Гігієна польового розміщення потерпілого населення і цивільних формувань



Постійне розташування у спеціально збудованих для них спорудах називається казарменним або стаціонарним.

Тимчасове розміщення цивільних формувань та потерпілого населення при надзвичайних ситуаціях поза стаціонарними будовами, які побудовані для їх постійного розташування (мешкання), називають польовим.

Розрізняють три типи польового розташування: поза населеними пунктами – у навчальних центрах або табором , у населених пунктах та змішане розташування – частково у населеному пункті, частково – ­табором.

 

 


 

Змішане розташування передбачає поєднання всіх видів помешкань для розміщення особового складу (населення) та службових приміщень. Органи виконавчої влади, на території яких планується розміщувати евакуйоване населення із зон радіоактивного забруднення навколо АЕС, зон катастрофічного затоплення, землетрусу тощо, видають ордери на право зайняття громадських будівель і приміщень. Вони ж визначають безпечний район – придатний для життєдіяльності район розміщенння евакуйованого населення за межами зон можливого руйнування, хімічного зараження, катастрофічного затоплення, масових лісових і торф’яних пожеж, а також небезпечного радіоактивного забруднення.

У якості польового житла використовують намети, заслони-навіси, курені, землянки, інколи укриття зі снігу та криги, а також збірно-розбірні помешкання, модулі, що обладнані на автомобілях, пересувні вагончики, залізничні вагони, надувні каркаси тощо. На території табору, окрім житлових, зводять і господарські споруди (пункти харчування, польові лазні, убиральні, сміттєзбірники тощо).


Дата добавления: 2015-12-21; просмотров: 14; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!