Етап 1: Змагання серед 16 команд Переяслав-Хмельницького району.

РЕГЛАМЕНТ

проведення відкритого турніру з міні-футболу (6х6) серед аматорських команд Кубок "СМЕ"

Розділ 1. Учасники та умови проведення змагань

1. Ігри Турніру проводяться за схемою, затвердженою Оргкомітетом змагань. Ігри проводяться за календарем змагань.
  2. Тривалість гри складає два рівних періоди по 10 хвилин «чистого часу». В іграх НА ВИЛІТ тривалість матчу становить два рівних періоди по 20 хвилин.
  3. М'яч, забитий у ворота безпосередньо з початкового удару, не зараховується.
  4. Тривалість ігор - 2 тайми по 10 хвилин. У золотому матчі у випадку нічийного результату, команди грають додатково 2 тайми по 5 хвилин. У випадку нічийного рахунку призначаються 6-ти метрові удари (по 3 удари), якщо нічия – команди пробивають по черзі 6-ти метрові удари до вияву переможця.
  5. На жеребкування повинні бути запрошені представники та 80% гравці усіх команд.
  6. При проведенні ігор Турніру до рапорту арбітра вносять прізвища не більше 12 гравців. Кількість гравців, що беруть участь у грі – 6 (1 воротар і 5 польових гравців).
  7. Якщо команда залишається менше чим з 3 гравцями на ігровому майданчику, то їй зараховується поразка з рахунком 3:0 (якщо тільки до цього моменту дана команда не програвала з більшою різницею м'ячів). У цьому випадку результат гри на момент зупинки визначається як фактичний.
  8. Під час матчів Турніру кількість замін не обмежена. Зворотні заміни дозволені.
  9. «Летючі» заміни в ході матчу дозволені. «Летюча» заміна - це заміна, яка робиться в той момент, коли м'яч знаходиться в грі.
  10. М'яч вважається введеним в гру в той момент, коли він покине межі штрафного майданчика.
  11. Воротар має право помінятися місцями з будь-яким іншим гравцем своєї команди. Це здійснюється тільки після дозволу судді і тільки в той момент, коли м'яч вийде з гри.
  12. Команді, яка не з'явилася на гру або запізнилася більше ніж на 10 хвилин, зараховується поразка, а команді суперниці – перемога. За повторну неявку команда може бути знята зі змагань згідно з рішенням Оргкомітету.
  13. Якщо команда, яка була знята зі змагань, провела менше половини ігор будь-якого етапу, то її результати анулюються. Якщо вона провела половину і більше ігор будь-якого етапу, то цій команді зараховуються поразки у матчах, що залишилися, а її суперникам – перемоги.
  14. Облік попереджень ведуть керівники команд.
  15. Вилучення: а) подвійне попередження в грі; б) "фол останньої надії"; в) навмисна грубість з явною можливістю нанесення травми супернику; г) образлива чи нецензурна лайка; д) плювок у суперника чи іншого учасника матчу; е) обурлива та безобразна поведінка, провокація бійки, бійка, спроба чи атака арбітрів чи інших офіційних представників на матчі. Дисциплінарні санкції: 1) по пп. а і б - дискваліфікація на одну гру турніру; 2) по пп. в, г, д - дискваліфікація гравця від 2 до 5 календарних ігор турніру; 3) по п. е - дискваліфікація гравця до кінця турніру. Примітка: Пункти г, д, е мають відношення до всіх гравців, представників та офіційних представників команд, що беруть участь в грі.
  16. Керівники команд і футболісти зобов'язані виконувати всі вимоги Правил гри та Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, повагу до суперників та глядачів. Керівники команд не мають права втручатися у дії арбітрів.
  17. Якщо гру було припинено з причин недисциплінованої поведінки футболістів або глядачів однієї з команд, то цій команді зараховується поразка, а її суперниці – перемога. Якщо гру не завершено з вини обох команд, то їм обом зараховуються поразки (-:-)
  18. Всі рішення по дисциплінарним санкціям приймаються Оргкомітетом змагань. Рішення Оргкомітету є остаточним.
  19. За фальсифікацію результату гри обом командам зараховується поразка. Тренери, арбітри, керівники команд та команди згідно з рішенням Оргкомітету Турніру підлягають відповідним санкціям.
  20. Після закінчення гри арбітри зобов'язані протягом 10 хвилин оформити рапорт. Якщо під час матчу мали місце попередження, вилучення, травми гравців, порушення порядку, тощо, арбітр зобов'язаний зробити вичерпний запис про це у рапорті і поставити до відома представників команд.
  21. Право переносу ігор у випадку надзвичайних обставин належить Оргкомітету. Офіційну заяву про перенос гри треба надіслати до Оргкомітету за 4-5 днів до гри.

Розділ 2. Арбітраж змагань

1. Арбітраж змагань групових ігор турніру з міні-футболу здійснюється капітанами команд, які не приймають участь у грі.
  2. Призначення арбітрів на гру здійснює Головний суддя змагань.
  3. Призначені арбітри зобов'язані прибути на місце проведення змагань, не пізніше, ніж за 20 хвилин до початку гри.
  4. Після закінчення гри арбітри зобов'язані у термін до 10 хвилин оформити рапорт.

Розділ 3. Протести

1. Керівник команди зобов'язаний негайно після закінчення гри попередити арбітрів про подання протесту. Протест має бути підписаний керівником команди і протягом 24 годин направлений до Оргкомітету. Про подання протесту арбітри повинні повідомити команду суперника.
  2. Не приймаються до розгляду несвоєчасно подані протести, або такі, що подані на рішення арбітра у зв'язку з подіями, що мали місце у грі:
    • призначення або не призначення вільних, штрафних або шестиметрових ударів;
    • визначення виходу м'яча за межі поля та надання права введення м'яча у гру;
    • зараховане чи не зараховане взяття воріт;
    • попередження та вилучення гравців з поля.

Розділ 4. Схема турніру та визначення місць

1. Увесь турнір проходить в 2 етапи.

1. На першому етапі участь у турнірі приймають 16 команд, що формують 4 групи по 4 команди в кожній.
  2. Місця команд в Турнірній таблиці визначаються за сумою очок, набраних в усіх зустрічах. За виграш нараховується 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку очки не нараховуються.
  3. У випадку рівності очок у двох або більше команд їх місця визначаються: а) за більшою різницею забитих-пропущених; б) за більшою кількістю очок в іграх між собою (серед конкурентів);
  4. Перші дві команди з кожної із чотирьох груп формують четвертьфінальні пари.

· Перша команда групи А зустрічається з другою командою групи Б, а перша команда групи Б зустрічається з другою командою групи А.

· Перша команда групи С зустрічається з другою командою групи Д, а перша команда групи Д зустрічається з другою командою групи С.

1. Переможці четвертьфінальних ігор розігрують місця до півфіналу.
  2. Переможці півфінальних ігор розігрують перше та друге місце у фіналі.
  3. Команди що вийшли в фінал: автоматично переходять в другий етап змагань. Команда, що посіла 1-е місце в групу А, команда що посіла 2-ге місце в групу Б

Дата добавления: 2015-12-21; просмотров: 16; Мы поможем в написании вашей работы!