Вищевказана вимога необхідна для публікації бюлетеню турніру і є необхідною умовою для участі у турнірі.

Керівництво турніром

Безпосереднє керівництво підготовкою та проведенням турніру здійснюється Оргкомітетом Турніру.

Учасники турніру

Учасниками змагань стануть чотири команди. Команда, яка дала згоду на участь у турнірі, а також її гравці, погоджуються та зобов’язуються дотримуватись вимог даного Регламенту.

Вік учасників

Участь у турнірі приймають футболісти, що народилися 31.12.1999 і раніше. Гравці, котрі народилися 01.01.2000 і пізніше допускаються до участі у турнірі за спеціальною довідкою лікаря.

Строки та місце проведення турніру

Турнір проводиться один день: у суботу 25 липня 2015 року.

Місце проведення: стадіон «Колос» (м. Городище)

Система проведення змагань

Кожна команда проведе два матчі упродовж турніру.

Жеребкування буде проведено о 13:30.

Півфінал 1 Команда 1 – Команда 2 14:00 – 15:10
  Півфінал 2 Команда 3 – Команда 4 15:20 – 16:30
  Матч за 3 місце Команда, що програла у матчі 1 – Команда, що програла у матчі 2 16:40 – 17:50
  Фінал Переможець 1 – Переможець 2 18:00 – 19:10

Визначення переможця

Якщо основний час матчів турніру завершиться внічию, додатковий час не призначається. Переможця визначить серія післяматчевих пенальті, проведена у відповідності з діючими Правилами гри.

Тривалість матчу

Кожен матч складається з двох таймів по 30 хвилин. Перерва між таймами складає 10 хвилин.

Заміни

У кожному матчі турніру кожній команді дозволяється необмежена кількість замін. Заміни проводяться з числа футболістів, що занесені у офіційний рапорт арбітра. Зворотні заміни не дозволяються.

Дисциплінарні санкції

Футболіст, що отримав дві жовті картки у одному матчі або пряму червону картку, автоматично пропускає наступний матч.

Фінансові умови

Оргкомітет забезпечує підготовку поля до змагань, а також роздягальні та душ для команд після матчів, проїзд арбітрів та медичне обслуговування під час проведення матчів.

Воду команди забезпечують самі.

Інші додаткові витрати, а також транспортні витрати беруть на себе команди-учасниці.

Страхування

Кожна команда-учасниця турніру самостійно несе відповідальність за різні страхові випадки і забезпечення ризику нещасного випадку або цивільної відповідальності своїх гравців і осіб, що їх супроводжують. Організаційний комітет не несе відповідальності у цьому контексті.

Арбітраж

Матчі турніру проводяться арбітрами і асистентами арбітра, що входять до списків ФФЧО і ФФГР та затверджені Оргкомітетом.

Арбітраж матчів здійснюється у відповідності з діючими Правилами гри ФІФА, за виключенням інших спеціально визначених правил у цьому Регламенті.

Ігрова форма

Кожній команді слід привезти на турнір комплект власної форми, повідомивши при цьому Оргкомітет про вибір кольору за 12 днів до дати проведення турніру.

Гімн і прапор

На флагштоках стадіону повинен бути розміщений національний прапор України. Турнір починається із національного гімну.

Попередня заявка

Учасники турніру повинні не пізніше, як за 12 днів до дати турніру надати Оргкомітету попередній поіменний заявочний список футболістів і офіційних осіб на бланку турніру із допуском лікаря для участі у турнірі, відповідно до заявок команд на участь у чемпіонаті району 2015 р. Максимальна кількість гравців у заявці – 30.

Бюлетень турніру

Кожна команда-учасник турніру надсилає логотип (в електронному вигляді і високої якості), фотографію команди, список футболістів, який включає дату народження, ігрову позицію і список офіційних осіб (з вказаними функціями у команді) не пізніше 13 липня 2015 року Білоусу Олегу: bilous.oleg@gmail.com.

Даючи згоду на участь у турнірі, кожен з учасників турніру та команда надає згоду на використання інформації про його персональні дані для використання під час підготовки, проведення та підсумків турніру.

Протести та апеляції

Протести та апеляції подаються Оргкомітету турніру протягом 5 хвилин після завершення матчу. Протести і апеляції розглядаються Оргкомітетом протягом 10 хвилин після подачі апеляції. Рішення Оргкомітету турніру носять кінцевий характер і обов’язкові для виконання.

Протести на рішення арбітра, прийняті на полі за фактами, що мали місце у грі, не приймаються.

Непередбачені обставини

Ситуація, не передбачена цим Регламентом, буде передана на розгляд Оргкомітету. Оргкомітет прийме кінцеве рішення у відповідності з Регламентами вищих футбольних органів і принципами FAIR-PLAY та RESPECT.

Нагородження переможців

Команда-переможець отримає головний приз – Кубок Володимира Карпенка та пам’ятний диплом. Команди-учасниці турніру отримають пам’ятні дипломи.

Спеціальний приз отримає найкращий гравець турніру.

Кубок є перехідним і повинен бути повернутий до Оргкомітету до 1 лютого наступного після турніру року.

Дата добавления: 2015-12-21; просмотров: 18; Мы поможем в написании вашей работы!