Вступна частина складається з таких елементів: обкладинка; титульний



лист; лист – завдання; зміст; перелік умовних позначень, символів, одиниць виміру, скорочень, термінів.

     Обкладинкадає керівникові перше уявлення про роботу, тому відповідні написи повинні бути зроблені чітким, розбірливим почерком або надруковані чи набрані на комп¢ютері. Вона повинна мати відповідні реквізити: найменування навчального закладу; тему курсової роботи; прізвище, ім¢я по батькові студента; прізвище, ім¢я по батькові керівника роботи; курс і номер групи; рік виконання і підпис студента.

     Обкладинка може мати трафаретні написи, зробленні в типографії, студенту слід їх тільки доповнити (додаток 1.) Вона може бути із жорстокого матеріалу або пластиковою.

     Титульний листє першою сторінкою курсової роботи і має бути оформлений з урахуванням вимог ЕСКД (додаток 2.)

     На титульному листі розміщують відомості в такій послідовності: назва міністерства, якому підпорядковується навчальний заклад; повна назва навчального закладу; назва курсової роботи; назва виду письмової роботи та дисципліни, з якої вона виконується; шифр групи; шифр та найменування спеціальності; прізвище та ініціали студента – виконавця курсової роботи та керівника; рік виконання роботи.

     Титульний лист оформляється креслярським шрифтом або з допомогою комп¢ютерної техніки. Шрифт літер повинен відповідати вимогам ЕСКД з урахуванням можливостей ЕОМ.

     Лист – завдання (додаток 3) знаходиться після титульного листа, він включає таку інформацію: назву дисципліни; прізвище, ім¢я по батькові студента-виконавця курсової роботи, курс, групу, назву навчального закладу; тему проблеми, яку буде досліджувати студент під час написання курсової роботи; перелік додатків (додаток 10); дату видачі завдання; підпис керівника курсової роботи.

     Зміст розміщують після листа-завдання (додаток 4). Він включає: вступ до курсової роботи, послідовно перелічені розділи, підрозділи, пункти курсової роботи; найменування додатків, номери сторінок, на яких розміщено початок матеріалу; перелік умовних позначок, символів, одиниць, скорочень, термінів. Усі використанні малопоширені умовні позначки, символи, одиниці, скорочення та терміни пояснюють у переліку (додаток 5), який розміщують безпосередньо після змісту на новому листі. Незалежно від цього при першому використанні їх потрібно розшифрувати.

Основна частина.

Основна частина курсової роботи – це текстова частина, яка розкриває

сутність проблеми. Вона включає такі складові елементи: вступ; основну частину (сутність роботи); заключну частину (висновки та пропозиції).

Вступ.

У вступі коротко викладають: оцінку економічного становища в країні;

опис сучасного стану проблеми, який досліджується в курсовій роботі; актуальність теми і шляхи вирішення проблеми; мету роботи; перелік питань, які будуть розглянуті в роботі.

Основна частина.

В основній частині викладають: теоретичне обгрунтування теми; опис

досвіду вирішення проблеми кращими вітчизняними підприємствами (фірмами) та за кордоном; опис розв¢язання проблеми на конкретному підприємстві, на прикладі якого виконується курсова робота.

     Вона складається з трьох - п¢яти основних розділів, які у свою чергу можуть поділятися на два-три підрозділи і за змістом мають відповідати спрямованості теми, підпорядковуватись основній меті та завданням, бути органічно взаємопов¢язаними, мати приблизно однаковий обсяг.

Заключна частина.

Висновки розміщують на новій сторінці безпосередньо після викладення

суті теми. У висновках оцінюють стан розв¢язання проблеми, яка розглядалась (ринок певної товарної групи, сфери обслуговування), вказують негативні сторони та досягнення з урахуванням світових тенденцій розв¢язання поставленої проблеми.

     Пропозиції розміщують після висновків на новій сторінці. Вони повинні мати конкретний характер і бути пов¢язаними зі змістом курсової роботи. В разі необхідності вони можуть обгрунтовуватися додатковими розрахунками. Текст висновків може бути розділений на пункти.

Додатки.


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 613; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!