Складові частини документів



 

Загальна схема опису:

Відомості про статтю // Відомості про джерело статті. – Відомості про місце розташування статті в документі.

 

Стаття з книги

Автор. Заголовок статті: відомості, що відносяться до заголовка / відомості про відповідальність (автори статті) // Заголовок книги: відомості, що відносяться до заголовка / відомості про відповідальність (автори книги); подальші відомості про відповідальність (редактори, перекладачі, колективи). - Місце видання: Видавництво, Рік видання. – Місце розташування статті (сторінки).

Примітки:

Відомості про видавництво в області вихідних даних книги можна упустити.

 

Приклади:

Макроекономiчнi показники в системi нацiональних рахункiв // Базилевич, В. Д. Макроекономiка: пiдручник / В. Д. Базилевич, К. С. Базилевич, Л. О. Баластрик. – К.: Знання, 2007. – С. 57-107.

 

Фiнансове забезпечення iнвестування // Денисенко, Микола Павлович. Основи інвестиційної дiяльностi: пiдручник / М. П. Денисенко. – К., 2003. – С. 159-237.

 

Стаття з газети

Автор. Заголовок статті: відомості, що відносяться до заголовка / відомості про відповідальність (автори статті) // Назва газети. – Рік випуску. – Число і місяць випуску. – Місце розташування статті (сторінки).

Примітки:

Сторінки (місце розташування статті) можна упустити, якщо газета об'ємом 8 і менш сторінок.

Якщо стаття розміщені в двох і більш номерах газети, то відомості про її місце розташування в кожному з номерів відокремлюють крапкою з комою.

Приклади:

Рысев В. Приоритет – экология / В. Рысев // Вечерняя Одесса. – 2006. – 4 марта. – С. 6.

Дробот І. Культурологія і філософія для освіти / І. Дробот // Освіта. – 2005. – 22-29 черв. (№26). – С. 3.

 

Стаття з журналу

Автор. Заголовок статті: відомості, що відносяться до заголовка / відомості про відповідальність (автори статті) // Назва журналу. – Рік випуску. – Номер випуску. – Місце розташування статті (сторінки).

Примітки:

Якщо стаття розміщені в двох і більш журналах, то відомості про її місце розташування в кожному з номерів відокремлюють крапкою з комою.

 

Приклади:

Козіна Ж. Л. Теоретичні основи і результати практичного застосування системного аналізу в наукових дослідженнях в області спортивних ігор / Ж. Л. Козіна // Теорія та методика фізичного виховання. – 2007. – № 6. – С. 15-18, 35-38. – Бібліогр.: с. 38.

Валькман Ю. Р. Моделирование HE-факторов – основа интеллектуализации компьютерных технологий / Ю. Р. Валькман, В. С. Быков, А. Ю. Рыхальский // Системні дослідження та інформаційні технології. – 2007. – № 1. – С. 39-61. – Библиогр.: с. 59-61.

 


Дата добавления: 2015-12-20; просмотров: 22; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!