виконання курсової роботи студентом, корегують її, надають рекомендації щодо доцільності прийнятих рішень, а також складають відгук про готовність роботи в цілому.

 

Захист курсової роботи

 

Захист курсової роботи проводиться перед комісією у складі двох-трьох викладачів кафедри (предметної або циклової комісії) за участю керівника курсової роботи.

Результати захисту курсового роботи оцінюються за чотирьохбальною шкалою («відмінно», «добре», «задовільно», «незадовільно»). Курсові роботи зберігаються на кафедрі протягом одного року, потім знищуються в установленому порядку.

На захисті курсової роботи крім комісії мають право присутності ректор університету, завідувач кафедри, заступник завідувача кафедри та куратор взводу. Інші особи – тільки з дозволу завідувача кафедри.

В аудиторії, де проводиться захист курсової роботи, можуть бути присутніми студенти навчального відділення (взводу).

Захист роботи складається із підготовки до захисту, доповіді і відповідей на питання членів комісії та присутнього керівного складу.

При підготовці до захисту студент повинен повторити навчальний матеріал з теми курсової роботи і скласти доповідь.

Доповідь повинна бути чіткою і складати за часом 5-10 хвилин. В доповіді повинні бути висвітлені наступні питання:

тема роботи, цільова настанова, або вихідні дані;

вступна частина;

обґрунтування вибору ідеї роботи;

коротка викладка проведеної роботи;

заключна частина.

За результатами захисту виставляється оцінка. Курсова робота оцінюється по чотирьохбальній системі. Оцінка студенту за курсову роботу виставляється:

"відмінно", якщо студент грамотно, послідовно і логічно провів доповідь, показав глибокі знання матеріалу теми курсової роботи, повністю відповів на всі запитання членів комісії і присутніх, охайно, змістовно і повно відпрацював пояснювальну записку;

"добре", якщо студент грамотно доповів, допустивши не суттєві неточності, знає матеріал теми курсової роботи, відповів на запитання комісії, повно розкрив тему курсової роботи в пояснювальній записці;

"задовільно", якщо студент показав знання тільки основного матеріалу теми курсової роботи, але не засвоїв його деталей, не допустив грубих помилок у доповіді, під час відповідей на запитання робив не суттєві помилки, пояснювальна записка має недоліки в оформленні по формі і змісту;

"незадовільно", якщо студент допустив грубі помилки і суттєві неточності у доповіді в висвітленні теми курсової роботи, а також зміст пояснювальної записки не повністю розкриває тему роботи.

Студенту на захисті дозволяється мати при собі тези доповіді, ескізи, зразки приладів, виготовлені в ході виконання роботи. Графічні роботи вивішуються заздалегідь.

Користуватися під час захисту пояснювальною запискою не рекомендується.

Після виклику студент доповідає комісії про готовність до захисту, передає пояснювальну записку комісії і з дозволу починає доповідь.

Доповідати необхідно чітко, виразно і ясно.

Після доповіді члени комісії задають питання по суті роботи, на які студент повинен дати відповідь.

У разі отримання незадовільної оцінки студент переробляє попередню, або виконує роботу з нової теми у строки, що будуть встановлені завідувачем кафедри.

Оцінка студенту оголошується після захисту курсової роботи, відповіді на питання комісії та наради членів комісії з виставленням у екзаменаційну відомість, залікову книжку та особову картку студента.

 

 

Заступник завідувача кафедри військової підготовки

В.І.Хуторний

 

 

  Кафедра військової підготовки Національного університету «Одеська юридична академія» КУРСОВА РОБОТА ТЕМА:____________________________________________           ____________________________________________ Виконавець:студент __ навчального взводу. ВОС________                     _______________________________________ (прізвище, ім’я, по батькові)     Керівник:__________________________________________ (військове звання, посада) ___________________________________________________ (прізвище, ім’я, по батькові)   м. Одеса, 201_ р.

Додаток 1 (Зразок титульного аркушу).

Додаток 2

(Зразок розгорнутого плану курсової роботи)

 

 

ЗМІСТ

Стор.

Вступна частина                                                                                                3

 

Питання курсової роботи:

 

Розділ 1

1.1.

1.2.

Розділ 2

2.1.

2.2.

Розділ 3

3.1.

3.2.

 

Заключна частина

 

Список використаної літератури

 

 

Додаток 3

 

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ:

1.

2.

3.

 


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 153; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!