Основна частина (обсяг 25-30 сторінок)



Основна частина складається з декількох розділів. Кожний розділ поділяється на підрозділи (2-3 підрозділи). Між підрозділами повинен бути взаємозв’язок. Розділ закінчується висновками з проблематики.

У першому розділі необхідно обґрунтувати теоретичну складову предмета дослідження, виділити основні питання та значення його сутності. Даний розділ виступає передумовою для дослідження питань, в наступних розділах. У ньому необхідно розглянути різні точки зору, висловити своє ставлення до дискусійних питань, охарактеризувати об’єкт та предмет дослідження.

Наступний розділ, як правило, є основою курсової роботи. У ньому викладаються результати досліджень вибраної проблеми на прикладі базового суб’єкту (регіону, держави); дається оцінка роботи об’єкту, що аналізується, за звітний період, наводяться необхідні розрахунки причин виявлених недоліків та реальні можливості реалізації позитивного досвіду.

При написання курсової роботи, крім навчального матеріалу, слід використовувати практичні, облікові та звітні матеріали, а також діючий інструктивний матеріал.

Зміст роботи необхідно викладати лаконічно, не перевантажуючи текст описами, уникаючи повторень та необхідних відступів від заданої проблематики. Практична частина курсової роботи – це складання та обрахування туристичного туру (якщо це потребує тема курсової роботи).

Висновки (обсяг 2-4 сторінки)

Висновки – заключний етап курсової роботи. Вони повинні складатися з короткого викладення головних підсумків та містять пропозицій, які захищають як результат виконаної студентом дослідної роботи.

Усі частини курсової роботи повинні бути пов’язані між собою, доповнювати та поглиблювати один одного.

Загальний обсяг курсової роботи (без додатків) 30-35 сторінок рукописного тексту.

Список використаних джерел та літератури

У списку використаних джерел та літератури вказується: прізвище автора та його ініціали, повна назва роботи (видавництво, місто і рік видання, обсяг роботи або посилання на сторінку). Наприклад: Бейдик О. О., Новосад Н. О. Унікальна Україна: географія та ресурси туризму: навч. посібник / О. О. Бейдик, Н. О. Новосад. – К.: Альтер-прес, 2013. – 572 с.

При формуванні списку літератури необхідно врахувати такий порядок подання літератури: Конституція України, закони України, укази Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України.

Інші джерела розташовують в алфавітному порядку за прізвищами авторів.

Місце видання Київ, Москва, Санкт-Петербург, Ленінград пишуть скорочено (К., М., СПб., Л.). В іноземних виданнях скорочуються London – L., Paris – P., New York – NY. Інші міста пишуться повністю.

Посилання на джерела у тексті курсової роботи проставляються у прямих дужках цифрою, що відповідає порядковому номеру джерела у списку використаних джерел. Наприклад: [7; с. 25], де перша цифра означає номер джерела у списку використаних джерел, друга цифра номер сторінки джерела, з якої наводиться інформація. Посилання даються при прямому цитуванні на усі види публікацій на будь-яких носіях.

Книги одного або двох авторів подаються під їхніми прізвищами. Книги трьох авторів наводяться під прізвищем одного автора, позначеного у виданні першим, з додаванням слів «та інші». Можна наводити книги трьох авторів під прізвищами всіх авторів. Книги чотирьох та більше авторів подаються під заголовком. При цьому пишеться назва книги, після роздільної риски наводяться прізвища та ініціали перших трьох авторів, місце видання, видавництво, обсяг у сторінках.

У список включаються тільки ті джерела, які безпосередньо використані при написанні курсової роботи.

Перелік рекомендованих до використання в курсовій роботі джерел і інструктивних матеріалів необхідно перевірити в бібліотечному каталозі.

Додатки

Оформленню додатків у курсовій роботі слід приділити особливу увагу, оскільки їх кількість та якість свідчать про те, наскільки студент вивчив практичні та теоретичні матеріали з визначеної проблематики, обгрунтував висновки та пропозиції, відображені у курсовій роботі.

Додатки наводяться в кінці курсової роботи у вигляді форм документів, реєстрів, таблиць, графіків.

Додатки оформляють як продовження роботи на наступних її стадіях, розміщуючи їх у порядку появи посилань у тексті роботи.

Якщо додатки оформляють на наступних сторінках роботи, кожен такий додаток повинен починатися з нової сторінки. У додатки включають таблиці, рисунки, карти. Додатки позначаються великими літерами кирилиці та латиниці, починаються з А, за виключенням літер З, О, Ч, Ъ, Ь, I, Ї, Є. Заголовок додатку записують окремим рядком, жирним шрифтом, по центру, з прописної (великої) букви.

Текст кожного додатку може бути поділений на розділи й підрозділи, які нумерують у межах певного додатку.

Документи, що додаються та використовуються у курсовій роботі повинні бути оформлені у відповідності до нормативів.


Дата добавления: 2022-12-03; просмотров: 138; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!